KZ_logo1

7 okouzlujících vlastností Raka

11.11.2016

Rak je vodním znamením zvěrokruhu, kterému vládne Měsíc. Toto znamení může být občas neklidné, bývá málo trpělivé a často náladové. V čem však Rak naprosto vyniká, je schopnost obětovat se pro druhé a pochopit ty, kteří to potřebují. Podívejte se s námi na další vlastnosti, kterými vás Rak opravdu překvapí.

1) Zodpovědnost a spolehlivost

Tyto dvě vlastnosti jsou Rakovi vlastní. Žádné jiné znamení nevyniká takovou zodpovědností, spolehlivostí a také pečlivostí. Málokdy se vám stane, že by Rak nedodržel to, co slíbí. Raci plní pracovní termíny, pamatují si, co slíbili, a jejich slovo má opravdovou váhu. Proto jsou skvělými kamarády, pracovníky a také kolegy.

2) Jemná a vzácná duše

Rak vás překvapí svou empatií a citlivostí. Často právě Raky potkávají těžké životní zkoušky, které by mnozí neustáli. Je pravda, že Raci mohou často pociťovat nespravedlnost, psychické nebo fyzické vypětí, ale většinou nedávají najevo, jak moc je to bolí. Jsou tady vždy pro druhé a velmi si váží těch, kteří jejich jemnou a vzácnou duši objeví.

3) Dobrodružná povaha

Co Raci opravdu milují, jsou pohyb, zážitky a dobrodružství. Rak miluje poznávání nových míst a lidí, takže každý jeho den je naplněný. Mnozí si Raky představují jako domácí lenochy a povaleče. Rak sice rád lenoší, ale rozhodně mu více vyhovuje aktivní život. Můžete s ním počítat na jakoukoliv aktivitu a vždy si můžete být jistí, že Rak bude skvělým a zábavným společníkem.

4) Nadchnutelnost a těšení

Aby byl Rak opravdu šťastný, je pro něj důležité, aby se neustále na něco těšil, něco připravoval, tvořil, a měl tak pocit, že má jeho život smysl a on je potřebný. Raci proto bývají skvělí a úspěšní zaměstnanci a studenti. Jejich nadšení pro věc je nezdolné a mnohdy se z nich stanou tahouni větších projektů a společných aktivit.

5) Smyslný sex a láskyplnost

Toto znamení patří k jedněm z nejláskyplnějších vůbec. Raci milují dotek, blízkost a intimitu. V sexu dokážou být vášniví a také velmi živočišní. Jejich smyslnost je občas dostane do problémů, protože by nejraději dali lásku všem, ale nikdy přitom nezapomenou být dokonalými rodiči. Dalo by se říct, že ten, kdo si jednou Raka zamiluje a zažije jeho péči, lásku a sebeobětování, zjistí, že už mu nikdy nikdo nedokáže dát víc.

6) Rozumět si beze slov

Pokud se potkáte s opravdovým Rakem, nemůžete si nevšimnout toho, že mnohdy bude přesně vědět, na co myslíte. Rak je neuvěřitelně vnímavý. Vždy vás potěší přesně tím dárkem, který jste si přáli, přestože jste se o něm nikdy nezmínili nahlas. Rak si v ostatních čte jako v otevřených knihách. Navíc s ním máte pocit, že mu můžete říct úplně cokoliv. Rak vám dá zažít, jaké to je mít v kteroukoliv hodinu a kdekoliv naprosto oddaného přítele, parťáka a kamaráda, který bude stát vždy za vámi.

7) Jednoduchý život

S Rakem vás čeká jednoduchý život. Rak se vždycky snaží vzít všechny starosti a nejistoty na sebe. Čeká vás něco jako procházka růžovou zahradou, ale na některé lidi může být té růžové až moc. Přesto, pokud okouzlíte Raka, můžete si být jistí, že vám se vším pomůže, že vás vyslechne a udělá cokoliv pro to, aby byli všichni okolo něj šťastní.

Okouzlil Rak i vás? Máte s Rakem osobní zkušenost?

Michaela Michalíková

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář