KZ_logo1

Co dělat, abyste během příprav na svatbu nebyla pod tlakem?

10.3.2016

Blíží se váš velký den? Pak jistě víte, že s plánováním svatby je spjato spousta zařizování, úkolů, starostí a povinností. Zatímco některé jsou otázkou několika chvil, na jiné je třeba si vyhradit dostatek času, třeba i několik měsíců. Jednou z těch milých povinností, které na budoucí novomanžele čekají, je výběr snubních prstenů, symbolů lásky a věrnosti. Sortiment prstenů je opravdu široký – vybírat můžete zlaté prsteny ze žlutého, bílého či růžového zlata, osázené brilianty či jinými drahými kameny, extravagantní, decentní, jednoduché či zdobené… Než najdete ty pravé a než se na nich s partnerem shodnete, možná to chvíli potrvá.

Spoustu času ale zabere také výběr svatebních šatů. Pro nevěsty je však tento úkol jedním z nejpříjemnějších a nejoblíbenějších. Vždyť svatební šaty dělají nevěstu nevěstou, jsou hlavním symbolem svatby a tím prvním, na co jsou upírány zraky všech svatebních hostů. A to už jsou jistě pádné argumenty, proč jejich výběr nepodcenit. Sáhnout po těch správných, když existuje takové nepřeberné množství nádherných modelů, stylů, střihů, materiálů a barev, je pořádný oříšek. Občas by nejedna nevěsta oříšek uvítala – ten kouzelný z pohádky, ve kterém by ty ideální a dokonalé šaty objevila.

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Naštěstí je tu ale odborný personál s bohatými zkušenostmi a letitou praxí, který vám, vedle vašich pomocnic – družiček a rodinných příslušnic, pomůže a poradí. S ohledem na vaši osobnost, postavu, barvu vlasů a odstín pleti vám poskytne cenné rady, které mohou výběr svatebních šatů značně ulehčit. Každému totiž sluší něco jiného. Štíhlé nevěsty s dokonalou postavou si mohou dovolit obléci šaty podle nejnovějších trendů – úzké, se sníženým pasem, bohatou sukní. Na ženách s plnějšími tvary bude zase skvěle vypadat korzet a dlouhá sukně, která se od pasu rozšiřuje, a propůjčuje tak postavě krásnou siluetu. Svatební šaty můžete doplnit o bolerka či kožešiny, které nejen zahřejí, ale mohou modelu ještě přidat na půvabnosti, takže během svého svatebního dne opravdu překvapíte.

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

A co se týče svatebních pomocnic a pomocníků, u nás můžete pořídit tu správnou róbu i pro ně – nabízíme dětské šaty pro družičky i chlapecké obleky, které můžete na místě sladit se svými vybranými svatebními šaty. Nabízíme i plesové a společenské šaty, takže při jednom můžete vybrat šaty i větším družičkám či pro svou svědkyni.

S našimi svatebními šaty, které pochází od předních světových výrobců, budete tou nejkrásnější nevěstou a svůj den si užijete v pohodlí a beze stresu – v šatech, které vám dokonale padnou. I váš nastávající si jistě vybere z naší nabídky pánských svatebních obleků.

V našem svatebním salonu můžete podle svých představ obléci všechny svatebčany a nejen to, pomůžeme vám i s výběrem svatebních oznámení a nabízíme i svatební kytice či široký výběr bižuterie i obuvi.

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
matka

Kojení: Mám důvody, proč nechci kojit

První dny mateřství jsou povětšinou zastřené mlhou. Adaptovat se…
interiér

Barvy v interiéru – co vše ovlivňují

Zařizujete si bydlení a přemýšlíte, jaké barvy vybrat? Slyšeli…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
anxiety-black-and-white-casual-1487956

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého a pokračovat v práci?

Mnohé věci v životě nedokážeme ovlivnit. Smutek ze smrti…
žena

Kegelovými cviky k intenzivnějšímu orgasmu

Správným cvičením posílíte své tělo a procvičíte problematické partie.…
randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…