KZ_logo1

10 tipů, jak si užít anální sex

10.10.2015

Anální sex je muži velmi oblíbená sexuální praktika. Naše drahé polovičky prostě dokáže vzrušit na maximum. Pro nás ženy to ale občas bývá bolestivá a nepříjemná záležitost, které se raději snažíme vyhýbat. Co takhle to konečně změnit? Podívejte se na rady, které vám pomohou užít si opravdovou rozkoš, takže si tuto sexuální praktiku možná hodně oblíbíte i vy a budete chtít víc!

1) Dejte si na čas

Nespěchejte. Dopřejte si s partnerem dlouhou předehru a anální sex nechte přijít, až budete vzrušená a uvolněná. Domluvte se s partnerem, abyste na to šli pomalu. Ať vás hladí, dráždí a pomalu si vás tak připraví.

2) Vyberte vhodnou polohu

Vhodná poloha je u análního sexu opravdu důležitá. Volte takovou, abyste si sama mohla udávat tempo. Ideální poloha je na boku, zezadu na pejska, nebo když vás partner opře o stůl.

3) Uvolněte se

Je velmi důležité být dostatečně uvolněná. Vím, lehce se to řekne, ale nemáte se vůbec čeho bát. Jedině dosud nepoznaného vzrušení a orgasmu, který jste ještě nezažila! Když budete uvolněná, tuto praktiku si opravdu užijete.

4) Začněte prstem nebo hračkou

Zkuste nejdříve svůj konečník připravit prstem nebo malou anální hračkou. Takto vás může dráždit i partner a uvidíte, jak se vám to bude líbit a co to s vámi udělá. Podle toho se pak můžete rozhodnout o dalším pokračování.

5) Lubrikujte, lubrikujte, lubrikujte

Známé rčení: „Kdo maže, ten jede!“, platí u análního sexu několikanásobně. Používejte lubrikační gel a nešetřete jím. Na trhu existují dokonce znecitlivující lubrikační gely, které vám místo na chvíli znecitliví – a pak už si můžete divoce užívat!

6) Zahoďte strach a obavy

Existuje spousta mýtů a domněnek, které vás mohou vystrašit. Nevěřte tomu! Věřte jen tomu, co si sama vyzkoušíte. A pokud máte ohleduplného a něžného partnera, určitě neváhejte!

7) Nenuťte se

Pokud máte ovšem k zadní části těla averzi a rozhodně tuto praktiku zkoušet nechcete, nenuťte se do toho. Nedělejte to ani pro partnera. Vy sama dobře víte, co cítíte a co chcete. A podle toho se řiďte.

8) Vyberte si správného partnera

Výběr partnera je základ. Nesmí na vás tlačit, ani psychicky, natož pak fyzicky. Musí být opatrný, a pokud zkoušíte anální sex poprvé, je opravdu důležitá příprava. Jen tak si tento vzrušující zážitek budete chtít zopakovat.

9) Trénujte i sama

Uvolňování zadního otvoru a přípravu na anální sex můžete trénovat i sama. Sama prozkoumejte svá citlivá místa. Klidně použijte erotické hračky nebo opět jen prst. Zkuste dráždit svou vagínu i konečník zároveň, a připravte tak své tělo na partnera.

10) Vyzkoušejte klystýr

Klystýr není nic, za co byste se měla stydět. Někteří léčitelé nebo i doktoři jej dokonce doporučují k vyčištění střeva a detoxikaci těla. Pokud máte psychický blok, právě klystýr vám ho může pomoci odstranit. Vyprázdněná a „čistá“ si anální sex můžete opravdu skvěle užít.

Proč je anální sex tak oblíbený?

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Mnohé z nás napadá, co se mužům na análním sexu tak líbí… Odpověď je jednoduchá. Je to něco zakázaného, něco, o čem se říká, že se to nemá. Zároveň to není úplně typická praktika, kterou běžně dělá každý. Mimo jiné se jim líbí těsnější prostředí, které je opravdu hodně dráždí. Nás ženy na tom může přitahovat určitá živočišnost a vyzkoušení něčeho nového. Zároveň jsou v konečníku erotogenní zóny a opravdu vzrušující místa, která vám způsobí orgasmus, jaký jste ještě nezažily.

Mýty o análním sexu

Bolí to

Pokud s partnerem dodržíte rady zmíněné výše, bolesti se vůbec nemusíte bát. Hlavně buďte uvolněná, chtějte to a použijte lubrikační gel.

Je to nechutné

V dnešní době je spousta sexuálních praktik, o kterých se může tvrdit, že jsou nechutné. Ale kdo to posoudí? Dělejte to, co se vám líbí, a mějte vlastní názor.

Neudržíte stolici

Je to nesmysl. Svěrač v konečníku je totiž sval, který se dá natáhnout a zase smrštit.

Extra tip!

Existuje týdenní cvičení, které vás na anální sex může skvěle připravit. Nalákejte na tento zážitek partnera a nechte jej, aby si každý večer po dobu sedmi dnů důkladně umyl prst a nanesl na něj lubrikant. Poté vám jej jemně a pomalu vsune do konečníku. Následně váš partner vyzkouší ohnout svůj prst špičkou k vaší kostrči. Vy na prst střídavě tlačíte a svěrač zase povolujete. Pokud vám to bude příjemné, tak víte, že se vám anální sex bude opravdu líbit. Toto cvičení můžete vyzkoušet i sama pomocí malého análního kolíku, vibrátoru nebo dalších erotických hraček určených pro anální stimulaci.

Nebojte se tedy tuto sexuální praktiku vyzkoušet! Sama se budete divit, jak moc se vám zalíbí.

Michaela Michalíková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

1 KOMENTÁŘ

Extra tipy, jak uspokojit partnera | Království žen

23.7.2016 v 05:41

[…] Další tipy, jak si anální sex užít, najdete zde: http://kralovstvizen.cz/10-tipu-jak-si-uzit-analni-sex/. […]

Zanechte komentář