KZ_logo1

Dokonale svůdná? Vyzkoušejte ombré rty!

22.5.2017

Myslíte si, že v oblasti líčení se již nedá vymyslet nic nového? Chyba lávky! Pokud toužíte po sexy šťavnatých rtech, co takhle zkusit ombré styl v trochu jiné podobě?

S módním trendem ombré koexistujeme již nějaký ten pátek. Postupné a poměrně přirozené stínování vlasů od tmavých kořínků ke světlým konečkům (nebo naopak) se zabydlelo v životním stylu nejedné z nás. My tento trend plně podporujeme, jelikož nám dopřává notnou dávku svobody výběru, (protože – přiznejme si – která z nás si dokáže vybrat pouze jednu barvu, která se jí líbí). Byla tedy pouze otázka času, kdy se tento trend objeví i v jiném aspektu ženské krásy.

Kde jinde by mohl styl ombré padnout na úrodnou půdu než v líčení rtů? Už i slavná Marilyn Monroe byla známá tím, že své rty pečlivě a zdlouhavě vykreslovala do požadovaného tvaru, díky kterému se zdály plnější a šťavnatější, než ve skutečnosti byly.

Když si to mohla dovolit ona, proč ne vy? Možná se nebude jednat o look, který bude vhodný pro každodenní nošení, ale minimálně zlepšíte své schopnosti a možná se u toho i dobře pobavíte. A kdo ví – třeba to je přesně to, co vašemu stylu chybělo.

Pojďte se s námi podívat, jak rychle vykouzlit nevídaně luxusní líčení rtů.

Před zahájením líčení můžete své rty připravit tak, že je ošetříte cukrovým peelingem, který si můžete snadno vyrobit doma – bude vám na to stačit kapka olivového oleje/medu a lžička krupicového cukru. Po nanesení na rty je jemně promněte tak, aby cukr odstranil veškeré nežádoucí šupinky. Po odstranění směsi rty namažte balzámem a nechte vstřebat.

Na rty naneste svůj obvyklý denní make-up, ale můžete použít i tekutý korektor. Díky tomu bude celé dílo mnohem lépe držet a získáte sytější odstín použitých produktů. Do rtů je jemně vklepejte kosmetickým štětcem.

Nyní sáhněte po opravdu tmavé konturovací tužce na rty. V tomto případě platí – čím tmavší, tím lepší. Pokud máte smysl pro drama, můžete sáhnout i po černých linkách. Touto tužkou zvýrazněte tvar horního rtu. Pokud vás trápí, že vás příroda příliš neobdařila, nemusíte si zoufat. Tmavým odstínem můžete své rty viditelně zvětšit. Tužkou obtahujte rty směrem dovnitř. Platí však, že zhruba v polovině rtu by měl být umístěn viditelný barevný přechod. Stejný princip aplikujte i na dolním rtu.

Pokud toužíte po našpulenějších rtech, spodní ret konturujte tužkou od 1/3 rtu směrem k vnějším koutkům a prostředek rtu nechte v původním odstínu.

V tento moment sáhněte po světlejším odstínu rtěnky, kterým přejedete po světlejších částech rtů tak, aby nikde nevynikala vaše původní barva. Rty následně pětkrát až desetkrát promněte, aby se rozdíl odstínů trochu zmenšil.

Nyní opět sáhněte po konturovací tužce na rty, kterou zvýrazníte tvar rtů a jemně dostínujete do přirozeného přechodu. Pro dokonalý efekt tvar rtů upravte za pomoci make-upu či korektoru.

Tento look je vhodný na party, ale i na rande.

Kateřina Umová

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…