KZ_logo1

6 nových kosmetických vychytávek

14.1.2020

Slyšeli jste už o rtěnce, která vám na rtech vydrží celý den a nerozmaže se vám? Nebo chcete vyzkoušet bezbolestné tetování na obočí? Tyto a další kosmetické vychytávky usnadňují život všem, pro které je krásný a zároveň přirozený vzhled prioritou.

1) Natetujte si rty

Nemusíte se bát, že vás čeká bolestivý permanentní make-up na rty nebo že si budete muset vybrat barvu rtů, kterou už budete mít napořád. Novinkou ve světě kosmetiky je tetovací rtěnka. Její výhodou je hlavně to, že se nedá rozmazat, nesmyjete si ji při jídle, při pití a dokonce ani při polibku. Tento druh rtěnky vydrží celý den. Voděodolná speciální rtěnku si vyberete ze šesti odstínů. Mezi nimi například cherry red, lovely peach nebo sweet oranže a watermelon.

Použití: Postup je jednoduchý, rtěnku z tuby jednoduše nanesete na rty, počkáte zhruba 10 minut až zaschne a následně ji odloupnete. Na rtech vám zůstane krásný a barevný odstín, který si sami vyberete.

2) Bělení zubů

Kdo by nechtěl mít bílé zuby a zářivý úsměv? Vyzkoušejte moderní kosmetickou vychytávku, kterou je bělící pudr. Ten dokáže odstranit zažloutlé zuby, které vznikají při pití kávy, čaje, koly nebo také po kouření. Velkou výhodou bělícího pudru je složení z přírodních surovin a jeho bezpečné použití. Překvapí vás, že efekt vybělení zubů je vidět už po prvním použití.

Použití: Postup pro bělení je jednoduchý. Stačí prášek nanést na měkký kartáček, takto si zuby čistěte alespoň 5 minut a poté si ústa důkladně vypláchněte vodou.

3) Nerezové mýdlo

Mýdlo patří ke kosmetickým produktům, které každý z nás používá denně. Pokud chcete vyzkoušet něco nového a dbáte i na design, tak si pořiďte nerezové mýdlo. Výhodou tohoto mýdla je, že neutralizuje pachy. Pro mastné a špinavé ruce je nutné použít mýdlo klasické. Nebo použijte obě mýdla zároveň. Nejdříve si umyjte ruce pomocí klasického mýdla, poté použijte nerezové. Velkou výhodou nerezového mýdla je, že vás zbaví pachu cibule, česneku, ale také pomáhá proti pachu z nepříjemného pocení.

Použití: Tento druh mýdla funguje na záporně nabitých iontech. Během tření mýdla jsou uvolňovány kovové ionty, spojují se s molekulami zápachu a odstraňují je. Použití mýdla se kombinuje s vodou a vzduchem. Stačí vzít nerezové mýdlo, umýt se pod tekoucí vodou a mnout prsty i celé dlaně alespoň půl minuty. Následně mýdlo opláchnout po použití a dobře osušit mýdlo i ruce.

4) Nejen pro masáž obličeje

Při prvním dojmu si vám lidé dívají do obličeje. Pokud chcete, aby vaše pleť byla svěží a čistá, tak vyzkoušejte masáž obličeje. Použijte k tomu masážní váleček. Ten se vyrábí například z přírodních kamenů. Masážní váleček je skvělou pomůckou k lymfatické masáži, zbavuje tělo toxinů, otoků a vyživuje i oblast okolo očí. Navíc dokáže vyhlazovat vrásky, sjednocuje tón pleti a pomocí válečku aplikujete i krém nebo séra.

Použití: Použití masážního válečku je jednoduché a rychlé. Naneste na obličej olej, sérum nebo krém a jemnými tahy pomocí válečku vmasírujte do obličeje. V oblasti očí se snažte netlačit a masírujte velmi jemně.

5) Svěží a čistá pleť

Pro svěží a čistou pleť slouží i kosmetická vychytávka poslední doby, kterou je vakuový čistič pleti. Ten dokáže pleť vyčistit od akné i černých teček. K vakuovému čističi ve většině případů dostanete výměnné hlavice, které slouží k tomu, abyste se dostali na všechna problematická místa, například v blízkosti nosu a jinde na obličeji.

Použití: Pro snadnější použití si nejdříve nahřejte horkým ručníkem obličej, případně použijte páru. Po pěti až deseti minutách se vám otevřou póry. Projeďte místa vakuovým čističem jedním směrem a nevracejte se zpět. Snažte se o pomalý a plynulý tah. Nakonec omyjte obličej studenou vodou pro uzavření pórů a naneste hydratační krém.

6) Vždy upravené obočí

Výraz vašeho obličeje záleží i na stylu vašeho obočí. Pro úpravu obočí využijete kosmetickou poradkyni, které vám dokáže obočí vytrhat, nabarvit a případně vám jej vytetovat dle požadovaného tvaru. Pokud ale nechcete do vzhledu vašeho obočí zasahovat radikálně, vyzkoušejte tetovací pero, které vydrží až 24 hodin bez rozmazání. Výhodou je voděodolnost, efekt hustého a přirozeného obočí i intenzivní barva.

Použití: Nejdříve si vyberte tvar obočí, který by se k vám hodil. Obočí očistěte pomocí obyčejné vody nebo tonika. Poté si vyberte vhodný hrot, kterým obočí vykreslíte. Vždy vykreslujte jemné čárky šikmo podél obočí. K vyplněnému obočí slouží i větší hrot. Po namalování obočí nechte zaschnout.

Slyšeli jste o těch vychytávkách? Kterou z nich vyzkoušíte?

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář