KZ_logo1

Jste nakloněná jednorázovému sexu?

5.4.2015

Na internetu si můžete přečíst spoustu článků o sexu. Většinou jsou všechny rady určené pro VÁS a PARTNERA. Samozřejmě, sex, nebo, chcete-li, milování s partnerem, je pěkná věc a partner je osoba, se kterou se do milostných her pouštíte… Ale je tu i spousta žen nezadaných, ať už je to kvůli kariéře či nedávno ukončenému vztahu nebo něčemu úplně jinému.

Dnešní doba už má jiné pojetí mužských a ženských rolí. Co dříve bylo přisuzováno jen mužům – tedy role lovců, kteří si můžou s osobou opačného pohlaví hrát jen pro svoje potěšení, se vyrovnávají. Už se nemusíme obávat toho, co si o nás lidé pomyslí. Současné postavení žen je jiné a najdete spoustu rad, jak se stát onou lovkyní, která si muže nechává jen na radovánky a sama vše drží pevně ve svých rukou. Zní to lákavě, že? Ale když se nad tím zamyslíme, která z nás nezadaných žen opravdu taková je?

Na druhou stranu, většina z nás si potřebu nějakého sexuálního jiskření v životě moc dobře uvědomuje. Nejenže pak máme lepší náladu, ale také získáme nové zkušenosti a občas se nám i zvedne sebevědomí.

Co tedy můžeme od nezávazného sexu očekávat?

Rozhodně není dobré tlačit na pilu a chtít sex za každou cenu. Užívejte si večer s přáteli v baru či schůzku, kterou jste si s mužem domluvila. Buďte svá, otevřená. Samozřejmě, alkohol je v této situaci vítaným společníkem, i když musíte vědět, jaké množství vám pomůže k upovídanosti nebo možná k trošku otevřenějšímu stavu mysli, ale nesmíte to přehánět.

Je jednorázový sex i pro romantičky?

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Otázkou je, zda nezávazný sex více pomůže či ublíží nenapravitelným romantičkám… Být romantická duše samozřejmě není nic špatného. V každé z nás, ať jsme jakákoliv, kus romantičky někde bloudí. Problém je spíše v tom, že i nezávazný sex s někým, koho znáte sotva pár hodin (někdy to lze počítat i na minuty), může být krásný a v danou chvíli velmi intimní.

Některé křehké duše by se pak mohly trápit otázkami: když to bylo tak krásné, proč se neozval? Udělala jsem něco špatně? Samozřejmě, tyto otázky jsou zcela přirozené, ale na ty je jen jedna rada: NEŘEŠIT, tečka. Samozřejmě, když s někým prožijete něco pěkného, asi nejde, aby se ten otazníček v hlavě neobjevil, to asi navždy zůstane stinnou stránkou tohoto druhu sexu. Ale co můžete získat?

Můžete se odvázat!

Vzpomínku na pěkný večer! Možná zažijete sex na nějakém neobvyklém místě nebo někde v přírodě, což zvláště za letních večerů může stát za to. Pokud dotyčnou osobu neznáte a nemáte k ní citovou vazbu, můžete být více otevřená experimentování, nemusíte se ohlížet, co na to ten druhý řekne. I kdyby mu vaše touhy připadaly zvláštní, nemusíte si s tím lámat hlavu.

Může se vám stát, že narazíte na opravdu šikovného muže, se kterým zažijete to, co jste doposud s nikým jiným nezažila a možná již ani nebudete mít příležitost zažít. Výhodou pro vás tak je, že objevujete svoji sexualitu a zjišťujete, co se vám líbí a co ne.

A pak, je tu ta známá magie… Pokud jste prožila dobrý sex, vyzařuje z vás jistá sexuální energie a ta přitahuje další muže. Večer s knihou, filmem a případně s vaším domácím mazlíčkem je výborný způsob trávení svého volného času. Občas je ale dobré vyměnit ho za večer, kdy se vyfintíte a vyrazíte za zábavou s přáteli nebo na rande.

Možná to bude večer, kdy se právě ze sexu na jednu noc vyklube opravdová láska. Anebo možná taky ne. Ale alespoň budete mít více zajímavých zážitků, než tu svoji lásku potkáte. I když je nutné v životě plánovat spoustu věcí, také je důležité umět si některé okamžiky užít TADY A TEĎ. A to jsou myslím nejvhodnější slova na konec článku o jednorázovém sexu. Užívejte si přítomnosti!

Markéta Obdržálková

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář