KZ_logo1

Sexuální pomůcky z věcí, které máte doma

24.8.2016

Napadlo vás někdy, že pro erotickou hračku nemusíte chodit vždy jen do erotického obchodu? Stačí projít dům a uvidíte, kolik možností máte. Nestyďte se a buďte originální. Váš partner to rozhodně ocení. Možná pro vás kolíčky na prádlo nebo lžíce získají ode dneška zcela nový rozměr.

1) Kolíčky na prádlo

Už vás někdy napadlo přibrat k milostným hrátkám třeba kolíčky na prádlo? Nedovedete si představit, co přesně s nimi dělat? Vyzkoušejte jejich připnutí na své nebo partnerovy bradavky – pokud vás dráždění těchto míst vzrušuje, budete vzdychat rozkoší. Za kolíčky můžete i jemně zatahat a vzrušit se ještě víc.

2) Masážní přístroje

Znáte všechny ty masážní ježky, hřebeny a další pomůcky, které vám mají ulevit třeba od bolesti zad? Jejich hlavní výhodou je nízká pořizovací cena a snadná dostupnost. Další velkou výhodou jsou vibrace. Zapněte masážního ježka a zapomeňte na nudnou masáž zad. Namasírujte sobě nebo svému partnerovi úplně jiné partie.

3) Jídlo

Konkrétně pak ovoce a zelenina. Už jste zkoušeli banán, okurku, cuketu nebo jinou podobně tvarovanou zeleninu či ovoce? Nezapomeňte dbát na hygienu a k této hračce použijte kondom, popřípadě i lubrikační gel. A v ideálním případě už takto použité ovoce nebo zeleninu nekonzumujte.

4) Lžíce

Možná se vám to bude zdát divné, ale někteří lidé ke svým erotickým hrátkám používají třeba i lžíci. Můžete ji nahřát nebo naopak zchladit a pak opět přikládat na různá místa. Pokud ji budete vkládat dovnitř těla a zkoušet třeba „gynekologické“ vyšetření, dejte pozor, abyste se nezranili. Pokud se nebojíte, směle vyzkoušejte, kolik legrace a zároveň vzrušení se dá s obyčejnou lžící zažít.

5) Pírko

Pírko je samozřejmou součástí erotických hrátek. Zajistí vám vzrušující předehru, ale i příjemné uvolnění po sexu. Pohodlně si lehněte a nechte svého partnera, aby vás hladil a šimral pírkem. Tato něžná erotická praktika vás příjemně naladí na milostný akt. Nechte se šimrat na krku, na zádech, ale také v tříslech a na dalších intimních místech. To samé dopřejte svému protějšku.

6) Polštář

Přemýšlíte, jak při sexu použít polštář? Možností je několik. Polštářem si můžete třít klín. Oceníte zejména polštáře vzorované, s hrubým vzorem nebo třeba i nějakým tím knoflíkem. S partnerem pak polštář použijete jako podložku. Dejte si jej pod zadek, čímž partnerovi poskytnete nový zážitek a vzrušení.

7) Lano

Určitě doma máte nějaký kousek lana. Ať už je to šňůra na prádlo, lano na přetahování nebo jakékoliv jiné. Vezměte jej sebou do postele. Přivažte partnera nebo se nechte přivázat vy. Lano můžete použít i jako bič, a pokud se vám líbí sado-masochistické hrátky, určitě si najdete další způsoby, jak tuto pomůcku v posteli využít.

Máte rádi inovace v posteli? Jaké originální hračky máte doma vy?

Michaela Michalíková

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
matka

Kojení: Mám důvody, proč nechci kojit

První dny mateřství jsou povětšinou zastřené mlhou. Adaptovat se…
interiér

Barvy v interiéru – co vše ovlivňují

Zařizujete si bydlení a přemýšlíte, jaké barvy vybrat? Slyšeli…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…
anxiety-black-and-white-casual-1487956

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého a pokračovat v práci?

Mnohé věci v životě nedokážeme ovlivnit. Smutek ze smrti…
žena

Kegelovými cviky k intenzivnějšímu orgasmu

Správným cvičením posílíte své tělo a procvičíte problematické partie.…
randění

Život nezadané ženy: Proč se bojíme randit?

Na světě máme tři druhy žen. První skupinu tvoří…
zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…

Související příspěvky

Zanechte komentář