KZ_logo1

Operativní leasing je služba jako dělaná pro ženy

10.1.2019

Rozhodně by nebylo správné všechny ženy házet do jednoho pytle. Najdou se i takové, které se o auta zajímají a vyznají se v nich. Existují dokonce automechaničky. Většinu žen však zajímá pouze to, zda auto jezdí a jakou má barvu. Proč se za to stydět? Technické starosti o vozidlo je možné přenechat na jiných.

Ženy umí péct, vařit nebo vyzdobit domov. Do garáže je to obvykle moc netáhne. Pokud mají doma muže, který se v autech vyzná a o výměnu oleje nebo pneumatik se postará, je vyhráno. Ale co když manžel, přítel ani kamarádi nepomohou? Pak může být skvělou volbou operativní leasing.

Jezděte bez starostí

V Česku začíná fungovat operativní leasing, a to nejen pro firmy, ale i pro soukromé osoby. Zájem o něj má čím dál více lidí. Doba je totiž taková, že všichni potřebují svůj vůz, ale málokdo má chuť a čas se o něj starat. Je tedy daleko výhodnější platit měsíčně určitou částku a přenechat tyto starosti na ostatních. Velkou radost z toho mají zejména mladí lidé, podnikatelé, kteří nemají času nazbyt, a ženy.

Pořízení auta na leasing není žádnou novinkou. V dřívějších dobách se ovšem mluvilo spíš o klasickém, tj. finančním leasingu. Ten fungoval podobně jako nákup na splátky. Auto bylo majetkem leasingové společnosti, dokud jste jí nesplatili celkovou částku, pak se přepsalo na vás. Operativní leasing ale funguje trošku jinak. Mohli bychom ho přirovnat spíš k dlouhodobému pronájmu.

Vozte se pořád v novém

Při operativním leasingu podepíšete smlouvu na dva, tři nebo třeba pět let. Každá společnost to má jinak, mnohdy záleží rovněž na individuální domluvě. Na tuhle dobu pak dostanete zapůjčený vůz, o nějž se v podstatě nemusíte starat, stačí vám tankovat. V praxi se přesné podmínky trochu liší dle poskytovatele, někteří nabízí dokonce několik variant tarifů, čím víc budete platit, tím více starostí na sebe převezmou.

Jedno je ovšem jisté. Až doba smlouvy přestane, můžete uzavřít novou, dostanete jiný nový vůz. Máte tedy zaručeno, že se neustále vozíte v autech vybavených nejmodernějšími technologiemi. Navíc nemusíte řešit prodej starého vozu, co s autem leasingová společnost udělá, už záleží jen na ní. Možná vám ho nabídne k odkoupení za zůstatkovou cenu.

Finanční stránka operativního leasingu

Na kolik korun měsíčně operativní leasing vyjde? Záleží, jaký vůz si vyberete. Třeba takový operativní leasing Volkswagen je dostupný od cca 4 000 Kč měsíčně za model Polo až do 23 000 Kč za Touareg R-line. Ceny uvádíme dle ceníku Driveto.cz, jednoho z nejznámějších českých poskytovatelů operativního leasingu. U nich je však možné získat ještě dodatečné slevy, pokud se připojíte do jejich klubu Driveto Club.

Operativní leasing je tady pro každého, kdo chce jezdit bez starostí a v nových vozech, které jsou nejen reprezentativní na pohled, ale díky nejmodernějším technologiím i bezpečné.

randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
opalování

Jak správně vybrat opalovací krém?

I když milujete léto a s ním spojené koupání…
žena v kanceláři

Jak zvýšit svou produktivitu v práci pomocí Feng-shui?

Práce v kanceláři je někdy nepříjemnou povinností a mnohdy…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Související příspěvky

Zanechte komentář