KZ_logo1

O čem ženy lžou na začátku vztahu

21.1.2017

Při hledání vztahu a dokonalého partnera ženy často využívají různé intriky a neškodné lži, o nichž přesně vědí, kdy je vhodné je použít. Proč to dělají? Aby byly pro možného budoucího partnera atraktivnější a zdánlivě lepší v mnoha věcech než jejich sokyně. Pojďte se s námi pobavit a zjistit, v čem ženy nejčastěji na začátku vztahu lžou. Možná, že se v některých polopravdách naleznete také.

Věk

Ačkoli nemusí vždy od muže padnout otázka, kolik je ženě přesně let, mohou ženy samy mlžit různými připomínkami a scénkami, které mají v muži evokovat představu, že randí s mladou kráskou. Některé ženy se oblékají nebo líčí podle stylu mladých slečen, jiné se naopak snaží vypadat dospěleji. Zkrátka věk je velmi ožehavé téma, při kterém ženy rády své idoly šálí.

Počet partnerů

Ačkoli to nikdy nepřiznají, muže velmi zajímá, kolik už před nimi měla daná žena vztahů nebo i sexuálních partnerů. Podle toho odhadují, jaké bude mít žena zkušenosti a vytváří si na ni názor. Ať už je to vaše „číslo“ vysoké nebo příliš nízké, snad v žádném případě žena nepřizná, jak to doopravdy je. Pokud je číslo nízké, muž by si mohl myslet, že nejste pro muže příliš atraktivní a nemáte zkušenosti. Pokud je naopak vysoké, mohla byste působit lacině. Zlatý střed proto volí opravdu mnoho žen.

Milostné hrátky

Pokud se ženě někdo opravdu líbí a ráda by na něj udělala dojem, bude lhát i o tom, co se jí líbí v posteli. Jestliže si muž při milostných hrátkách užívá některé polohy nebo praktiky, žena ráda zalže o tom, že i ona si je vždy chtěla vyzkoušet. Přitom to však nemusí být vůbec pravda. O prožití orgasmu a jeho předstírání se snad ani nemusíme zmiňovat. Tato lež většinou nevěstí nic dobrého, jelikož je sexuální stránka poměrně důležitá, avšak pro ten začátek…

Hlídání postavy

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Na prvním rande si dá salát, neperlivou vodu a moučník určitě vynechá. Takto muži žena ukazuje, jak perfektně se stará o svoji postavu, aby uvěřil, že má ráda zdravý životní styl. Že si doma občas zobne chipsů, popcornu nebo zmrzliny přece nemusí vědět. Ženy obecně rády lžou o tom, že se o sebe perfektně starají, ovšem realita může být úplně jinde. K těmto polopravdám může žena přidat i své fiktivní oblíbené sporty, které náhodou korespondují s těmi jeho.

Večírky s kamarádkami

Chodíte si ráda užít se svými kamarádkami na party? Baví vás koketovat s muži na baru a nevázaně si užívat? Pak to určitě nepřiznáte – jako většina žen. Pokud byste totiž přiznala, že vás večírky každý víkend zkrátka baví, muž by ve vás viděl příliš velké riziko. Být společenská je žádoucí, avšak časté vyhazování z kopýtka s mnoha drinky na muže asi moc nezapůsobí. A my to dobře víme.

Zlepšování naší image k začátku vztahu prostě patří. Většinou je však lepší přiznat, jaké opravdu jsme, aby se vztah mohl dobře vyvíjet dál.

Jaké jste vy? Mlžíte někdy při randění s novým objevem, nebo jste zkrátka své?

Tereza Obořilová

zdravý vztah

Od izolaci k intimitě: Jak mít zdravý partnerský vztah?

Romantické vztahy začínáme řešit už jako teenageři. Jde v…
The-Last-Kingdom

Seriály s hrdinou, do kterého se zamilujete

Dlouhé zimní večery si zaslouží nějakou tu odpočinkovou aktivitu,…
běhání

7 nejzdravějších sportů, které musíte vyzkoušet

Sport výrazně podpoří vaši cestu za ideální postavou. Navíc…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zdravý vztah

Od izolaci k intimitě: Jak mít zdravý partnerský vztah?

Romantické vztahy začínáme řešit už jako teenageři. Jde v…
pár

Jak víte, že jste s partnerem připraveni na otevřený vztah?

Pravdou je, že každý, i člověk, který je ve…
sousede

10 rad, jak vycházet se sousedy

Bydlení v panelovém bytě může být stejně náročné jako…
pár

12 věcí, které vás naučí manželství

Každé manželství je jiné, jedno mají ale všechny společné.…
muž

Muž v depresi: Proč si muži nedokáží přiznat, že mají psychickou poruchu?

Čelit psychické poruše není nic jednoduchého. Nikdo před ní…

Související příspěvky

Zanechte komentář