KZ_logo1

10 tipů, jak si užít erotiku s vibrátorem a partnerem zároveň

15.10.2016

Patří vibrátor mezi vaše oblíbené erotické hračky? Daroval vám jej partner nebo jste si jej koupila sama? Mnohdy se můžete setkat s tím, že se vašemu protějšku tato erotická hračka nelíbí a že na vibrátor dokonce žárlí. Podívejte se na to, jak svého partnera do hry zapojit, a užijte si vzrušující chvíle „ve třech“!

1) Co takhle nechat partnera převzít nad vámi kontrolu? Dovolte partnerovi, aby vás něžně přivázal k posteli a s vibrátorem pak může provádět všechno, co bude chtít. Může vás jím hladit, dráždit, laskat na různých místech těla. Hrátky s vibrátorem také vyzkoušejte, když budete mít zavázané oči. Vzrušení bude ještě silnější a následný orgasmus intenzivnější.

2) Pokud chcete co nejvíce ztlumit a zmírnit vibrace, zabalte vibrátor do kalhotek nebo do ručníku a jemně přikládejte na různá místa, kde to může dráždit také vašeho partnera. Zkuste mu vibrátor něžně přiložit na varlata nebo mu s ním masírujte hráz mezi varlaty a análním otvorem.

3) Skvělým zážitkem pro vašeho partnera bude, když vibrátor použijete u orálního sexu. Až budete mít partnerův penis v ústech a budete jej laskat, nebojte se přiložit si na tvář vibrátor a nechat příjemné vibrace přenést také na protějšek.

4) Vibrátor použijte i při orálním sexu, když jej bude dopřávat partner vám. Přiložte si vibrátor na klitoris nebo jej zasuňte dovnitř a užijte si dvojité dráždění a maximální vzrušení.

5) Předveďte svému partnerovi svůdnou show. Nejdříve si při vlastní masturbaci vyzkoušejte, jak přesně se vám to líbí a jaká rychlost a vibrace vám jsou nejpříjemnější. Až se budete umět s vibrátorem uspokojit a přivést k orgasmu, ukažte to partnerovi – bude to pro něj nezapomenutelný zážitek.

6) Najděte svůj bod G a ten stimulujte vibrátorem. Můžete si zvolit obyčejný vibrátor, ale na trhu je také široké množství vibrátorů speciálních, které vám stimulaci tohoto „kouzelného“ bodu ulehčí. Bod G by měl být umístěn zhruba pět centimetrů hluboko.

7) Řekněte partnerovi, jak se vám to líbí. Nechte jej, aby vám hladil vibrátorem vnitřní stranu stehen a pomalu kroužil kolem vagíny. Nechte se však napínat a schválně se vyhněte klitorisu a zajíždění vibrátorem dovnitř. Uvidíte, že budete brzy šílet slastí.

8) Mnozí muži se za to stydí, ale zeptejte se svého partnera, zda by se mu líbilo, kdybyste jej vibrátorem dráždila kolem jeho análního otvoru. Pokud se mu tato praktika líbí, klidně mu ji dopřejte, a uvidíte, že zkoušením něčeho nového opět posunete hranice své intimity.

9) Zajímavým zážitkem je také to, když máte s partnerem styk a on do vás pronikne penisem a vibrátorem zároveň. Nechte se dráždit v jednom místě zároveň nebo využijte k dráždění všechna místa… Vibrátor vás tak bude vzrušovat oba.

Máte doma vibrátor? Používáte ho k milostným hrátkám s partnerem?

Michaela Michalíková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář