KZ_logo1

Přestaňte ho uhánět. 8 rad, jak nebýt za stíhačku

27.9.2017

Nikdo by nechtěl být za stíhačku. Muži tento typ ženy nemají rádi a raději se jim vždy velkým obloukem vyhnou. Často si však své chování ani nemusíte uvědomit, a přesto vašeho partnera svou láskou spíše omezujete. Naštěstí je poměrně jednoduché se nálepce „stíhačka“ vyhnout, stačí si dát pozor na těchto osm věcí.

1) Nechoďte s ním všude

Možná chcete být se svým milým co nejčastěji a ideálně s ním trávit všechen volný čas. Uvědomte si ale, že váš protějšek potřebuje prostor také sám pro sebe, pro čas strávený s kamarády nebo například čas na sport nebo hry. Nemusíte svého partnera doprovázet všude. Volný čas si zasloužíte oba a aspoň si na konci dne budete mít o čem povídat.

2) Přestaňte ho sledovat

Ruku na srdce. Kolikrát jste si prohlížely na sociálních sítích profil svého protějšku a kolikrát jste se ho ptaly, kdo je ta holka, kterou si právě přidal do přátel? Přestaňte svého partnera šmírovat a sledovat na internetu. Zapomeňte na jeho mobilní telefon a počítač. Ve vztahu si musíte vzájemně věřit. Vztah založený na dokonalém přehledu, co druhý dělá a kde právě je, nemá smysl a dříve či později na to oba narazíte.

3) Nezakazujte mu kamarády ani kamarádky

Nejhorší, co můžete udělat, je zakázat mu kamarády nebo kamarádky. Zaprvé zakázané ovoce nejlépe chutná a zadruhé nikdo nemá právo toho druhého takovým způsobem omezovat. Nedělejte z kamarádů a kamarádek hrozbu, která může zničit váš vztah. Nechte svůj protějšek přátelit se s kým sám uzná za vhodné.

4) Neberte mu jeho koníčky

To stejné platí o zálibách, ať už se jedná o sport, o studium, o práci nebo o jakoukoliv aktivitu, které se váš partner věnuje. Nikdy mu koníčky nezakazujte a neříkejte, co má a nemá dělat. Určitě by se ani vám nelíbilo, kdyby vám partner zakazoval něco, co máte rády a co vás baví.

5) Nebojte se být občas sobec

Neseďte doma a nečekejte, až na vás bude mít partner čas. Vždyť můžete spoustu věcí dělat i bez něj. Nebojte se chodit ven s přáteli, sportovat nebo si vyrazit na víkendový cvičební pobyt třeba jen s kamarádkami. Občas si sobecky taky dělejte to, co chcete, a užijte si určitou dávku svobody i ve vztahu.

6) Dovolte mu neškodný flirt

Nezakazujte jeden druhému flirtovat. To, že se on na někoho usměje nebo že vy opětujete pohled cizího muže, neznamená hned nevěru a ani jeden z toho nemusíte dělat zbytečné závěry. Flirtování není hříchem, ale dokáže podpořit nízké sebevědomí. Každý se chce líbit.

7) Netlačte na pilu

Nemusíte ihned po seznámení plánovat svatbu, počet dětí a společné bydlení. Buďte spolu, protože jste spolu rádi, a na nic nespěchejte. Jeden druhého se snažte poznat a užívejte si toho, že spolu být chcete, nikoliv musíte. Vychutnejte si každou společně strávenou chvíli.

8) Růžové brýle dolů

Dejte si čas na to, abyste dokázaly sundat růžové brýle a podívat se na váš protějšek reálným pohledem. Samozřejmě, že pokud jste zamilované, jde to hůř, ale snažte se neidealizovat si partnera a připustit, že člověk je tvor omylný a že nereálnými představami a očekáváním ublížíte hlavně sami sobě.

Chováte se také někdy jako stíhačka?

Michaela Michalíková

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
matka

Kojení: Mám důvody, proč nechci kojit

První dny mateřství jsou povětšinou zastřené mlhou. Adaptovat se…
interiér

Barvy v interiéru – co vše ovlivňují

Zařizujete si bydlení a přemýšlíte, jaké barvy vybrat? Slyšeli…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
anxiety-black-and-white-casual-1487956

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého a pokračovat v práci?

Mnohé věci v životě nedokážeme ovlivnit. Smutek ze smrti…
žena

Kegelovými cviky k intenzivnějšímu orgasmu

Správným cvičením posílíte své tělo a procvičíte problematické partie.…
randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…