KZ_logo1

Jako diva! Jednoduché třpytivé líčení

5.9.2016

Jste přesvědčená, že třpytky na očích jsou hudbou vzdálené minulosti? Máte pocit, že třpytící se víčka nemohou vypadat sofistikovaně za žádnou cenu? Nepodléhejte dvacet let starým představám o tomto druhu líčení. Dnes si ukážeme, že třpytivá víčka jsou něčím, co rozhodně stojí za to zkusit!

Prošly jsme si tím asi všechny. Kdo koncem minulého a počátkem tohoto století nenosil třpytky, jako by nežil. Třpytky jsme mohly zakoupit a použít na dvacet možných způsobů. Zdobily jsme si jimi víčka, na tělo jsme nanášely speciální třpytivé gely, nebo jsme si je stříkaly ve sprejích do vlasů.

Že byste na tuto éru raději zapomněla?

Stejně jako v módě se i v oblasti kosmetiky trendy neustále vrací. A dokonce i z onoho devadesátkového třpytivého šílenství si lze odnést něco dobrého a posunout to na vyšší úroveň. Pokud se tedy tento podzim chystáte na důležitý večírek či party, dejte tomuto looku šanci!

Jak docílit dokonale sofistikovaného líčení za pomoci třpytek?

Na obličej naneste bázi pod make-up, která zajistí, že vrstva make-upu vydrží celý den bez pohnutí. Po nanesení make-upu zakryjte korektorem nedokonalosti, jakými jsou pupínky, či kruhy pod očima. Na oční víčka naneste bázi pod oční stíny, jelikož třpytivé stíny mají tendenci z víčka opadávat.

Následně upravte své obočí tužkou, stínem, či multifunkční řasenkou na obočí. Opět sáhněte po korektoru a naneste ho těsně pod spodní linii obočí. Obočí pak bude vypadat mnohem precizněji upravené.

Na víčko naneste stín v tělové barvě. Pokud žádný takový odstín nemáte, nebojte se použít váš pudr. Poté sáhněte po světle hnědém stínu a zvýrazněte jím ohyb vrchního víčka. Dále na menší štětec naberte oranžový stín a s jeho pomocí vytónujte ohyb oka směrem k vnějšímu koutku. Vnější koutek víčka dostínujte za použití tmavě hnědé barvy. Na pohyblivé víčko naneste hnědě bronzový oční stín a následně naneste černé oční linky. Nebojte se je namalovat silnější a výraznější, než jaké je máte obvykle. Na celé pohyblivé víčko následně naneste třpytivý zlatě měděný oční stín. Pokud třpytky spadaly na oční linku, nebojte se ji znovu zvýraznit.

Namixujte oranžový stín s hnědým a aplikujte ho na linii spodních řas. Líčení můžete doplnit umělými řasami. Pokud se na ně necítíte, použijte svoji oblíbenou řasenku pro zvětšení objemu řas. Spodní linii řas můžete oživit aplikací zlatě bronzových třpytek ve směru od vnějšího koutku oka směrem dovnitř.

Obličej můžete vykonturovat za pomoci speciálního konturovacího pudru, který nanesete pod lícní kosti a na čelo. Dále aplikujte svoji oblíbenou tvářenku. Pokud chcete svoji tvář rozjasnit, použijte rozjasňovač, který nanesete přímo na lícní kosti, nos a na čelo. Pokud vás zlobí třpytky z očí na tvářích, smeťte je štětcem pryč.

Celý look dotvořte leskem, případně nude neboli tělovou rtěnkou.

Napsala Kateřina Umová

žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář