KZ_logo1

Pusťte ho konečně z hlavy!

21.6.2017

Nemůžete na něj přestat myslet… Kam se podíváte, tam jej vidíte nebo vám jej něco každou chvíli připomíná. Ať už máte za sebou bolavý rozchod, nebo jste se nešťastně zamilovala, je načase jít dál a pustit ho z hlavy. Vyzkoušejte ověřené rady a začněte zase žít!

Jak bolí láska

Jednoduchá odpověď – hodně! Každá z nás už někdy zažila bolavou, smutnou nebo neopětovanou lásku. Mnohé se poučily a šly dál, některé chvilku zůstaly samy a potřebovaly si utřídit myšlenky a hrstka ne a ne zapomenout na člověka, který ukradl to nejcennější, co mají – jejich srdce. Možná si myslíte, že už nikdy nebudete bez tohoto člověka šťastné, že už se nebudete nikdy smát nebo že tímto rozchodem nebo neopětovanou láskou život končí. Nezoufejte! Nejste v tom sama, stejné pocity potkávají mnohé z nás dnes a denně.

Sejde z očí, sejde z mysli

Začněte tím, že si vymažete jeho číslo, profil a veškeré kontakty, které by vás lákaly psát mu po dvou skleničkách vína srdceryvné výlevy. Přestaňte chodit na místa, kde jej můžete potkat, a snažte se vyhnout jakémukoliv kontaktu s ním. Nebude to hned, ale po nějaké době uvidíte, že se vám uleví, když nevíte, co zrovna dělá, s kým je nebo jak se má. V tuto chvíli je radikální řez opravdu namístě!

Zbavte se připomínek minulosti

Přestaňte se týrat všemi připomínkami toho, co bylo a nejspíš už nikdy nebude. Nečtěte si staré sms zprávy, maily ani dopisy. Založte všechny věci, které vám daného člověka připomínají, někam do krabice, tu zabalte a dobře schovejte. Nemusíte své vzpomínky vyhazovat, ale vraťte se k nim, až s vámi nebudou téměř nic dělat.

Projevte emoce

Položte si otázku. Co byste teď chtěla dělat? Křičet, brečet, nadávat, něco rozbít, jít si zaběhat, vybít si svou bezmoc na boxovacím pytli? Udělejte to! Poslechněte samu sebe a udělejte, co potřebujete. Zaručeně se vám uleví. Křičte, brečte, stěžujte si kamarádce nebo se vzteku zbavte při sportu. Hlavně všechny ty emoce nedržte v sobě.

Přiznejte si pravdu

Řekněte si nahlas, co se stalo. Přiznejte si pravdu, upřímně a bez jakýchkoliv kliček. Partner byl nevěrný, přestali jste se milovat, je to kamarád a nechce být víc, ublížili jste si navzájem, chce být sám… A věřte tomu, co říkáte. Přestaňte si nalhávat, že jste se možná nepochopili, že se to dá změnit nebo že to může být ještě jinak. Připusťte si, co se stalo, jedině tak se s tím můžete vyrovnat a jít dál.

Myslete na sebe

Když se zamilujete do někoho, kdo vám lásku neopětuje nebo ji zklame, máte pocit, že nejste nic, že jste úplně ztracené a nemůžete dál. Je to pochopitelné, protože když někoho milujete, dáte mu samy sebe a jste pro něj ochotné obětovat cokoliv. Teď, když vás láska zklamala, vraťte se sama k sobě. Poslouchejte své tělo, poslouchejte svou duši a rozmazlujte se. Zajděte si na masáž, ke kadeřníkovi, kupte si něco nového na sebe a naučte se milovat samu sebe. Je to jen váš život a nemusíte jej dávat nikomu jinému. Jste soběstačné a krásné. A pokud to někdo nevidí, nezoufejte pro něj a hledejte někoho, kdo vás uvidí jako tu krásnou bytost, kterou bude milovat.

Jak jste se z nešťastné lásky dostala vy?

Michaela Michalíková

outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
tiramisu

Letní dezerty, které zvládne každý

Léto je v plném proudu a většina z nás…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…