KZ_logo1

Potřebujete rychle půjčit menší finanční obnos? Řešením je SMS půjčka

16.1.2019

S krátkodobým nedostatkem hotovosti se setkala již většina z nás. Je to zrovna ta situace, kdy obvykle nemáme čas řešit tento výpadek návštěvou naší vlastní banky a sjednáním úvěru. Navíc velké bankovní společnosti nejsou na rychlé mini úvěry vůbec připravené. Běžná pak je situace, kdy z banky odcházíme s půjčkou ve výši, o kterou jsme vůbec nestály. Vždyť jsme potřebovaly pouze vykrýt krátkodobý nedostatek peněz na účtu. Lze to řešit i jinak?

Na krátkodobé půjčky jsou mnohem lépe připraveny nebankovní společnosti

Ne, nemusíte se jich bát. Stačí pouze pochopit filosofii produktů nebankovních společností a nesnažit se je používat nevhodným způsobem. Trh nebankovních poskytovatelů půjček se navíc vyčistil. Ti, kteří zůstali, jsou licencováni Českou národní bankou, a tedy i pod jejím drobnohledem. Zpátky ale k vašemu problému s financemi. Co když potřebujete rychle menší obnos peněz? Řešením je rychlá SMS půjčka.

Rychlé SMS půjčky umí vyřešit váš problém ještě v ten samý den, ale i do několika minut

SMS půjčka je krátkodobý mikroúvěr. Vše kolem ní vyřešíte výhradně prostřednictvím SMS nebo internetu. Nemusíte nikam chodit ani telefonovat. V pracovní dny a během dne doba pro vyřízení SMS půjčky nepřekročí obvykle několik minut, nebo se k žádanému finančnímu obnosu dostane žadatel ještě ten den, co o něj požádal.

Poskytovatel rychlé půjčky vyžaduje minimum dokladů k jejímu poskytnutí. Jde o půjčku, která je tady téměř pro každého. Nelustruje se váš příjem, ani se nenahlíží do registru dlužníků. Jako žadatel o tuto půjčku si však musíte uvědomit, že jde o poměrně drahou půjčku. Na druhou stranu jde o mikroúvěry krátkodobé, a tudíž se nejedná o žádné horentní částky navíc, ale třeba o pouhé stokoruny, které zaplatíte navíc za to, že jste měly možnost získat půjčku snadno, rychle a bez zbytečných obstrukcí.

Čeho se u SMS půjčky rozhodně nemusíte bát?

Seriózní poskytovatel po vás nechce žádné poplatky za zřízení půjčky. Zaplatíte pouze jistinu a příslušný úrok. Nemusíte se bát ani chytáků ve smlouvě. Podmínky nebankovních půjček jsou již transparentní. Dostáváte rovněž možnost odložit si za malý poplatek termín zaplacení půjčky . Ale pozor! Pokud nebudete půjčku schopni zaplatit ani poté, sankce budou výrazně přísnější. Proto vždy dobře zvažte, jestli bude ve vašich silách půjčku včas a řádně uhradit.

Seriózní a rychlou SMS půjčku nabízí CoolCredit

CoolCredit poskytuje rychlou SMS půjčku do několika minut. Půjčit si lze od 1000 do 20 000 Kč. Stačí vyplnit žádost, potvrdit smlouvu o půjčce a připojit kopii občanského průkazu a výpis z bankovního účtu. Vše lze vyřídit přes SMS nebo po internetu. CoolCredit půjčuje fyzickým osobám starším 18 let s trvalým pobytem v České republice. Peníze po schválení rychlé SMS půjčky dostanete od pondělí do pátku od 7 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin. Pokud máte bankovní účet v České spořitelně, v Moneta bank, v Komerční bance, v Raiffeisenbak nebo ve FIO bance, dostanete peníze obratem po schválení půjčky. Jinak do druhého pracovního dne. Vše o SMS půjčce najdete na stránkách CoolCredit.

Společnost CoolCredit nabízí seriózní a transparentní podmínky, dbá na etiku a zodpovědné půjčování a jde o firmu licencovanou ČNB.

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…