KZ_logo1

Tipy na krásně zabalené dárky

11.12.2017

Letos už žádné nevzhledné vánoční dárky olepené kolem dokola lepící páskou. Darujte vánoční dárky, které potěší už jen svým vzhledem. Vždyť je tolik nápadů, jak je možné dárečky zabalit. Že vás žádný z nich nenapadá? My vám jich dáme rovnou 10!

Křída

K tomuto druhu balení budete potřebovat černý balící papír a křídový popisovač. Pak už se vaší fantazii nebudou klást meze. Můžete dárek pomalovat mašlemi, stromečkem nebo popsat hezkým přáním.

Fotky

Velmi osobní dárek vykouzlíte, pokud k němu přidáte i fotku. Tu si vytiskněte na papír, vystřihněte do tvaru srdíčka, a připevněte na dárek jako visačku. Využít můžete také polaroidové fotky, které vypadají velmi stylově.

Krajkové ubrousky

Klasické visačky jsou nuda. Pro krásně zabalený dárek letos použijte přírodní balící papír, na který umístěte malý kulatý ubrousek v krajkovaném designu, který prodává každé větší papírnictví. Na něj můžete napsat jméno obdarovaného nebo jej ještě ozdobit malými lepícími kamínky a omotat stuhou.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Washi pásky

Obyčejnou izolepu zná asi každý. Letos však můžete pro kreativní balení dárečků využít speciální washi pásky, které mají nekonečno možností potisku od mašliček po sobíky. Dárek zabalte do jednobarevného papíru a ozdobte dvěma nebo třemi washi pásky v různých směrech.

Přírodní zdobení

Není nad to, když s dárkem darujete i kousíček vánoční atmosféry. Vyberte si proto přírodní balící papír, který svažte červeným provázkem, a připevněte na něj malou větvičku, kousek celé skořice a sušený plátek pomeranče. Dárek bude i krásně vonět!

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Nálepky, kamínky, třpytky

Pro malé princezny dárky ozdobte co nejvíce, jelikož milují vše, co se leskne. V papírnictvích se prodávají různě veliké a barevné nalepovací kamínky, třpytivé spreje nebo vánoční nálepky, které malé slečny, ale klidně i vaši kamarádku velmi potěší.

Bambulky

Vaše dárky určitě nebudou nudné, pokud je zabalíte do balicího papíru a polepíte malými bambulkami v bílé nebo červené barvě. Přidat můžete i třpytivý sprej nebo bambulkám dokreslit čepice. Malé plstěné bambulky koupíte v hračkářství nebo v papírnictví.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Papírové obálky

Darujete své rodině nebo přátelům dárkový poukaz? Pak jej určitě nebalte klasicky jako balíček, jelikož by mohlo dojít k jeho poškození při urputném trhání balícího papíru. Raději zvolte papírovou obálku, která bude zářit vánočními barvami, bude ozdobená hezkou visačkou nebo bude hrát veselou vánoční koledu. I poukaz můžete darovat hravě!

Stuhy

V jednoduchosti je síla. Dárek zabalte do jednobarevného balícího papíru, ovažte tlustou stuhou a opatřete krásnou mašlí. Jednoduché, ale velmi působivé. Navíc máte milion možností, jakou stuhu vybrat. Prodávají se krásné krajkové, s kamínky nebo s různými motivy.

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Malé vánoční baňky

Vánoční baňky nemusí zdobit pouze stromeček! Umístit je můžete i k dárečku. Každá baňka je opatřena očkem, kterým jednoduše prostrčíte vánoční stuhu nebo hezký provázek, a krásný dárek je na světě! Baňky nemusí být pouze kulaté, v obchodech se prodávají různé tvary, barvy i velikosti vánočních ozdob.

Dáváte si práci s balením vánočních dárků nebo vás balení příliš nebaví?

Tereza Obořilová

Balte svoje zásilky s radostí díky různým druhům krabic

Vlastníte firmu či internetový obchod a každodenně řešíte, že…
pár

Jak víte, že jste s partnerem připraveni na otevřený vztah?

Pravdou je, že každý, i člověk, který je ve…
sousede

10 rad, jak vycházet se sousedy

Bydlení v panelovém bytě může být stejně náročné jako…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár

Jak víte, že jste s partnerem připraveni na otevřený vztah?

Pravdou je, že každý, i člověk, který je ve…
sousede

10 rad, jak vycházet se sousedy

Bydlení v panelovém bytě může být stejně náročné jako…
pár

12 věcí, které vás naučí manželství

Každé manželství je jiné, jedno mají ale všechny společné.…
muž

Muž v depresi: Proč si muži nedokáží přiznat, že mají psychickou poruchu?

Čelit psychické poruše není nic jednoduchého. Nikdo před ní…
pár

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji…