KZ_logo1

Dárky dle hvězdných znamení

13.12.2017

Přemýšlíte, jaký dárek dát svým blízkým nebo rodině k Vánocům pod stromeček a nevíte si rady? Tak to jste tu správně. Třeba vám napoví hvězdy, a především jednotlivé charaktery hvězdných znamení.

Beran (21. března – 20. dubna)

Je spontánní a přímý, žije v přítomnosti a o vše kolem se zajímá. Je „nebezpečně“ upřímný, ale nikdy to nemyslí zle. Nedokáže se poučit ze zkušeností druhých, avšak má dost energie k získávání zkušeností vlastních. Miluje dokonalost a krásu. Je to perfekcionista. Proto mu darujte encyklopedie, literaturu faktu, historické filmy, knihy všeobecně, krásné dekorační předměty nebo starožitnosti.

Býk (21. dubna – 20. května)

Je to požitkář, který si užívá života. Miluje majetek, je vytrvalý, umíněný, nedá pokoj, dokud nedosáhne svého. Když má vztek, tak se nezná. Darujte mu něco trvalého – šperky, zlato, stříbro, obrazy či peněžní hotovost.

Blíženci (21. května – 21. června)

Nestálí, rychlí, obratní, mistři umění přizpůsobivosti, zvědaví a velmi živí, aspoň v mládí – takoví jsou Blíženci. Bývají nepokojní, nestálí, rádi se nechávají unášet fantazií… Občas jsou uzavření a tiší. Darujte jim poukaz na dovolenou či nějaký zážitkový výlet, fotoaparát, hry pro dospělé, případně keramiku.

Rak (22. června – 22. července)

Citlivý, lehce popudlivý, nespolečenský, bojí se okolního světa. Je křehký, zranitelný a nadevše miluje bezpečí a svou rodinu. Rád se vrací do dětství. Pro Raka je radost vybírat dárek. Má radost ze všeho praktického – z hrníčků, hodin, povlečení, ručníků, ze spodního prádla a ze všech „měkkých“ dárků.

Lev (23. července – 22. srpna)

Člověk narozený ve znamení Lva je většinou odvážný, umíněný, tvrdohlavý, panovačný, krásný… Nenávidí průměrnost, touží vyniknout a veřejně se projevit. Radost mu udělá dar, jímž mu dáme najevo, jak moc pro nás znamená – drahý šperk, věci z pravé kůže, dárkové karty s věnováním, kvalitní literaturu a zejména ocení knihu poezie.

Panna (23. srpna – 22. září)

Přesná, spořádaná, puntičkářská, někdy malicherná a šetrná Pana je vždy spolehlivá, i když jí občas chybí sebedůvěra. Mravnost jí je nadevše. Uvítá plánovací kalendář, diář, kasičku, peněženku, pořadač na doklady, náprsní taštičku na kreditní karty a doklady, tablet a podobné praktické dárky.

Váhy (23. září – 22. října)

Zrozenci vah milují soulad, nesnášejí spory a intriky. Mají smysl pro spravedlnost a chtějí se vždy správně rozhodnout, proto jsou často váhaví. Občas jsou také sobečtí a nepřizpůsobiví pesimisti. Radost jim udělá keramika, šperk, svícen, kvalitní hodinky i poukaz na masáž.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Je bystrý, kritický, náročný a vytrvalý. Má dost energie, těžko se začleňuje do společnosti, rád škodí sám sobě. Miluje změnu, kterou si umí sám zdůvodnit, klid ho ničí. Nejlepšími dary jsou pro něj cesty nebo zážitky. Například výlet k moři či poukaz do lázní.

Střelec (22. listopadu – 20. prosince)

Střelec je samostatný, odvážný, občas mravokárce, respektuje zákony a morální pravidla, touží po exotice, vše dělá prudce a s nadšením, má rád pospolitost. Největší radost mu udělá rodinná sešlost a nejlepším dárkem je víkendový pobyt kdekoliv. Rád poznává, ale dlouho nikde nevydrží.

Kozoroh (21. prosince – 19. ledna)

Není přesný, je přemýšlivý, zdrženlivý, není prospěchář, ctí morálku, je vytrvalý, nic nebere na lehkou váhu, je ctižádostivý, upíná se na daleké cíle. Skvělým dárkem pro Kozoroha budou hodinky, hodiny, budík, kalendář, ale také poukaz na masáž, relaxační koupel, třeba pivní, nebo relaxační hudba, neboť kozoroh se velmi špatně uvolňuje.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Idealista, který miluje klid. Potřebuje mít životní cíl, nerad je k něčemu nucen, konflikty nevyhledává, je poddajný. Klidný vodnář má rád vše nové a moderní. Uvítá filozofickou knihu, moderní oblečení a boty, různé doplňky, ale radost mu udělá i něco nového do bytu, například toustovač nebo kávovar.

Ryby (19. února – 20. března)

Zrozenci Ryb jsou vnímaví, pružní, sžijí se s každou situací, bývají přecitlivělí a chápaví, rádi druhým pomáhají, žijí pro rodinu, jsou ovlivnitelní, touží po teple. Potěší je vlněný pléd, ručně pletený svetr, měkký župan, krásná hudba, přírodní kosmetika nebo hodnotná kniha (beletrie nebo encyklopedie).

Už víte, co darujete vašim blízkým k Vánocům?

Zdroj: https://www.ceske-tradice.cz/

Daniela Fruhwirtová Hradská

žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář