KZ_logo1

Neobvyklý horoskop podle Inků

24.11.2017

Inkové byli obyvatelé Jižní Ameriky a kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy. Na jejím základě vznikl zcela ojedinělý horoskop. Podívejte se, jak na vás jednotlivá znamení sedí a zda se v daných vlastnostech poznáváte.

Bílá sova 22. 12. až 21. 1.

Sova je symbolem moudrosti a velmi pečlivě si vybírá svůj protějšek. Nemá ráda hloupost a vypočítavost. Značí ctižádostivou povahu a je také pracovitým zaměstnancem a velmi schopným a ambiciózním šéfem. Sova miluje svou rodinu, ale někdy chce mít všechno tak dokonalé, že může být ostatními považována za panovačnou a příliš dotěrnou.

Sluneční pták 22. 1. až 19. 2.

Pták značí volnost, originální nápady a nezávislost. Sluneční pták má lákavé a neobvyklé zájmy, tvořivou mysl a ctí rčení, že každý si za svůj život i štěstí může sám. Miluje cestování, rád poznává nové kultury a většinou si neláme hlavu s penězi.

Holub 20. 2. až 21. 3.

Klidnou a milou osobou je člověk ve znamení Holuba. Miluje skromnost a pokoru a vyhýbá se změnám. Je nerad centrem pozornosti a netouží po slávě. Někdy může získat pověst slabocha a nudného patrona, ve skutečnosti je však jen uzavřeným, ale věrným a spolehlivým protějškem.

Sup 22. 3. až 20. 4.

Sup je naopak silnou a sebevědomou osobností, málokdy si dělá s něčím hlavu a jde za svým úspěchem, aniž by se otáčel a bral ohled na ostatní. Ne vždy jedná čestně a ne vždy má kolem sebe pravé přátele. Miluje peníze, slávu a moc. Často se životem protlouká až podezřele bez problémů.

Krocan 21. 4. až 21. 5.

Pyšným a ambiciózním znamením je Krocan. Ten je velmi přátelským a vzdělaným tvorem. Je prudce inteligentní a má zájem o duchovní život. Často dosáhne úspěchů právě díky svým inovátorským myšlenkám. Krocan je zodpovědný a velmi příjemný protějšek a také rodič.

Papoušek 22. 5. až 21. 6.

Papoušek miluje drby, komunikaci a má opravdu velké charisma. Je rád v centru pozornosti, má kolem sebe spoustu lidí, ale vybírá si ty, kterým bude věnovat svůj čas. Má spoustu nápadů, miluje vtip a je velmi zdatný v erotické oblasti.

Křepelka 22. 6. až 21. 7.

Milujícím a velmi citlivým znamením je Křepelka. Lpí na své rodině a ke svému životu potřebuje opravdu velké množství lásky. Křepelka má ráda jistoty, nesnáší samotu a pro své blízké by se rozdala. Má dobré srdce a často rozmazluje své děti i partnery.

Albatros 22. 7. až 21. 8.

Nestálým a přelétavým znamení je Albatros. Není s ním vždy lehké vyjít, protože chce, aby bylo všechno podle něj. Je ovšem odvážným a vytrvalým bojovníkem proti všemu a všem. Je také trochu rebelem, který se jen tak nesmíří s neúspěchem.

Tukan 22. 8. až 22. 9.

Dalším symbolem moudrosti je Tukan. Toto znamení je velmi duchovně založeno a v životě dosahuje úspěchu. Miluje pořádek, řád a určitá pravidla. Pokud něco slíbí, můžete si být jistí, že to i dodrží. Ve vztazích je Tukan věrný až za hrob. Občas se může zdát chladným, ale ve skutečnosti jen ví, co chce a co naopak ne.

Kolibřík 23. 9. až 22. 10.

Kolibřík symbolizuje něhu, jemnost a také půvab. Je otevřeným znamením, které má spoustu přátel, spoustu obdivovatelů a nejvíce ze všeho miluje lichotky a chválu. Často se však vyhýbá těžké práci a nejraději by trávil čas ve společnosti veselých a zábavných lidí.

Jestřáb 23. 10. až 22. 11.

Odvážným znamením je Jestřáb. Je to bojovník, člověk plný energie a v životě jde za svými cíli velmi rychle a odhodlaně. Bývá náročný na sebe i na ostatní, ale jeho neústupnost mu v životě pomáhá dosáhnout svého. Miluje tajemno a nesnáší nudu a stereotyp.

Sokol 23. 11. až 21. 12.

Život plný dobrodružství vás čeká se Sokolem. Sokol je symbol odvahy, je optimistou a vždy je ochoten poradit a pomoci druhým. Může se zdát jakýmsi rytířem a každý den s ním se vám bude zdát naplněný.

Jak na vás tento horoskop Inků sedí?

Michaela Michalíková

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář