KZ_logo1

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

24.5.2019

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem na žádném z nich není tak jednoduchá komunikace mezi zaměstnavatelem a brigádníkem jako na novince jménem Ideální brigáda. Pokud si myslíte, že se jedná o další klasickou inzertní službu, potom jste na omylu. Ve skutečnosti se jedná o propracovaný systém, jenž dokáže efektivně spravovat poptávky po brigádnících. Stejně tak aplikace poslouží i brigádníkům, kteří ve svém okolí hledají dobře placenou práci na částečný úvazek.

Jak to všechno začalo?

Unikátní nápad se zrodil v hlavách několika personalistů, jejichž úkolem bylo shánět brigádníky do jedné výrobní firmy. Bohužel, zákon schválnosti funguje v nejméně vhodný okamžik, a tak se velice často stávalo, že pracovník u výrobní linky onemocněl zrovna v dobu, kdy se pracovalo na nové zakázce. Personalisté měli vyhledávat také brigádníky pro nárazové práce ve skladu či na vykládku kontejnerů. Přestože se personalisté snažili, jak jenom mohli, ne vždy se podařilo v dané nejmenované firmě obsadit směnu na 100 %. Důvodem byla prodleva v komunikaci. Právě proto začali pracovat na systému jménem Ideální brigáda, která má komunikaci mezi firmami a brigádníky usnadnit a hlavně urychlit.

Jaké výhody má Ideální brigáda?

Ideální brigáda má jeden hlavní úkol – zefektivnit vyhledávání brigádníků, ať už pro občasnou či pravidelnou výpomoc. S aplikací Ideální brigáda to opravdu funguje, neboť nabízí intuitivní prostředí, s nímž si poradí i jedinec technickými věcmi nepolíbený. Ideální brigáda je vhodná jak pro brigádníky (studenty, matky na mateřské, ženy v domácnosti, seniory a nezaměstnané), tak i pro zaměstnavatele a personalisty, případně pro soukromníky, již potřebují sehnat pracovní sílu na stavbu či zahradu.

Hlavními výhodami aplikace Ideální brigáda jsou:

  • úspora času,
  • možnost oslovit velké množství potenciálních brigádníků,
  • rychlé obsazení pracovní směny,
  • zajištění výpomoci bez vysokých nákladů.

Jestliže patříte mezi personalisty, jistě víte, jak náročné je sehnat nějakého brigádníka narychlo. Určitě jste mívali neustále telefon u ucha, abyste obvolali všechny uchazeče. Právě taková práce vám s Ideální brigádou odpadá.

Jak to celé funguje?

Registrace je naprosto jednoduchá. Prvně se podíváme, jak probíhá taková registrace firmy, která shání brigádníky. Uvedete základní firemní údaje, dobijete si kredit, jenž použijete při rozesílání poptávek, vložíte novou poptávku, vyberete si nějakého brigádníka z těch nabízených a po vykonání jeho práce ho můžete ohodnotit. Pokud s ním nejste spokojeni, upozorníte tak ostatní firmy, aby si na něj dávaly pozor. V opačném případě ho pochvalte, aby měl brigádník větší šanci získat brigádu i u jiných firem, a tím pádem si více vydělat. Pro firmy a personalisty je sice služba zpoplatněná, ovšem částky jsou zanedbatelné. Za rozeslání poptávky zaplatíte od 20 do 100 korun, za přijetí pracovníka od 10 do 50 korun. Ještě platíte za každý den trvání brigády, a to 20 korun.

Pokud patříte mezi brigádníky, tak se také musíte nejprve zaregistrovat, přičemž uvedete základní informace o sobě, zadáte, o jaké práce byste měli zájem a jakou mzdu si představujete, a potom můžete reagovat na nabídky. V případě, že vás konkrétní brigáda zaujme, přijměte ji, a potom ji i ohodnoťte, aby ostatní brigádníci věděli, jaký daný zaměstnavatel je. Obrovskou výhodou je, že pro brigádníky je aplikace naprosto zdarma, tudíž neutratíte ani korunu, ba naopak si můžete docela slušně přivydělat.

Ideální brigáda je skvělá aplikace, tak s ní začněte co nejdříve. Stačí jít na stránku www.idealnibrigada.cz, kde se zaregistrujete.

randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
opalování

Jak správně vybrat opalovací krém?

I když milujete léto a s ním spojené koupání…
žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Související příspěvky

Zanechte komentář