KZ_logo1

Sex ve světě. Jak si užívají lidé za našimi hranicemi?

21.11.2015

V sexuálním chování jednotlivých národů existují značné rozdíly. Kdo již někdy sex s cizincem zažil, určitě to potvrdí. Dokonce existuje i studie, která se sexuálním chováním ve světě zabývá. Například Island v ní vyšel jako nejvíce promiskuitní země.

A jak jsou na tom Češi? Ti mají prý k sexu velmi otevřený vztah. Rádi se o něm bavíme a v hlavě se nám honí mnohé fantazie, ovšem realita už tak barvitá není. Rozdíly v touhách samozřejmě najdeme i při porovnání jednotlivých pohlaví. Muži by chtěli, aby jejich fantazie pronikly i do reality. Ženy si zase nechávají své sny a erotické představy pro sebe. V poslední době byl však zaznamenán zvýšený zájem ze strany Čechů o inovativní sexuální praktiky. Muži i ženy navštěvují mnohem častěji obchody se sexuálními pomůckami nebo si „hračky“ objednávají přímo na internetu. Možná právě internet je důvodem zvýšeného zájmu. Je totiž anonymní, a proto se nikdo nemusí při nákupu červenat. Oproti zbytku světa se ale stále řadíme spíše k průměru.

Zažijte příliv temperamentu jižanských národů            

Asi každá žena někdy snila o vášnivé romanci s charismatickým a čokoládově opáleným jižanským krasavcem. O nich je obecně známo, že jejich vztah k sexu je více než kladný. Nevyhýbají se ani rozmanitým sexuálním praktikám. K milostné předehře patří velmi často smyslná masáž a při samotném aktu mají rádi otevřenou komunikaci. Až 87 % jižanských párů si sex dopřává alespoň jedenkrát týdně. Co se týče kvality, zaujímají přední příčky především Řekové.

V Bulharsku zase narazíte na opravdu temperamentní muže, kteří velmi milují milostné dovádění na pláži. Chorvatští muži ženy rádi dobývají, ale co se týče sexu, mají raději spíše misionářskou polohu. Za mistry v romantice jsou považováni Španělé.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jak to vypadá v asijských zemích? Skupinový sex a převleky hrají prim

Především u japonských mužů je typické, že chtějí dominovat, a to i v sexu. Ženy jsou klasicky v podřízené roli. Asiaté jsou známí svými neobvyklými sexuálními praktikami. Nemají předsudky proti homosexualitě nebo skupinovému sexu. Také se rádi převlékají, například ženy za nevinné školačky. Sex je pro Asiaty příjemná a hravá součást života a manželství. Mají výhodu oproti mnoha evropským párům, kterým se právě kvůli nekvalitnímu sexu a nedorozuměním v posteli vztah rozpadne.

Divoký sever. Při sexu se občas někdo zraní

Podle statistik Univerzitní nemocnice v Helsinkách se v severských zemích pomalu mění sexuální praktiky. Toho si všimli v mnoha nemocnicích ve Skandinávii. Jen za posledních deset let zaznamenali až dvojnásobný počet zranění při sexu. Nejčastější zranění jsou: bodnutí hmyzem na intimních partiích nebo jehličí nabodané na genitáliích. Dokonce došlo i k jednomu velice kurióznímu zranění – zamilovaný pár byl při sexu v přírodě napaden kosem.

Jižní Amerika má horkou krev

Obyvatelé Jižní Ameriky nemají příliš odlišný přístup k sexu oproti Evropanům. Muži v Jižní Americe jsou ovšem velmi náruživí a jsou milovníky něžnějšího pohlaví. Alespoň jednou týdně má sex 82 % párů. Muži v Brazílii milují orální sex, jsou velmi žárliví a majetničtí.

Každý národ se v sexu a přístupu k němu trochu liší, některé současné trendy jsou však společné, například obecně oblíbený orální sex nebo holení intimních partií.

Sexuální život každého člověka, a je jedno, jaké národnosti, je velmi důležitou a nedílnou součástí života. Nezáleží na tom, jestli to bude Francouz, Ital nebo Čech. Hlavně aby šlo o někoho, na kom vám záleží a s kým si to náležitě užijete!

Martina Mádlová

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…