KZ_logo1

7 pravidel vztahu se ženatým mužem

16.3.2016

V dnešní době není vztah se ženatým mužem bohužel ničím výjimečným. Pokud patříte mezi ty, které to také potkalo, jsou pro vás tato pravidla jako dělaná! Podívejte se s námi, co dělat a co naopak raději ne. Možná se tak vyhnete bolavému zklamání a nešťastnému vztahu.

Proč je tento vztah náročný

Existují situace, kdy lásce ani citům bohužel neporučíme a mnohdy se zamilujeme do toho nesprávného… Náš vysněný může být zadaný, ženatý a dokonce může mít i děti. Co když ale naši lásku opětuje? Co dělat, když jste se pustila na tenký led?

1) Pořád jenom ústupky

Připravte se na to, že to budete vy, kdo bude muset chápat. Nemá čas, musí být s dětmi, manželka potřebuje opravit auto… Zkrátka hodně často budete muset čekat, doufat a věřit, že na vás bude mít váš zadaný protějšek zase chvíli čas.

2) Hrozné manželství?

I přesto, že vám bude zadaný partner říkat, jak je to s jeho manželkou nebo přítelkyní hrozné a vůbec jim to neklape, snažte se tohle neřešit. Pokud by to bylo tak hrozné, asi už by se rozvedl, ne? Možná si chce jen užít, možná potřebuje zpestřit milostný vztah anebo zažít dobrodružství. Zapomeňte na výčitky, vydírání a otázky na rozvod. Berte to tak, jak to je.

3) Druhé housle

Smiřte se s tím, že jste druhá. Na Vánoce, na Valentýna a možná i na dovolenou. Všechny společné aktivity budete muset podřizovat jeho rodinnému životu a programu s manželkou. Nikdy nezapomínejte, že i když vám vyznává lásku, vždy se vrací k někomu jinému.

4) Smiřte se se lhaním

Mnohé ženy nemají na tento typ vztahu „žaludek“. Smiřte se s tím, že budete muset mockrát lhát, stejně tak jako váš zadaný protějšek. Nesmíte jej prozradit, ukázat, představit rodině ani kamarádkám. A společné fotky? Velmi nebezpečná záležitost.

5) Žárlivé a jiné scény

Žárlivá scéna

Foto: 123rf.com

Uvědomte si, že jste milenka. Vy jste ta, se kterou ženatý muž nechce nic řešit, nechce se s vámi hádat a nečeká, že byste mu mohla dělat scény. A přitom k tomu vede spoustu situací! Pokud chcete, aby se za vámi váš protějšek těšil, na žárlení a scény opravdu zapomeňte.

6) Nenuťte ho k rozvodu

Čím více ho budete tlačit tam, kam nechce, tím dříve uteče. A je jedno, jestli za manželkou nebo za další a novou, bezstarostnou milenkou. Pokud se váš partner chce rozvést, je to jen na něm a vy byste jej k tomuto kroku rozhodně neměla nutit. Pokud se rozvést nechce, musíte se smířit s tím, že váš vztah nebude nikdy bezproblémovým. Jak dlouho dokážete svou lásku utajit?

7) Pořádně si to rozmyslete

Pokud jste se připravila na všechny tyto situace, a přesto chcete ve vztahu se zadaným mužem pokračovat, pořádně si rozmyslete, jak k tomu přistoupit. Pokud vám jde jen o chvilkové potěšení, milostné dobrodružství nebo jednorázovou záležitost, nic z výše uvedeného nemusíte řešit. Pokud jste však zamilovaná až po uši, snažte se alespoň co nejdříve sundat růžové brýle a vidět celou situaci realisticky. Jen tak váš pád na zem nebude tolik bolet!

A nezapomeňte, v některých případech se opravdu stává, že se muž rozvede, opustí rodinu a vy budete jeho jediná. Otázkou pak zůstává, jestli mu můžete věřit a jestli zase nepřijde nějaká další…

Jak se díváte na vztah se ženatým mužem vy?

Michaela Michalíková

žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…