KZ_logo1

Dejte průchod své vášni!

25.7.2015

Už si ani nepamatujete, kdy jste se naposledy odvázala a užila si skvělý sex? Na co čekat, vlítněte na to hned teď!

Ať už jste s partnerem delší dobu, nebo se zatím stále poznáváte, co takhle ho překvapit? Jestli vás zná jako milou a stydlivou, rozhodně ho dostanete sváděním v podobě vzrušujícího striptýzu nebo nabídkou neobvyklých sexuálních praktik. Pokud jste ovšem dračice, upoutáte ho svou něžnou stránkou. Dopřejte mu tedy dlouhou a smyslnou masáž nebo pro něj připravte romantickou atmosféru při svíčkách.

1) Hrajte si

Kdo by se nechtěl vrátit do dětských let a nerušeně si hrát s hračkami a na nic nemyslet. Proč ne? Ovšem obyčejné hračky vyměňte za ty erotické a ukažte partnerovi, že si to nejen umíte užít, ale že máte nápadů na rozdávání. V dnešní době je tolik možností, jak dokonale uspokojit sebe i partnera. Nenechte se prosit!

2) Zkoušejte nové a nepoznané

Klidně se inspirujte u kamarádky. Zeptejte se jí, jaký erotický zážitek ji v životě nejvíc vzrušil, a poté ho praktikujte doma. Třeba si zahrajte na dva cizí a dejte si „sex na jednu noc“. Buďte originální a zkuste něco úplně nového. Sveďte partnera v pravé poledne, milujte se přerušovaně, natáčejte se u toho. Nic, co vás dva vzruší a bude se vám oběma líbit, není tabu.

3) Střídejte polohy

Zapomeňte na klasického misionáře. Osedlejte si partnera sama a třeba i čelem vzad. Už dlouhé hodiny sedí v pracovně u počítače? Přijďte jen v župánku, sedněte si před něj a roztáhněte nohy. Překvapte ho v kanceláři a užijte si sex na jeho pracovním stole. Kupte si kámasútru a společně si ji večer předčítejte a poté ji vyzkoušejte v praxi.

4) Užijte si neobvyklá místa

Pokud to na vás přijde, nebraňte se tomu. Užijte si sex v autě, když se vracíte z večerního nákupu. Vezměte si deku a udělejte si piknik v lese, kromě vzájemného vychutnávání dobrot se můžete vzájemně vychutnávat i vy dva navzájem. Hledejte si svá tajná místa, na která se budete vracet a na která budete vzpomínat. Zapomeňte třeba měsíc na postel a uvidíte, jak váš sexuální život pokvete.

5) Jako ve filmu

Zkuste to jako ve filmu. Inspirujte se filmem Striptýz, Pretty Woman nebo Sexem ve městě. Podívejte se na svůj oblíbený film a zkuste to stejně. Žádné nervy drásající drama, jen živočišný lákavý sex a svádění. Můžete být princezna nebo také Xena, můžete vlastně být, cokoliv chcete, a partner bude štěstím bez sebe, že má tolik žen v jedné.

6) Jako nikdy předtím

Jsou věci, které byste nikdy nezkusila? Bojíte se análního sexu, poloha 69 vám přijde hrozná? Proč? Zkuste s tím něco dělat. Zamyslete se, proč máte strach nebo nechcete. Mluvte o tom s partnerem a vyzkoušejte jiné obměny toho, co je mezi vámi a partnerem tabu a on by to přitom tak rád zažil. Odbourejte zábrany a vzájemně si jděte vstříc. Řekněte mu, ať je něžný, jak to má dělat a co se vám líbí.

Hlavně buďte svá. Dělejte věci, které vám jsou příjemné a které potěší vás i vašeho partnera. Každá žena má v sobě obrovskou vášeň, tak nechte váš protějšek, ať ji ve vás zapálí, a pak už si jen užijte tu rozkoš!

Michaela Michalíková

outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
tiramisu

Letní dezerty, které zvládne každý

Léto je v plném proudu a většina z nás…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář