KZ_logo1

7 okouzlujících vlastností Raka

11.11.2016

Rak je vodním znamením zvěrokruhu, kterému vládne Měsíc. Toto znamení může být občas neklidné, bývá málo trpělivé a často náladové. V čem však Rak naprosto vyniká, je schopnost obětovat se pro druhé a pochopit ty, kteří to potřebují. Podívejte se s námi na další vlastnosti, kterými vás Rak opravdu překvapí.

1) Zodpovědnost a spolehlivost

Tyto dvě vlastnosti jsou Rakovi vlastní. Žádné jiné znamení nevyniká takovou zodpovědností, spolehlivostí a také pečlivostí. Málokdy se vám stane, že by Rak nedodržel to, co slíbí. Raci plní pracovní termíny, pamatují si, co slíbili, a jejich slovo má opravdovou váhu. Proto jsou skvělými kamarády, pracovníky a také kolegy.

2) Jemná a vzácná duše

Rak vás překvapí svou empatií a citlivostí. Často právě Raky potkávají těžké životní zkoušky, které by mnozí neustáli. Je pravda, že Raci mohou často pociťovat nespravedlnost, psychické nebo fyzické vypětí, ale většinou nedávají najevo, jak moc je to bolí. Jsou tady vždy pro druhé a velmi si váží těch, kteří jejich jemnou a vzácnou duši objeví.

3) Dobrodružná povaha

Co Raci opravdu milují, jsou pohyb, zážitky a dobrodružství. Rak miluje poznávání nových míst a lidí, takže každý jeho den je naplněný. Mnozí si Raky představují jako domácí lenochy a povaleče. Rak sice rád lenoší, ale rozhodně mu více vyhovuje aktivní život. Můžete s ním počítat na jakoukoliv aktivitu a vždy si můžete být jistí, že Rak bude skvělým a zábavným společníkem.

4) Nadchnutelnost a těšení

Aby byl Rak opravdu šťastný, je pro něj důležité, aby se neustále na něco těšil, něco připravoval, tvořil, a měl tak pocit, že má jeho život smysl a on je potřebný. Raci proto bývají skvělí a úspěšní zaměstnanci a studenti. Jejich nadšení pro věc je nezdolné a mnohdy se z nich stanou tahouni větších projektů a společných aktivit.

5) Smyslný sex a láskyplnost

Toto znamení patří k jedněm z nejláskyplnějších vůbec. Raci milují dotek, blízkost a intimitu. V sexu dokážou být vášniví a také velmi živočišní. Jejich smyslnost je občas dostane do problémů, protože by nejraději dali lásku všem, ale nikdy přitom nezapomenou být dokonalými rodiči. Dalo by se říct, že ten, kdo si jednou Raka zamiluje a zažije jeho péči, lásku a sebeobětování, zjistí, že už mu nikdy nikdo nedokáže dát víc.

6) Rozumět si beze slov

Pokud se potkáte s opravdovým Rakem, nemůžete si nevšimnout toho, že mnohdy bude přesně vědět, na co myslíte. Rak je neuvěřitelně vnímavý. Vždy vás potěší přesně tím dárkem, který jste si přáli, přestože jste se o něm nikdy nezmínili nahlas. Rak si v ostatních čte jako v otevřených knihách. Navíc s ním máte pocit, že mu můžete říct úplně cokoliv. Rak vám dá zažít, jaké to je mít v kteroukoliv hodinu a kdekoliv naprosto oddaného přítele, parťáka a kamaráda, který bude stát vždy za vámi.

7) Jednoduchý život

S Rakem vás čeká jednoduchý život. Rak se vždycky snaží vzít všechny starosti a nejistoty na sebe. Čeká vás něco jako procházka růžovou zahradou, ale na některé lidi může být té růžové až moc. Přesto, pokud okouzlíte Raka, můžete si být jistí, že vám se vším pomůže, že vás vyslechne a udělá cokoliv pro to, aby byli všichni okolo něj šťastní.

Okouzlil Rak i vás? Máte s Rakem osobní zkušenost?

Michaela Michalíková

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
matka

Kojení: Mám důvody, proč nechci kojit

První dny mateřství jsou povětšinou zastřené mlhou. Adaptovat se…
interiér

Barvy v interiéru – co vše ovlivňují

Zařizujete si bydlení a přemýšlíte, jaké barvy vybrat? Slyšeli…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
anxiety-black-and-white-casual-1487956

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého a pokračovat v práci?

Mnohé věci v životě nedokážeme ovlivnit. Smutek ze smrti…
žena

Kegelovými cviky k intenzivnějšímu orgasmu

Správným cvičením posílíte své tělo a procvičíte problematické partie.…
randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…