KZ_logo1

10 způsobů, jak projevit lásku

18.11.2017

Láska je něco nepopsatelného, a proto nám často nestačí slova, když se chceme svému protějšku vyznat ze svých citů. Někteří lidé se stydí říct nahlas, co cítí, a pro jiné jsou vyznání a slova typu „miluji tě“ příliš málo. Inspirujte se dalšími tipy, jak můžete projevit svou lásku.

1) Pozitivní nálada dělá opravdu hodně. Všimněte si, že pokud svého partnera dokážete rozesmát a často se usmíváte, usmívá se i on. Štěstí je nakažlivé a svým pozitivním postojem ukazujete, že je vám s ním opravdu skvěle.

2) Každý potřebuje někdy pochválit. Nešetřete chválou a naučte se svému partnerovi dát najevo zájem a také obdiv. Nic však nepřehánějte a komplimenty využijte k projevu své náklonnosti tehdy, když jsou na místě.

3) Pokud má váš protějšek náročnou a těžkou práci, projevte mu svou lásku tím, že se o něj budete starat. Překvapte jej občas tím, že za něj například posekáte trávník nebo uděláte jinou práci, na kterou on už nemá čas. Stejně tak může on překvapit vás.

4) Pečujte o sebe, a dejte tak svému partnerovi najevo, že vám na něm opravdu záleží a že se mu chcete líbit. Zapomeňte na vytahané tepláky nebo děravé tričko a i doma se oblékejte tak, abyste se líbila.

5) Užívejte si společný intimní život. Není nic lepšího než uspokojená partnerka, která si společné milování a také erotické hrátky dokáže užít naplno. Ať už strávíte den v posteli nebo si užijete rychlovku, vždy si jeden druhého vychutnávejte.

6) Potěšte svého partnera neobvyklým dárkem. Ať už je to něco, co sbírá, nebo těžce sehnatelný výtisk jeho oblíbené knihy. Dejte si na dárku záležet a ukažte, že partnera vnímáte, nasloucháte mu a dobře jej znáte.

7) Nebojte se svého partnera šokovat. Ať už novým účesem, který se mu však bude líbit, nebo třeba pozváním na rande nebo milostné dobrodružství. Udělejte něco, co od vás protějšek nečeká, a rozbijte stereotyp.

8) Poslouchejte jej. Není nic horšího, než když se při jeho povídání díváte na televizi nebo třeba do mobilu. Když na vás partner mluví, celou svou pozornost věnujte jen jemu. Ukažte mu, že se mu dáváte celá.

9) Poděkujte. Nemusíte děkovat za všechno, ale občas svému partnerovi poděkujte, že vám třeba pomohl uklidit nebo že vás podpořil při změně zaměstnání nebo vám pomohl vyřešit jiný problém. Sdílejte s partnerem to dobré, ale i to zlé. Budete si blíž.

10) Každý den svého partnera obejměte, polibte ho na tvář nebo na ústa, když odchází, polibte jej zezadu na krk, když dělá práci na počítači nebo se k němu něžně přitulte, když vaří večeři. Nezapomínejte na něžnosti a dejte druhému lásku najevo beze slov.

Jak vyznáváte lásku vy?

Michaela Michalíková

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…