KZ_logo1

Poslední party roku: Dokonalé líčení podle Burberry

29.12.2017

Konec roku se blíží a úměrně tomu se vám hromadí pozvánky na nejrůznější akce, které mají za letošním rokem udělat tu správnou tečku. Ať už se tedy chystáte ven, nebo plánujete party přímo u vás doma, inspirací pro vás může být jednoduché líčení z dílny světoznámé značky Burberry.

Neexistuje snad žena, která by týdny nepřemýšlela nad tím, jak se upraví na některou z plánovaných událostí. Všechny si totiž uvědomujeme, že v tento moment vyvstává poměrně zřetelná hranice mezi naším obvyklým líčením a tím, nad kterým si můžeme dovolit sedět o trochu déle a které z nás udělá hvězdu celého večera.

Často se ale stává, že počáteční nadšení rychle opadne a spokojíme se s tím, co vždycky. Není to trochu škoda? Třeba jste si dala právě vy za předsevzetí, že se o sebe budete starat o chlup lépe než v minulém roce. Nebo toužíte po dobrodružství a vzhledu ženy vamp, ale připadáte si spíš jako utahaná mamina v bačkorách…

My si ovšem myslíme, že vytvořit perfektní a reprezentativní look nedá až tak moc práce, stačí jen vědět, jaké kosmetické pomocníky použít. Velmi nás těší, že módní značka Burberry to vnímá stejně a razí elegantní a sexy vzhled, který zvládne opravdu každá žena, nehledě na věk.

Staňte se sexy kočkou snadno a rychle!

 

Před samotným zahájením líčení nezapomeňte na perfektně vyčištěnou pleť, na kterou naneste trochu svého obvyklého krému či séra. Pleť tak bude krásně rozzářená a vyživená, což je výborný základ pro slavnostní líčení.

Sáhněte po tekutém korektoru a naneste ho do oblasti pod očima. Díky tomuto kroku eliminujete tmavé kruhy pod očima a celou oblast očního okolí výrazně projasníte. Místo obvyklé houbičky či štětce produkt rozetřete prsty. Abyste dosáhla lehkého konturování tváře, trochu korektoru naneste na kořen nosu a nad horní ret.

Nyní sáhněte po konturovací tyčince či bronzujícím pudru a naneste jej pod lícní kosti na obou tvářích a podél obou stran kořene nosu. Pokud chcete, aby váš nos získal lepší tvar, od kořenové čáry nosu můžete vytvořit malý trojúhelník, směřující k nozdrám. Nezapomeňte produkt zapracovat do pleti štětcem. Určitě nechcete chodit s čárami a trojúhelníčky na veřejnosti.

Pokud vás trápí zarudlá či nejednotná barva pleti, použijte jemně krycí make-up pro sjednocení a zakrytí všech nedostatků.

Z palety barev vyberte neutrální odstín růžové s jemným nádechem hnědé a stín aplikujte v jemném poprašku na celé horní oční víčko. Nyní vezměte z palety bronzový stín a naneste jej podél celé linie spodních řas. Pro projasnění oka můžete do spodní vodní linky nanést perleťově růžovou či bílou tužku na oči.

Nyní řasy přetřete vrstvou své oblíbené řasenky. Na tomto líčení se nám líbí, že není potřeba přidávat umělé řasy, takže vynikne vaše skutečná krása.

V paletě stínů vyberte lehce metalický odstín béžové a aplikujte ho na střed horního očního víčka a na linii spodních řas. Díky tomu je líčení očí mnohem plastičtější.

Pokud chcete své líčení přeměnit na pořádnou jízdu, pak můžete na spodní linii řas přidat několik třpytek, díky kterým bude jasné, že se umíte pěkně odvázat.

Nakonec rty zvýrazněte tmavším odstínem konturovací tužky a na rty aplikujte rtěnku v barvě lesních plodů.

Líčení na poslední událost letošního roku je hotové.

Kateřina Umová

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář