KZ_logo1

7 vlastností Panny, které hraničí s dokonalostí

2.12.2016

Pokud hledáte ve zvěrokruhu dokonalost, můžete narazit jedině na Pannu. Toto znamení, o kterém se tvrdí, že patří mezi náročné, namyšlené a věčně nespokojené, vás svou skutečnou povahou může velmi překvapit. A pokud máte ve své blízkosti Pannu, možná si konečně uvědomíte, jaké štěstí vás potkalo.

1) Panna vás okouzlí svou inteligencí

Panna rozhodně patří mezi nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Její inteligence a vědomosti jsou přirozené a nejsou nepříjemně dávány na obdiv. Panna umí vyčkávat a poradí vám ve chvíli, kdy se zeptáte. Je jedno, v jakém oboru potřebujete radu, tomuto znamení nechybí všeobecný přehled a informovanost o spoustě důležitých věcí.

2) Spolehlivost a zodpovědnost na prvním místě

Pokud hledáte spolehlivý a zodpovědný protějšek, z Panny budete naprosto nadšení. Panna vám nikdy neslíbí nic, co by nemohla dodržet. V případě, že vám něco slíbí, můžete si být jistí, že pro splnění slibu udělá cokoliv. Velkou výhodou tohoto znamení je také to, že vždy přijde včas, mnohdy je na smluveném místě dokonce s předstihem.

3) Všímavý partner a skvělý společník

Možná se vám zdá, že je Panna vybírává a s žádným partnerem není spokojená. Často může působit chladně, až namyšleně. Ve skutečnosti však Panna hledá pravou lásku, ve kterou věří celou svou duší. Jejím snem je strávit život s jedním partnerem, kterému se naprosto oddá. Pokud se vám poštěstí a Panna se do vás zamiluje, můžete si být jistí, že vám bude naprosto věrná, oddaná a zahrne vás obrovskou péčí.

4) Pevná skála a jistota v životě

Chcete se v životě o někoho opřít a zůstat pevně na nohou? Díky Panně se vám to povede. Panna na sebe často bere velké množství vašich problémů, a když může, pomůže vám je vyřešit. Rozhodně máte tu čest s nejstarostlivějším znamením zvěrokruhu. Panna se na svět dívá reálným pohledem a má velmi ráda jistoty. Potěší vás, že stejnou jistotou umí být i pro druhé.

5) Hravý milenec s velkou fantazií

Pokud máte strach, že je Panna nudným a přízemním milencem, jste na velkém omylu. Panna ve vás zapálí takovou vášeň, že nebudete vědět, kde se ve vás všechny ty nesplněné erotické touhy vzaly. Nezoufejte! S Pannou zažijete věci, o kterých se vám dřív ani nesnilo. Čekají vás lákavé erotické hry, překvapení v podobě hraček a sexuální napětí, kterým vás bude Panna držet dlouze na vlnách rozkoše a slasti.

6) Za Pannu se nikdy nebudete stydět

Na první pohled můžete Pannu poznat už z dálky. Toto znamení je vždy perfektně sladěné a upravené. Nemusí mít na sobě značkové oblečení, poslední výstřelky módy nebo nový trendy účes, a přesto vypadá naprosto skvěle. Často budete mít chuť zazářit v blízkosti Panny a možná vás bude motivovat k tomu, abyste byli i vy lepší a hezčí. Zároveň se Panna umí skvěle chovat mezi lidmi, ve společnosti bývá středem zájmu a nikdy se za ni nebudete muset stydět.

7) Workoholik a pečlivý zaměstnanec

Co se týče práce, studia a kariérního postupu, bývá Panna nedoceněná. Přes všechny vědomosti, dovednosti a také zkušenosti si málokdy řekne o vlastní povýšení nebo zvýšení platu. Panna je však velmi pečlivým zaměstnancem a také studentem, veškerou práci odvede naprosto precizně. Občas může mít Panna problémy s přepracováním, je totiž pravdou, že chce mít vždy všechno dokonalé.

Máte ve svém okolí Pannu? Pyšní se také těmito vlastnostmi?

Michaela Michalíková

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…

5 tipů, jak se obléci trendy do práce

Pokud si každý den neberete do práce džíny a…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…