KZ_logo1

Krabičková dieta po vzoru celebrit funguje, v naší redakci vyzkoušeno na vlastní kůži

28.5.2015

Diety se na nás valí ze všech stran, z televize, z časopisů, z internetu, řeší je naši kamarádi i známí. Všude slyšíme jen samé kilojouly, kilokalorie, poměr tuků, cukrů a bílkovin a už mi z toho jde hlava kolem. Kdo se v tom všem má vyznat?! Nicméně diety se samozřejmě řeší i v naší redakci. Jelikož i pro mě je toto téma aktuální, protože po porodu nikdo nevypadá jako topmodelka z Vogue, rozhodla jsem se, že po vzoru celebrit jednu z jejich oblíbených diet také vyzkouším. Z mého pohledu jsem zvolila nejmenší zlo, a to krabičkovou dietu. Světe div se, i mně se podařilo zázračně zhubnout.

Nejsem úplným odpůrcem diet, ale přiznám se, že hubnoucím pilulkám a koktejlům úplně nedůvěřuji. Jednoho dne jsem četla o dietních praktikách, které na sobě uplatňuje Jennifer Aniston, a řekla jsem si, jdu do toho. Nejedná se totiž o žádnou chemii, ale o klasickou zdravou stravu. Řeč je o krabičkové dietě. Na základě referencí od mých známých i od slavných osobností, jako jsou Marta Jandová, Jitka Nováčková nebo Agáta Hanychová, jsem si k testování vybrala společnost DIETAVKRABICCE.CZ.

Můj první týden

Foto: dietavkrabicce.cz

Foto: dietavkrabicce.cz

Člověk se musí rozkoukat a po večerech zamáčknout slzu, na vašem konferenčním stolku už totiž nenajdete mísu plnou brambůrků, u jejichž konzumace jste se uklidňovala, že přece celý večer posilujete. Ono takhle natáhnout stokrát za večer ruku z gauče až do mísy, to přece také dá vašemu bicáku zabrat. Teď se musíte smířit s večery, kdy místo brambůrků na vás z konferenčního stolku divně kouká červená paprika, kvůli které se vám vůbec posilovat nechce. Pokud máte totiž po večerech hlad, povolena je pouze zelenina či bílý jogurt. Nicméně složením a chutností denního menu krabičkové diety jsem mile překvapena. Kurýr mi každý den doveze tašku s celodenním menu, která obsahuje pět jídel. Snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Velikost porcí je naprosto dostačující, což mě také mile překvapilo. Pod pojmem dieta jsem si totiž vždy představovala hladovějící modelky, jejichž celodenní přísun živin sestává z vody a jednoho sucharu.

Můj druhý týden

Začínám se cítit opravdu lépe, bude to hlavně tím, že moje osobní váha, svého času moje nepřítelkyně, se rozhodla mi za mé snažení udělat radost, a to hned první den z druhého týdne, moje první kilo je dole, hurá!

Můj třetí týden

Tento týden si opravdu pochutnávám. Netušila jsem, že dieta může být tak lahodná, moje chuťové buňky si vesele zpívají. Špenátová polévka s lososem, italské houbové rizoto s parmezánem, Tiramisu FIT aj. A další dvě kila jsou dole. Co víc si přát?

Můj čtvrtý (poslední) vítězný týden

Moje měsíční očista se pomalu blíží ke konci a já se nepoznávám, v hlavě mi totiž běhají myšlenky, zda se mi nakonec po tom, co jsem rok odkládala, nebude stýskat. Krabičková dieta je hrozně pohodlná forma stravování, navíc zdravého a jako bonus i chutného. Poměry výživových denních hodnot v menu jsou správně sestaveny nutričním poradcem, což laik jako jsem já, bohužel neumí. Doma bych si ji tedy sice připravovat mohla, ale kromě spousty stráveného času, který nemám, by krabičková dieta ani neměla ten správný efekt. Moje osobní váha na mě nevěřícně zírá, mám dole neuvěřitelná čtyři kila za měsíc krabičkové diety. V tuto chvílí mi do mé ideální váhy zbývají už pouze tři kila.

Pojďte do toho se mnou

Foto: dietavkrabicce.cz

Foto: dietavkrabicce.cz

Telefonáty mým kamarádům a známým, kteří také plánují zahájit hubnoucí proces, vyplývající z mého dietního nadšení, neberou konce a už jsem se setkala s mnoha názory… Ale musím se pochlubit, mé argumenty je vždy ubily a většinu z nich jsem přesvědčila, aby tento zázrak také vyzkoušeli.

Mému kamarádovi se tato služba zdála finančně náročná. Požádala jsem ho, ať mi prozradí, jak přes den jí a kolik peněz za to utratí. Začalo to snídaní v Costa Coffe za 120 Kč, pokračovalo obědem v Potrefené Huse za 150 Kč a končilo večeří od manželky, která průměrně vychází na 100 Kč. Podtrženo sečteno, nezdravé denní stravovaní mého kamaráda vychází na 370 Kč. Proč nezdravé? Zcela vynechává svačiny, ovoce a zeleninu. Nejen, že je krabičková dieta méně finančně náročná oproti stávajícím nákladům, ale zároveň obsahuje velké množství kvalitních surovin, jako jsou ryby, nejrůznější druhy mas, zeleniny, ovoce atd. Nakonec do toho šel, za mé doporučení mi děkuje a já mám alespoň parťáka, se kterým si můžeme sdělovat dojmy z naší cesty za štěstím a krásnou postavou.

Jak to tedy celé funguje?

,,Krabičkovou dietu si můžete objednat na jeden den, týden či měsíc nebo i delší časové období. Je možné samozřejmě dle požadavků některé dny či týdny vynechávat či přesouvat  např. po dobu dovolených apod. Cenově vychází krabičková dieta průměrně na 250 Kč/den. Jídelníčky jsou sestaveny naším nutričním poradcem. Každý náš klient si může určit, zda si krabičkovou dietu nechá každý den dovézt, nebo si ji může osobně vyzvedávat zdarma či za malý poplatek na našich odběrných místech po celé Praze. Tyto dvě možnosti odběru lze také různě kombinovat,“ popisuje fungování stravovacích programů DIETAVKRABICCE.CZ jednatelka společnosti Lucie Pechová.

Alice

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

2 KOMENTÁŘE

Hledám návod na hubnutí

02.1.2016 v 11:32

můžu zhubnout,když budu 20 minut ráno a 20 minut vecer skakat na trampoline??? dekuji

http://www.zdravycech.com/217-zimni-jidelnicek/

02.1.2016 v 14:21

Stoupat, stoupám, to by bylo asi delší dobu. Já si na váhu občas stoupnu, nebo spíš nestoupnu. Protože na ni stoupnu a hned sestoupnu. Na ty čárky dole se raději nedívám. Vše pro duševní zdraví.

Zanechte komentář