KZ_logo1

Jak si užít lehké sado-maso hrátky

25.11.2017

Pokud chcete vyzkoušet něco nového a váš protějšek je otevřený všemu, vyzkoušejte lehké sado-maso hrátky. Začněte postupně a volte takové praktiky, které budou vyhovovat vám oběma. Inspirovat se můžete ověřenými tipy a radami.

1) Vyzkoušejte vulgární mluvení. Nemusíte hned používat ta nejsprostší slova, která znáte. Vhodně zvolená slova a věty však dokážou váš sex příjemně okořenit a povýšit jej na opravdu slastný zážitek. Pro začátek zkuste věty typu Udělej mi to tvrdě, Pořádně mi to udělej nebo Ano, takhle mi to dělej.

2) Z domácích pomůcek můžete použít například šňůru na prádlo, kterou lehce svážete nohy i ruce. Stejně dobře poslouží obyčejný pásek od kalhot nebo třeba kravata či šátek, kterým zavážete oči, nebo třeba kolíčky na prádlo, které se dají připnout na bradavky.

3) Postupem času si můžete pořídit další pomůcky, někoho vzrušuje například kůže, jiného latex. Fantazii se meze opravdu nekladou. Nebojte se pořídit ani důtky nebo bič. Tyto pomůcky sice patří do BDSM technik, ale vyzkoušet je můžete něžnějším způsobem i vy.

4) Někdy se ani nemusí jednat přímo o bolest, stačí určitá podřízenost. Domluvte se s partnerem, kdo z vás dvou bude dominantní a kdo submisivní. Můžete si stanovit role a podle nich si zahrát určitý scénář.

5) Při těchto hrátkách je důležitá naprostá důvěra. Nesmíte se bát, že by vám partner ublížil nebo šel přes práh vaší bolesti. Stejně tak musí věřit partner vám, že mu neublížíte a že všechno, co děláte, se líbí vám oběma.

6) Vyzkoušet můžete také plácání po zadku, tahání za vlasy, škrabání nebo kousání. I tady platí všeho s mírou. Dejte pozor na kousání do krku, protože kůže je zde opravdu velmi jemná a na krku se nachází také k životu důležité tepny a žíly.

7) Zkuste partnera spoutat pomocí lana, látkových, plyšových nebo kovových pout. Připoutejte mu ruce za hlavou a nechte ho, ať se dívá na to, jak jej dráždíte, zatímco on se nemůže ani pohnout. Můžete si také obléct sexy prádlo a svádět jej, aniž by se vás mohl dotknout. Je na vás, jak moc jej budete „týrat“.

8) Pokud chcete použít při erotických hrátkách bič, nechte partnera, ať vás bičem třeba přetáhne přes zadek. Nebo něžně plácejte vy jeho. Vyzkoušejte více poloh a více erotických pomůcek. Nebojte se společně navštívit obchod s erotickým zbožím nebo objednat vhodné pomůcky z internetu, nabídka je opravdu velká.

9) Zeptejte se partnera, co se mu líbí a co by chtěl zažít. Možná budete překvapeni, když si svěříte své intimní fantazie a představy. Vyzkoušejte ty, na kterých se společně shodnete, ať už se inspirujete erotickým filmem zaměřeným na sado-maso hrátky nebo se budete dráždit spontánně, jak to jednoho nebo druhého napadne. Odložte stud stranou a užijte si ten nejlepší sex vašeho života. A zkuste jednou nebrat ohled ani na sousedy, buďte hlasití, divocí a nespoutaní. Užijte si mnohonásobný a intenzivní orgasmus, o kterém jste ani nesnili.

Zkoušeli jste někdy tuto praktiku? Jak se vám líbila?

Michaela Michalíková

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…