KZ_logo1

Tenká hrana mezi laciností a sexuální přitažlivostí

24.6.2017

Ženská sexualita odjakživa dráždila mužskou fantazii, avšak v poslední době je trochu problém na skutečně atraktivní ženu vůbec narazit. Ptáte se proč? Zřejmě je to opět dopad moderní doby, která fandí spíše lacinosti než něžné a půvabné ženské kráse.

Dnešní trendy skromnosti příliš neholdují

Zapřisáhlí staromilci by mi určitě dali za pravdu. Když se na to však podíváme objektivně i my, lidé, kteří „jdou s dobou“, z hlediska současných trendů, spěje celý svět k jakési „vulgární otevřenosti“. Týká se to zejména hvězd šoubyznysu, které přinesly do povědomí obyčejných lidí velice vyzývavé róby, ve kterých nám velmi okatě ukazují své přednosti. Nemluvě o dětech boháčů, které už „tuplem“ přišly prakticky o veškerou soudnost.

Co tedy dělá ženu atraktivní a co už působí lacině a vulgárně?

V dnešní době je hrana mezi laciností a sexuální přitažlivostí velmi tenká. Často stačí trošku zmenšit výstřih a z lacině působící ženy se stává atraktivní dáma. Z druhé strany netvrdím, že neexistují typy žen, kterým sluší prakticky všechno, a budou vypadat sexy, i kdyby vyšly do ulic jenom s „kšiltovkou na hlavě“. Velmi často je to spíše věc charismatu a umění nosit to a ono oblečení. V případě, že žena působí sebevědomým dojmem, její gesta jsou jemná, přesvědčivá a nepůsobí příliš koketně, může si vzít upnuté tričko bez podprsenky, nebo leopardí mini šaty, a přesto ji muži budou vnímat s určitou úctou. Na druhé straně existují takové typy žen, které jsou schopny obléknout se „slušně“, avšak absolutně bez vkusu a jejich prudká gestikulace, vyzývavé pohledy a příliš výrazné líčení v mužích vzbuzují tak akorát pocity lacinosti. Takových žen si tedy muži nikdy nebudou vážit a budou se k nim chovat spíše jako k prostitutkám.

Jakého oblečení je třeba se vyvarovat, když si nejste jistá, že ho „dokážete nosit“?

Leopardí mini šaty

Tento vzor sám o sobě má mnoho lidí spojeno s laciností lehkých žen. Pokud však máte například jenom tričko s tímto vzorem, rozhodně se ničeho neobávejte a v klidu v něm vyrazte do ulic…

Hluboký výstřih s krátkou sukní

Kombinace mini sukně, kde se musíte snažit, aby vám každou chvilku nevykukovaly půlky, a trika s hlubokým výstřihem není příliš šťastnou volbou. Takové oblečení opět působí příliš „lehkým“ dojmem. Nejlaciněji v tomto případě působí ty ženy, které byly obdařeny plnými tvary zejména v oblasti zadečku a poprsí.

Velmi vysoké jehly s nevhodným oblečením

Jehly (zejména ty s velmi výraznými barvami) opět nepůsobí jako oblečení „na úrovni.“ Jestliže si k tomu obléknete mini sukni s výstřihem až na podlahu, máte zaručeno, že si o vás kolemjdoucí udělají obrázek o bytosti z E55.

Kozačky nad kolena z latexu a na vysokém podpatku či na vyvýšené podrážce

Pokud jste milovnicí podobných bot, určitě je noste. Na nikoho však taková obuv nepůsobí příliš skromně či dokonce přitažlivě. Pokud je opět skombinujete s vyzývavým oblečením, koledujete si o to, že se na vás vrhnou přívrženci kupování ženské společnosti…

Nesladěné, příliš křiklavé (cirkusové) oblečení

Ženy, které se oblékají příliš barevně, nesourodě a rádoby „vyzývavě“, zkrátka nemají vkus. Nehledě na to, že podobné kombinace v lidech vyvolávají konotace se sprostými cirkusačkami.

Vždy však mějte na paměti, že rozhodujícím faktem je vaše osobnost! Možná totiž patříte mezi ty, které si mohou dovolit jakékoliv oblečení, a vždy budou vypadat náramně…

Jana

outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
tiramisu

Letní dezerty, které zvládne každý

Léto je v plném proudu a většina z nás…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář