KZ_logo1

10 pravidel sexu na jednu noc

12.3.2016

Pro některé může být sex na jednu noc úžasným dobrodružstvím, pro jiné je to bolavý zážitek, ze kterého se ne a ne vzpamatovat. Podívejte se s námi na základní pravidla, která vám ulehčí rozhodování, zda sex na jednu noc vyzkoušet, nebo zůstat věrná dlouhodobým vztahům.

1) Nepitvejte to

Pokud má jít opravdu jen o sex, neřešte žádné okolnosti ohledně následného vztahu nebo pocity, které ve vás dotyčný člověk vzbuzuje, a zkuste si opravdu užívat bez zábran a přemýšlení.

2) Dělejte, co chcete

Nikdy se do ničeho nenechte nutit. Pokud toužíte vyzkoušet sex na jednu noc, jděte do toho, s velkou pravděpodobností si to užijete. Pokud však váháte nebo vás do této aktivity někdo tlačí, nikdy to nebude ono.

3) Nespěte s kamarády

Jestli chcete, aby sex na jednu noc neovlivnil vaše stávající vztahy a přátelské vazby, pokuste se vynechat své kamarády. Sex na jednu noc si dopřejte s někým novým a neznámým. Navíc se o tomhle anonymním zážitku nikdo nemusí dozvědět.

 4) Dávejte si pozor

Nezapomeňte na ochranu proti těhotenství i proti pohlavně přenosným chorobám. Při sexu na jednu noc s neznámým člověkem můžete snadno podlehnout touze a vášni, ale nikdy by vás tento zážitek neměl poznamenat víc, než je nutné. Jistá obezřetnost je tedy namístě.

5) Neopíjejte se

Ani když si chcete pořádně užít a odvázat se, nemusíte se zpít do němoty. Klidně si dejte skleničku nebo dvě na kuráž, ale nepijte víc, než snesete. Přece jen si chcete něco pamatovat a možná se i po svých dostat domů, ne?

6) Nepočítejte se svatbou

Svatba

Foto: 123rf.com

Jen málo sexů na jednu noc končí ohraným „a žili šťastně až navěky“. Neříkáme, že se to nemůže stát, ale je to velmi nepravděpodobné. Proto si přítomný okamžik užijte na maximum, zítra si nejspíš půjdete každý svou cestou.

7) Sex není řešením problémů

Pokud se chcete vzpamatovat z rozchodu, vrátit partnerovi nevěru nebo trumfnout kamarádku, na „jednorázový“ sex zapomeňte. V tuto chvíli potřebujete hlavně klid a zamyslet se nad tím, co dál. Rozhodně neskákejte po hlavě do dalších milostných dobrodružství. Mohla byste si totiž nepříjemně natlouct.

8) Dodržte pravidla

Nevyčítejte si sex na jednu noc, druhý den sladkého neznámého neterorizujte stovkou SMS zpráv a dodržte jistá pravidla, která s sebou toto dobrodružství přináší. Svého protějšku se ani nemusíte ptát na to, zda je zadaný, ženatý, zda vás miluje a bude s vámi spát i někdy příště. Zapomeňte pro jednou na to, co se má a nemá, a dělejte jen to, po čem toužíte.

9) Nezapomínejte na romantiku

Ani sex na jednu noc nemusí být nudný a fádní. Klidně si dopřejte romantiku. Zapalte si svíčky, svádějte jeden druhého, dopřejte si víno nebo společnou koupel či masáž. I tento zážitek bez lásky si můžete zpříjemnit romantickou atmosférou.

10) Zůstaňte tajemná

Pokud si chcete zachovat určitý odstup, ale také svůj dosavadní způsob života, nesvěřujte svému protějšku na jednu noc zbytečně moc informací. Mnohdy ani nemusí znát vaši adresu, zaměstnání a už vůbec ne váš výdělek nebo číslo účtu. Věnujte se opravdu jen milostným hrátkám a nechte mluvit hlavně svoje těla.

A co vy? Máte se sexem na jednu noc zkušenosti, nebo ho radikálně odmítáte?

Michaela Michalíková

outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
tiramisu

Letní dezerty, které zvládne každý

Léto je v plném proudu a většina z nás…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář