KZ_logo1

Chcete zažít vášnivý sex? Nechte se svázat!

9.4.2016

Nebojte, nemusíte se hned na začátek lekat, nebudeme vám předčítat známý erotický román a u toho si vázat uzly. Erotická bondáž neboli svazování je sice jednou z BDSM praktik, ale svazování může vypadat i zcela „nevinně“ a rozhodně nemusí způsobovat bolest. Podívejte se s námi, jak na to, třeba se vám pak podaří zbourat stereotyp, který se občas vkrade do milostného života každého páru.

Co je to bondáž

Tato erotická praktika má za úkol spoutat, znehybnit nebo také omezit pohyb jednomu nebo také oběma partnerům. Tím dochází ke vzrušení z určitého pocitu bezmocnosti, protože se musíte poddat tomu druhému. Klasická bondáž nemá nic společného s bolestí, ale opravdu jen s omezením pohyblivosti. U sadomasochistických hrátek se samozřejmě může ke svazování přidat i bolest, ale záleží na každém z vás, jak daleko to necháte zajít.

Jak začít

Za bondáž nebo svazování můžete považovat i to, když vám váš protějšek nasadí policejní pouta a pak vás líbá na celém těle. Vy se nemůžete bránit a musíte toto laskání „vydržet“. Také vás partner může přivázat za ruce k posteli a třeba vám i zavázat oči a opět vás líbat a hladit. I tyto víceméně něžné a vlastně běžné praktiky vás mohou neuvěřitelně vzrušit, a váš sex tak povýší na opravdu nezapomenutelnou událost.

Co je na tom vzrušujícího

Znehybnění přivádí mnoho lidí do rozpaků, pro ostatní ale znamená silné vzrušení a ztrátu moci, v důsledku čehož začne mozek pracovat na plné obrátky a vytváří jednu erotickou představu za druhou. V mysli člověka je totiž svazování vnímáno jako něco submisivního, nutícího podřídit se a také něčím, co se nesmí… A je všeobecně známo, že zakázané ovoce nás přitahuje a vzrušuje nejvíc.

Výhody bondáže

Kromě toho, že svému partnerovi neutečete a ani on vám, můžete si také vychutnat vzrušující erotické fantazie, užít si opravdu vášnivý sex, a okořenit tak svůj milostný život. Zároveň si naplno uvědomíte, jaké to je svému protějšku naprosto důvěřovat a poddat se mu. To samé si může vyzkoušet váš partner. Svazování vás může opravdu sblížit.

Co k bondáži potřebujete

Pro začátek zapomeňte na návštěvu železářství a nákup několika metrů provazu. Vyzkoušejte věci, které máte doma běžně po ruce. Využijte šátek, pásek nebo si kupte plyšová pouta. Hlavní je vaše pohodlí a také vzájemná domluva s partnerem.

Jak druhého vázat

Pokud s touto erotickou praktikou začínáte, zapomeňte na obtížné a náročné uzly, které umí profíci, kteří se tímto svazováním živí. Začněte s partnerem postupně. Nejdříve si vyzkoušejte více pomůcek, svázání rukou za hlavou anebo přivázání k posteli. Následně si můžete vymyslet další techniky svazování nebo se inspirovat internetem, kde je přesných a podrobných návodů spousta.

Důležité informace

Hlavně nikdy nezapomínejte na to, že tuto praktiku musíte chtít vyzkoušet oba. Nikdy svého partnera nesvazujete proti jeho vůli. Sama se také nenechte přemlouvat a už vůbec ne nutit. Jen tak si oba užijete příjemný a nový zážitek. Třeba ho už nikdy nezopakujete, ale možná právě naopak – najdete svou novou společnou vášeň.

Jaký názor máte na svazování vy?

Michaela Michalíková

žena při notebooku

Jak si při hledání práce zachovat optimismus?

Možná jste právě ukončili školu a možná chcete změnit…
woman-2003647_1280d

Šikana existuje i v předškolním věku: Co dělat, když je vaše dítě obětí nebo agresorem?

Vydírání, podmínky a pomluvy. Vítejte v podsvětí předškolního prostředí,…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…