KZ_logo1

10 tipů, jak zažít vzrušující předehru

9.1.2016

Patříte mezi ženy, které touží po dlouhé a slastné předehře, nebo jdete raději rychle na věc? Pokud máte ráda dlouhou předehru, ale váš partner dává přednost rychlovkám, co takhle zkusit ho navnadit a vzrušit tolik, že si milování bez předehry už ani nebude umět představit? Inspirujte se vzrušujícími tipy, kterým neodoláte!

1) Společná koupel

Nic vás nenaladí tak jako společná koupel. Je jedno, jestli si s partnerem dopřejete sprchu nebo vanu. Společně se umyjte, očistěte svá těla a chvilku relaxujte. Uvidíte, že vás smyslná koupel opravdu vzruší.

2) Intimní atmosféra

Nechte sebe i svého partnera vnímat vzrušení všemi smysly. Zapalte si svíčky a ztlumte světlo, pusťte si hudbu, která se vám oběma líbí, a klidně si zapalte i vonné tyčinky nebo dejte do aromalampy svou oblíbenou vůni.

3) Připijte si

Pokud se mírně stydíte a máte před partnerem zábrany, dejte si spolu víno, šampus nebo jiný vámi oblíbený drink. Stačí jen jedna nebo dvě skleničky a uvidíte, že vám najednou bude horko nejen z alkoholu.

4) Dotýkejte se

Zkuste si s partnerem sednout naproti sobě nebo si klidně lehněte vedle sebe a jen se dotýkejte. Hlaďte se po rtech, krku, na rukou, na nohou. Udělejte si vzájemnou masáž chodidel nebo zad. Můžete se objímat i mírně škrabkat.

5) Nezapomínejte na líbání

Velké množství párů po letech zapomíná na polibky. A věřte, že je to opravdu škoda! Líbejte se! Zkoušejte nové techniky, můžete se líbat na různých místech těla… Nebo si dávejte něžné polibky, kterými pokryjete partnerovo celé tělo.

6) Dopřejte si orální sex

Vyzkoušejte polohu 69, která je příjemná pro oba partnery. Poskytněte partnerovi stejnou rozkoš, jakou on poskytuje vám. Nespěchejte, buďte něžní a ke stimulaci používejte ruce, ústa i jazyk.

7) Dopřejte si společný zážitek

Pár - wellnes

Foto: 123rf.com

Skvělou předehrou může být kromě masáže také saunování nebo vířivka. Dopřejte si wellnes zážitky, u kterých zapomenete na starosti a maximálně zde uvolníte své tělo. Uvidíte, že pak si milování opravdu skvěle užijete.

8) Erotická kniha nebo film

Nikdo neříká, abyste si s partnerem pustili porno a tím se inspirovali – pokud se vám to však líbí, proč ne. Zkuste ale raději eroticky laděný film, který vás oba vzruší a navodí tu správnou intimní atmosféru. Vyzkoušet můžete i příjemnou erotickou četbu, která vám může i poradit a ukázat nové polohy nebo praktiky.

9) Nezapomínejte na maličkosti

Ta správná předehra je opravdu o maličkostech. Ať už je to nová erotická hračka, hlazení peříčkem, nové sexy prádlo nebo oblíbené jídlo s afrodiziaky. Překvapte svého partnera a dopřejte si vzájemné rozmazlování. Díky originální a vzrušující předehře dokážete z každého milování vytvořit nezapomenutelný zážitek.

10) Mluvte spolu

Vyprávějte si s partnerem svoje sexuální sny a fantazie. Zkuste poté spolu některé z nich realizovat. Nejenže máte možnost zažít nezapomenutelné vzrušení, ale díky tomu, že se jeden druhému otevřete, budete mít k sobě mnohem blíž.

A pokud máte partnera, který s předehrou z nějakého důvodu nesouhlasí, na nic se ho neptejte a sveďte ho, když to nečeká. Ať už je to u něj v kanceláři nebo v noci ve výtahu. A pak mu klidně můžete říct, že právě tuhle sexy dračici z vás dělá dokonalá předehra!

Dalšími tipy se můžete inspirovat i zde:

Máte ráda předehru? Dopřáváte si ji s partnerem?

 

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

1 KOMENTÁŘ

Pavla

10.1.2016 v 12:17

Základem je se ukázat v novém sexy prádle, to na partnera vždy zabere.

Třeba takové sexy podvazky ho vždy rozdráždí http://www.luxusnipradlo.cz/sexy-podvazkove-pasy/ nebo sem tam zkusit třeba nějaký kostým http://www.luxusnipradlo.cz/eroticke-kostymy/

Zanechte komentář