KZ_logo1

Podzimní horoskop – co vás čeká po létě?

7.9.2017

Léto se blíží do finále a venkovní teploty začínají vypovídat o nadcházejícím podzimu. Co vás v tyto barevné měsíce plné padajícího listí čeká a nemine? Horoskop slibuje plno zážitků, novinky a neobvyklé situace. Buďte na ně připraveni!

Beran

Konec léta a začátek podzimu se u vás ponese v duchu zklidnění. Některé vztahy dozrají, jiné se zcela rozplynou a najednou budete mít pocit, že vy tu správnou cestu přece dávno znáte. Budete mít obrovskou chuť do práce a čeká vás spousta životních změn, které budou hlavně pozitivní.

Býk

Podzim s sebou přináší zajímavé změny, hlavně v zaměstnání, v bydlišti nebo také ve studiu. Nebraňte se společenským akcím a vyrazte za kulturou. Potkáte někoho, kdo vám pomůže splnit si dlouhodobé sny a přání. Vaše vztahy se ustálí, vyřeší se rodinné neshody a nezadaní mají velkou šanci najít ideální protějšek.

Blíženci

Začátek podzimu slibuje rozpohybování událostí, které doposud stály a nemuseli jste je řešit. Do života se vám připlete množství náhod a situací, které nečekáte. Nejvíce vám pomůže, když budete upřímní k sobě i ostatním a budete dbát na svou intuici a šestý smysl. V práci vás může čekat kariérní postup. Snažte se o lepší rozložení volného času.

Rak

Na podzim se budete chtít obklopovat luxusem. Chcete si užít poslední zbytky slunce, jet na výlet, podniknout něco s přáteli, hlavně nesedět doma, a hlavně se nenudit. Možná potkáte lidi, před kterými se budete muset přetvařovat, ale stejně to dlouho nevydržíte, a nakonec jim řeknete pravdu. Nebojte se riskovat a nenechte se rozhodit. Mezilidské vztahy mohou trochu skřípat.

Lev

Připravte se na podzim otužováním, sportem a zdravou stravou. Nenechte si nikým vzít váš optimismus a dobrou náladu. Nezadaní mohou právě na podzim najít ideálního partnera, zadaní prohloubí svou lásku ke stávajícímu protějšku. Nestresujte se a stůjte nohama pevně na zemi, ke konci roku se vám podaří téměř vše, na co sáhnete.

Panna

Čeká vás pracovní shon, který nepoleví ani na podzim. Po vcelku divokém létě však máte hodně energie a také chuť se učit a vzdělávat. Co se vztahů týká, mohou vás zasáhnout nečekané emoce, nenechte se jimi však řídit. Myslete na to, že svým blízkým můžete ublížit i slovy. Svému stávajícímu nebo potenciálnímu protějšku řekněte konečně pravdu o tom, co k němu cítíte. Uvidíte, že se vám bude lépe žít s láskou než bez ní.

Váhy

Co se týče kariéry a pracovní náplně, čeká vás příznivý podzim. S partnerstvím to bude horší. Ať se snažíte svému partnerovi přizpůsobit a zavděčit jakkoliv, není to upřímné a nejde vám to. Přemýšlíte, jak naložit se svým životem a hledáte jistotu. Nebojte se pro radikální změny a vyjděte svému štěstí naproti. Je na čase vzít život do svých rukou.

Štír

Na sklonku léta se můžete cítit poněkud osamělí. Partner, přátelé ani rodina na vás nemají moc času, a tak se vám zdá, že jste na všechno sami. Užívejte si tedy toho, co máte rádi. Běžte sportovat, vyrazte do divadla nebo do kina. Je ideální doba pro osobní růst a překonání všech překážek. Ke konci roku se těšte na harmonii a zklidnění. Velký pozor si však dávejte na svůj zdravotní stav.

Střelec

Podzim se ponese v duchu hádek a konfliktů. Snažte se ostatním neslibovat to, co nemůžete spolehlivě splnit. Práce vás nebude příliš bavit a velkou část podzimu tak budete bez nálady. Co se týče vztahů, měli byste se usmířit s někým, s kým jste dlouhodobě na nože a jehož nenávist vás sžírá. Neklesejte na mysli a hledejte podporu a pochopení u rodiny.

Kozoroh

Po prázdninách se vám bude zdát, že máte jen samé povinnosti, starosti a neskutečné množství práce. Finančně na tom však budete skvěle, a tak zbytečně neriskujte. V mezilidských vztazích zkuste být tolerantnější, nebo tvrdě narazíte. Do cesty vám přijde člověk, který si nenechá nic líbit, ale možná právě on vám ukáže, jakou cestou jít a najít znovu své ztracené štěstí.

Vodnář

Užijete si příjemné babí léto a zasloužený odpočinek, který strávíte s blízkými a rodinou. Při hádkách se na danou věc zkuste podívat pohledem třetí osoby a nechtějte za každou cenu prosadit svůj názor. Na podzim se zlepší vaše osobní vztahy. Snažte se věnovat jen těm činnostem, které vám zvedají náladu. Naplánujte si výstavu, malujte, užívejte si s přáteli a žijte naplno.

Ryby

Léto je u konce a vás čeká podzim plný malých, ale milých překvapení. Ať už to bude oznámení o svatbě někoho blízkého nebo narození vlastního potomka nebo narození potomka některého z vašich dětí, začnete se opravdu těšit. Začátkem podzimu si také kupte los a vsaďte si sportku. Závěr roku bude opravdu divoký a tolik aktivit a zážitků si nepředstavujete ani v tom nejšílenějším snu.

Jak se těšíte na podzim? Myslíte si, že se tento horoskop vyplní?

Michaela Michalíková

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář