KZ_logo1

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

4.12.2018

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek a erotický průmysl se stále rozvíjí. Pokud doma ještě žádnou pomůcku nemáte, a chcete zažít opravdovou slast a zároveň vyzkoušet něco nového, je na čase, abyste si vybrali erotickou hračku, která bude ideální právě pro vás!

Jak vybrat vhodnou pomůcku

V nabídce sex shopu najdete širokou nabídku erotických pomůcek, které můžete při milostných hrátkách vyzkoušet, a to jak sami, tak se svým protějškem. Je jen na vás, jakým hračkám dáte přednost. Vybrat si můžete vibrátor, dildo, umělý penis ve všech možných rozměrech, tvarech a také materiálech. Erotickou pomůcku můžete vybírat také spolu s partnerem, a udělat z nákupu příjemnou a vzrušující předehru.

Vibrátor na prvním místě

První erotickou pomůckou, kterou si pořídíte může být například vibrátor. Ten se dělí na dvě skupiny, patří sem klasické vibrační vibrátory a nevibrační, tedy dilda. Všechny tyto erotické pomůcky jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Velkou výhodou těchto hraček jsou jejich možnosti použití. Vibrátor umí skvělé vychytávky, které rukou jen tak sami nezvládnete.

Co umí vibrátor

Vibrátor si můžete vybrat nejen podle barvy, tvaru, značky nebo ceny, ale hlavně podle funkce a podle toho, co umí. Některé vibrátory mají více rychlostí, jiné dokážou příjemně a jemně masírovat. V nabídce jsou také speciální vibrátory pro dráždění bodu G, jiné jsou vodotěsné a je s nimi možné užít si hrátky ve vaně nebo ve sprše. Je na vás, jaký vibrátor si pořídíte a co přesně, od něj očekáváte. Velmi oblíbené jsou gelové vibrátory, a to díky jejich příjemnému povrchu. Vyzkoušet můžete také luxusní a vysoce kvalitní vibrátory z kolekcí Lelo, We-Vibe nebo Fun Factory.

Výhoda vibrátoru

Velkou výhodou vibrátoru je také to, že jej můžete použít při soukromých hrátkách, ale také při milostné předehře s partnerem. Nebojte se použít erotické pomůcky ani při samotném milostném aktu, kdy může vibrátor skvěle nahradit třetí osobu. Může se jim dráždit žena, ale zajímavá je také masáž vibrátorem pro muže. Vibrátor je možné přikládat také k bradavkám, intimní partie pouze přejíždět nebo jej použít pro dráždění zmíněného bodu G. Vibrátor si s sebou můžete vzít také na dovolenou, na líbánky nebo si pořídit velmi diskrétní a malý vibrátor, který se schová do dámské kabelky. Nebojte se vyzkoušet něco nového a uvidíte, že vás tato erotická pomůcka příjemně překvapí.

Proč je orgasmus důležitý

Pokud patříte k lidem, pro které je sex velmi intimní záležitostí, o které neradi mluví nahlas, tak si vyberte erotickou pomůcku z pohodlí domova a nechte si ji doručit diskrétně až domů. Můžete také překvapit svůj protějšek, protože erotická hračka je ideálním vánočním dárkem. Myslete na to, že orgasmus je nejen důležitou součástí fungujícího vztahu, ale také je přínosem pro zdraví. Nebojte se dopřát si slast a užijte si vášeň a vzrušení naplno!

randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
opalování

Jak správně vybrat opalovací krém?

I když milujete léto a s ním spojené koupání…
žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…