KZ_logo1

Okořeňte svůj vztah análním sexem

2.8.2019

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem už není ono? Že to dříve bývalo lepší? Nejde zase tak o nic neobvyklého, po prvotním nadšení a vzrušení dojde u mnoha párů ke stagnaci a mnohdy i k odevzdanosti. Věřte, že jen mít sex nestačí, je důležité si ho pořádně užít. A pokud už vám to úplně nejde, možná, že je čas na změnu. Přivést do postele nějaké novinky a vyjet ze starých zavedených kolejí není vůbec na škodu. Co byste řekli třeba na takový anální sex?

Anál nemusí bolet

Kolem análního sexu se točí mnoho pověr, obav a polopravd. Spousta lidí ho zcela kategoricky odmítá. Proč ale? Vždyť pro velkém množství jiných je právě anální sex pověstnou třešničkou na obvyklém sexu. Při správném provedení jde o akt plný vzrušení a pozitivních emocí.

Za nechuť k análnímu sexu obvykle může strach z nepříjemné bolesti nebo předchozí špatné zkušenosti. Tomu všemu lze snadno čelit poctivou přípravou, vzrušující předehrou, která do velké míry obelstí stres, a především pak použitím vhodných pomůcek, například ze sexshopu ruzovyslon.cz.

Jak se na anální sex přichystat?

Připravit se je třeba po psychické i fyzické stránce. O nějaké hygieně snad nemusí být ani řeč, to by měla být samozřejmost. Že to zabolí a žena ucítí větší tlak než normálně, to je běžné. Přivyknout si na to lze například použitím análního kolíku, který bude užší než mužský penis. Žena pak bude na opravdový průnik mnohem připravenější.

Bez čeho se ale neobejdete v žádném případě, je lubrikační gel. A to v opravdu velkém množství. Až se vám bude zdát, že jste ho použili přespříliš, přidejte ještě trochu a dosáhnete na ideální množství. Lubrikační gel je klíčem k tomu, aby anální sex proběhl hladce a bezbolestně. Přirozená vlhkost vagíny v tomto případě zdaleka nestačí. Bez použití vhodného lubrikačního gelu se místo krásného vzrušujícího zážitku dočkáte velmi nepříjemné zkušenosti, kterou nebudete chtít jen tak znovu zopakovat.

Pár rad, které vám pomohou při samotném análním sexu

Při samotném sexu je třeba postupovat pomalu, nejedná se o žádný závod. Žena by, alespoň při prvních experimentech, měla mít možnost kontrolovat průběh, rychlost a hloubku průniku. Zpočátku nedoporučujeme žádné prudké pohyby. Myslete i na to, že nejen poloha zezadu je pro anál vhodná, stejně dobře funguje i poloha zboku a situace, kdy žena na penis nasedá z vrchu.

Poté, co si usmyslíte, že byste chtěli anální sex zkusit, je třeba se maximálně uvolnit. Jen vše proběhne k oboustranné spokojenosti. Klidně si předtím dejte sklenku svého oblíbeného alkoholu. O uvolnění se postará také vhodný anální lubrikační gel. Naším tipem jsou ale přírodní afrodiziaka, která se postarají o větší chuť na sex, probudí ve vás více vášně a vzrušení a přispějí tak k vašemu uvolnění.

outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
tiramisu

Letní dezerty, které zvládne každý

Léto je v plném proudu a většina z nás…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Sdílet0 Máte pocit, že to v posteli s vaším…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář