KZ_logo1

7 tipů, jak vylepšit sex

6.8.2016

Zdá se vám, že si sex neužíváte tak jako dřív? Líbí se vám, chcete jej, ale není to úplně ono? Zkuste to změnit! Inspirujte se tipy, které jsou tak jednoduché a rychlé, že vás to překvapí. A přitom právě tyto rady vám vrátí vášeň a touhu. Sex pro vás bude znovu požitkem a váš protějšek bude příjemně překvapený!

1) Líbejte se

Zní to jako hloupá rada? Zamyslete se nad tím – kdy jste se s partnerem naposledy líbala? Nemyslíme tím obyčejnou pusu, letmé políbení při odchodu do práce, ale opravdový dlouhý polibek se zavřenýma očima. Vzpomeňte si také na váš sex, nezapomínáte se při něm líbat? Pokud ano, připravujete se o důležité vzrušení, příjemné mravenčení v podbřišku a jednu z nejrychlejších stimulací k dosažení orgasmu.

2) Najděte bod G

O tomto tajemném a nepříliš prozkoumaném místě jste už určitě slyšela mnohé. Poraďte svému partnerovi, kde tento bod hledat a klidně mu s hledáním pomozte. Bod G se nachází uvnitř vagíny, na přední poševní stěně, zhruba 2 až 3 centimetry pod ústím močové trubice. Tento bod funguje jako opravdový spouštěč slasti. Nenechte se o tento zážitek ochudit!

3) Cvičte

I tato rada vám zní směšně? Vyzkoušejte ji, a budete se divit. Denně posilujte svaly pánevního dna. Stačí, když dvacetkrát denně tyto svaly stáhnete a podržíte, poté povolíte. Opakujte, kdykoliv si na to vzpomenete. Za týden již pocítíte změny. Za dva až tři týdny si pak sex mnohem více užijete. Díky stažení svalů ucítíte penis svého partnera mnohem více a intenzivněji.

4) Vyměňte si role

Není nic horšího než stereotyp, a to jak v sexu, tak ve vztahu celkově. Ptáte se, jak stereotyp rozbít? Vyměňte si s partnerem role! Pokud jste většinou v sexu submisivní, lehnete si na záda a užíváte misionářskou polohu, zkuste to jinak. Nasedněte na svého partnera a při poloze na koníčka mu ukažte, co ve vás opravdu je. Pokud jste dominantní, zkuste se tentokrát držet trochu zkrátka a nechte projevit svého partnera.

5) Neřešte čas

Dočetli jste se někde, že dobrý sex by měl trvat minimálně 20 minut nebo dokonce i víc? Zapomeňte na tuto hloupou a ničím nepodloženou poučku. Dobrý sex trvá tak dlouho, jak se líbí vám a vašemu protějšku. Může to být hodinové něžné milování s dlouhou předehrou, masáží nebo následným mazlením. A stejně tak to může být rychlá pětiminutovka v autě, kdy už to ani jeden nemůžete vydržet domů. Neřešte, jak dlouho váš sex trvá, ale jak je kvalitní, zda se s partnerem pořád dokážete odvázat, vzrušit a užít si sex, nehledě na okolnosti, místo a dobu jeho trvání.

6) Zkuste stejně dýchat

Napadlo vás někdy, co všechno prohlubuje blízkost a intimitu dvou lidí? Je všeobecně známo, že když se nám někdo líbí, podvědomě kopírujeme jeho pohyby. Stejně tak to můžete vyzkoušet i v sexu. Zkuste dýchat stejně jako váš partner. Společné dýchání ve vás obou probudí vášeň a vzrušení na sebe nenechá dlouho čekat.

7) Teplotní rozdíly

Už jste někdy do postelových hrátek zkusila zapojit led? Léto je ideální dobou na vyzkoušení této osvěžující, ale také nadmíru vzrušující hry. Vezměte si led do úst a dopřejete svému partnerovi orální sex. Pokud chcete, aby váš protějšek opravdu šílel blahem, připravte si k ledu i teplý čaj, díky kterému budete moci teplotu ve svých ústech každých pár minut střídat.

Máte další tipy a nápady, jak sex vylepšit?

Michaela Michalíková

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář