KZ_logo1

Co by muži ženám raději k Vánocům dávat neměli

14.12.2017

Vánoce už klepou na dveře a my už možná začínáme přemýšlet, co nám ta naše hlava rodiny letos zase nadělí pod stromeček. Každá se přece ráda necháme překvapit, ovšem někdy ta překvapení našich milovaných nejsou nejšťastnější. Proto jsme se rozhodly jim trochu pomoci a poradit jim, co by nám rozhodně kupovat neměli, abychom si překvapení opravdu užily podle svých představ a nebyly spíše naštvané nebo dotčené. To by totiž žádné ženě po náročném předvánočním maratonu moc neprospělo. Raději partnerům dejte přečíst pár dobře míněných rad.

Které dárky tedy raději ženám nedávat?

1) Prostředky na hubnutí

K nejméně oblíbeným dárkům pro ženy patří různé prostředky na hubnutí. Je zřejmé, že koktejl na hubnutí či tablety podobného druhu nám rozhodně radost neudělají, spíše naopak – vyvolají v nás pocit nedokonalosti týkající se určitých částí našeho těla nebo nám rapidně sníží sebevědomí. Podobný efekt mají i různé permanentky do posilovny, i když rády chodíme cvičit a „permici“ bychom rády uvítaly, ovšem ne na Vánoce a rozhodně ne od našeho muže. Pokud ovšem permanentka není na seznamu vánočních přání. Tak pánové, tatínci, manžílci, podobný dárek si raději nechte pro sebe, jinak se budete na Štědrý večer dívat na nepěkně nazlobenou ženu.

2) Věci do domácnosti

Neoblíbenými dárky jsou také pomůcky do kuchyně. Žena si pak nemůže pomoct a přemýšlí, kam tím muž vlastně směřuje, a dospěje k názoru, že ji asi rád vidí uklízet a vařit, tedy v roli domácí hospodyně místo v roli jeho bohyně. Pokud si to žena výslovně nepřeje, zapomeňte na vysavače, mopy, kuchyňské roboty, hrnce, vařečky a radši ani neuvažujte nad koupí válečku či nožů, to byste pak mohli přijít k nějakému zranění.

3) Domácí oblečení

Bezpochyby se k méně oblíbeným dárkům řadí také flanelová pyžama s dětskými potisky či domácí soupravy. Jednak si je raději koupíme samy, jednak v nich vypadáme jak v pytli či poněkud infantilně, a nikoliv jako sexy žena, kterou chceme ve vašich očích být na doživotí. Když už nám chcete koupit něco na spaní nebo na domácí nošení, raději bychom nějaké pěkné, například červené erotické prádélko, které ve vás vyvolá touhu po našem těle, a nikoliv touhu jít spát či v horším případě jít hledat „něco pěkného a sexy“ do jiné postele.

4) Nevkusné oblečení

Další neoblíbený dar-nedar souvisí s předchozím bodem. Rozhodně si nemyslíme, že muži nemají vkus, ale většinou se netrefí do toho našeho a občas jim uniká, co se k sobě hodí a co ne. Nepotěší nás tedy ani žádná šála nebo svetr po babičce. I když je to milé gesto, na Vánoce od partnera spíše trochu nevítané. Budeme tyto věcičky mít možná ve skříni jako talisman, ale rozhodně je na nás nikdy nikdo neuvidí. Nevkusné oblečení s šílenou kombinací kostek a puntíků nám tedy, pánové, skutečně raději nekupujte.

5) Živé zvíře

Nešťastným překvapením může být také živý dárek v podobě nějakého zvířátka. Je to sice roztomilé překvapení, ale pokud na to žena není připravená, může z toho být lehce v šoku. Každý další miláček v rodině, který potřebuje péči, čas a své pohodlí, přináší také starosti. Nepatrně lepší je plyšový domácí mazlíček.

6) Levné voňavky

Muži by na nás neměli šetřit, a to především jedná-li se o voňavky. Protože mi jim přece chceme vonět přitažlivě, a ne je nějakým levným odérem odpuzovat. I když se vám, pánové, zdá 100 Kč jako přitažlivá cena za voňavku, raději investuje do parfému desetinásobné ceny, ať pak vedle své milované ženy můžete dýchat.

7) Dárky pro seberozvoj

V neposlední řadě nechceme od mužů vidět na Vánoce žádné dárky, které by měly vylepšit naši osobnost či krásu. Proto je lepší nevolit dárky, jako jsou nejrůznější psychologické knížky typu „Jak se stát super mámou“ nebo „Jak být dokonalou milenkou“ případně „Jak lépe vychovávat své děti“ a podobné tituly. V horším případě překvapení v podobě dárkového poukazu k psychologovi nebo k plastickému lékaři. I když je to určitě štědré, rozhodně by nám neudělalo radost, že se vám na nás něco nelíbí a že chcete něco vylepšovat. Možná byste nás pak podobným dárkem k nějakému tomu psychologovi skutečně dohnali. Nepochybně podobný dojem udělají i darované krémy proti vráskám nebo jiným vadám pleti a šampóny na slabé, unavené a zničené vlasy.

Vyvarujte se tedy těmto vánočním faux pas a pojistěte si, že budou vaše svátky skutečně plné pohody. Pokud si ovšem o takové dárky žena sama neřekne. Potom se nebojte a její přání jí splňte.

Máte již dárek pro svou něžnou polovičku?

Daniela Fruhwirtová Hradská

žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…