KZ_logo1

11 kosmetických rad a tipů pro krásu

23.1.2017

Jak rychle a jednoduše zvětšit oči, jak si správně namalovat rty nebo jak se zbavit kruhů pod očima? Tyto a další otázky, které vás napadají mají konečně odpověď! Inspirujte se kosmetickými radami, které vám pomohou ke krásnému vzhledu už za okamžik. Nebojte se vypadat skvěle!

1) Velké oči vykouzlíte pomocí rozjasňovače. Stačí, když rozjasňovač aplikujete do vnitřních koutků očí a také pod spodní okraj obočí. Oči se vám tak opticky zvětší a navíc rozjasníte svůj pohled.

2) Kruhů pod očima se zbavíte syrovou bramborou. Bramboru oloupejte a nakrájejte na plátky, ty poté přiložte pod oči a nechte alespoň pět minut působit. Už za okamžik uvidíte příjemnou změnu.

3) Zapomeňte na nepřirozené namalované nebo tetované obočí. Obočí upravujte pouze trháním a  dbejte na to, ať jsou oba oblouky stejné. Myslete na to, že tvar a vzhled vašeho obočí tvoří 80 procent vašeho výrazu a vzhledu obličeje.

4) Naučte se líčit pod brýle. Stačí, když se nalíčíte jen o trošku výrazněji. Nepřehánějte to s make-upem ani se stíny. Vaše oči se pod sklíčky také opticky zvětší, pokud nakreslíte širší horní linku a poté tenčí linku podél spodních řas.

5) Zvolte správný make-up. Vždy byste měly vědět, zda máte suchou, mastnou nebo smíšenou pleť, a právě podle toho svůj make-up vybírat. Nanášejte jej prsty, a uvidíte, že mnohem lépe přilne k pokožce.

6) Pokud vás trápí akné, nebojte se použít korektor a s make-upem to nepřehánějte. Nechcete přece vypadat, jako byste na obličeji měla masku. Nejvhodnější je pro vás tekutý make-up nebo BB krém.

7) Zúžit své tváře můžete pomocí tvářenky. Naneste trochu tvářenky pod lícní kosti, budete překvapená výsledkem. Používejte vždy jemné a raději světlé nebo střední odstíny. Zapomeňte na tmavou nebo výrazně červenou tvářenku.

Další kouzlení s konturováním:

8) Díky líčení můžete zamaskovat i takový nedostatek, jako je velký nos. Stačí, když jej nalíčíte světlým make-upem u kořene a tmavším pak po obou stranách. Tím nos výrazně zúžíte a opticky zmenšíte.

9) Majitelky malých a úzkých rtů zpozorněte! Pokud chcete, aby vaše rty vypadaly plnější a zároveň smyslnější, použijte růžovou rtěnku. Vhodná je také barva šampaňského. Vyhněte se hlavně tmavým matným rtěnkám.

Jak zvětšit rty, se dozvíte zde:

10) Pokud chcete, aby vaše kůže na obličeji, ale také na těle byla opravdu jemná, přidejte do své koupele hrnek šlehačky, tři lžíce medu a čerstvé okvětní lístky. Po takové koupeli z vás bude zcela nový člověk.

11) A rada na závěr platí pro všechny, které trápí unavené a těžké nohy. Vyzkoušejte masáž octem. Nohy masírujte silně a ocet pořádně vmasírujte do pokožky. Již po chvilce se vám citelně uleví. Ocet zmírňuje bolest a působí jako prevence proti křečovým žilám.

Máte další rady a tipy, jak vypadat a cítit se krásně?

Michaela Michalíková

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář