KZ_logo1

Co vám prozradí horoskop o dětech

28.10.2017

Je vaše dítě neposedné, nedokáže u ničeho vydržet nebo je naopak klidné a mírné, až máte strach, jestli jej třeba něco netrápí? Podívejte se, jak vaše dítě ovlivňují hvězdy a horoskop, který vás může pobavit nebo pomoct vaši ratolest lépe pochopit.

Beran

Dítě, které se narodí ve znamení Berana, je usměvavým, neposedným a velmi optimistickým dítětem. Má rádo pohyb, užívá si dobrodružství a ve svém životě potřebuje dynamiku. Na toto dítě si připravte velké množství energie a času. Dá se říct, že je výzvou, abyste jeho výchově věnovali potřebnou péči. Nejdále dojdete s laskavostí a vstřícným přístupem.

Býk

Pokud máte doma dítě ve znamení Býka, budete překvapení, jak je klidné. Dokáže si hrát samo tak, že o něm ani nevíte, a zároveň je už od nízkého věku velmi rozumné. Na toto dítě se můžete spolehnout a rozhodně se o něj nemusíte příliš bát. Často ho najdete tam, kde jej posadíte nebo necháte hrát.

Blíženec

S malým Blížencem s užijete opravdu velké množství legrace. Toto náladové, ale zároveň velmi komunikativní dítě vás dovede do situací, které by vás ani nenapadly. Blíženci jsou často netrpěliví, milují cestování, ze dvou hraček si nikdy nedokážou vybrat jen jednu a jsou pro rodiče pořád tak trochu záhadou.

Rak

Rak je velmi citlivé znamení, které je závislé na svých rodičích a také na přátelích. Rakovi nedělají dobře změny, často se stydí a také se schovává před ostatními. Raci milují, když jsou obklopeni blízkými lidmi a potřebují ke svému životu opravdu velké množství lásky.

Lev

Lvího rošťáka poznáte podle toho, že chce být často uprostřed všeho dění. Miluje, když může být středem pozornosti, a užívá si obdivu okolí. Lvíčci jsou hraví, mazliví a milují pohádky a veškeré příběhy. Často chtějí stíhat několik aktivit najednou.

Panna

Dítě ve znamení Panny se často chová jako dospělák. Miluje pořádek, řád a je velmi poslušné. Někdy budete překvapeni jeho dospělými názory a přirozenou inteligencí, která vás znovu a znovu udiví. Zkuste své dítě Pannu namotivovat, aby si více hrálo a užilo si co nejdéle bezstarostnost dětství.

Váhy

S dítětem ve znamení Vah si užijete docela dost vzdoru. Toto dítě rádo odmlouvá, je líné a nepořádek je pro něj přirozený. Musíte najít způsob, jak jej motivovat k tomu, aby dodržovalo určitá pravidla. V kolektivu je však toto dítě velmi oblíbené a přátelské.

Štír

Kousavý Štír se neztratí. Toto dítě se v kolektivu nebojí, rádo je v centru dění a často má sklony se předvádět. Štír však umí být i hloubavý, a i když je často žárlivý, nemá problém seznámit se a přátelit s ostatními.

Střelec

Dítě ve znamení Střelce mívá od útlého věku problém s autoritami. Často rebeluje a nesnáší, když mu někdo něco přikazuje. Má rádo, když je obklopeno velkou rodinou a velkým množstvím přátel. Naprosto miluje cestování a užívá si veškeré školní výlety a akce.

Kozoroh

Vcelku tichým a klidným dítětem je Kozoroh. Jen tak se nevzdává a ve svém životě miluje pravidelnost, řád a potřebuje mít plný rozvrh. Až když má co dělat a nenudí se, přestane se trápit zbytečnými problémy. Kozoroh by chtěl být ve všem nejlepší a často může trpět pocity méněcennosti.

Vodnář

Nejsvobodnějším a nejvíce umělecky zdatným dítětem je Vodnář. Dokáže vyrobit i z mála hračku nebo projekt do školy. Vodnáři překypují nápady a často ke svému plánu strhnou i ostatní. Milují samotu a nepotřebují trávit příliš času v kolektivu.

Ryba

Mezi nejcitlivější děti, které potřebují pevné kořeny rodiny, patří rozhodně Ryby. Toto znamení je citlivou a křehkou osobností. Potřebuje laskavou péči, přátelský přístup a pocit, že je chtěné a milované. Ryba má často nízké sebevědomí a spoléhá se na podporu a pevné zázemí.

Jak tento horoskop sedí na vaše děti?

Michaela Michalíková

manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Co dělat, když potřebujete půjčit? Vyzkoušejte nebankovní půjčku

Přejeme si, abychom se nikdy nedostali do této situace…
woman-2003647_1280

Žijme v přítomnosti: Stop nekonečnému přemýšlení

Kolik hodin denně strávíme přemýšlením? Nad tím jste se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…

Související příspěvky

Zanechte komentář