KZ_logo1

7 znamení, že je váš partner tím pravým

30.8.2017

Někdy se vám může zdát, že máte vedle sebe partnera, o kterém si nejste jistí, zda je ten pravý. Ve skutečnosti je velmi těžké poznat toho pravého ihned a většinou váš vztah prověří až čas a zkušenost. Přesto se můžete zaměřit na náznaky, které vám napoví a pomohou toho pravého poznat.

1) Nemusíte se bát mluvit upřímně

Je velmi příjemné moct s někým mluvit zcela otevřeně. Skvělého partnera poznáte podle toho, že mu můžete říct cokoliv. Můžete s ním mluvit o svých vnitřních pocitech a náladách, můžete mu svěřit i své strachy. Před tím pravým se dokážete lehce a jednoduše otevřít stejně jako on před vámi.

2) Toužíte po sobě

Vášeň a touha jsou nedílnými aspekty vztahu. Na začátku vztahu je vzájemná přitažlivost téměř elektrizující, ovšem postupem času se může stát, že jiskra, která mezi vámi dřív byla, pomalu zhasíná. Nenechte vášeň zmizet úplně a pracujte na ní, je kořením celého vztahu. Pokud si s partnerem rozumíte v intimním životě a toužíte po sobě, máte nakročeno správným směrem ke spokojenému vztahu.

3) Společní přátelé a dobré vztahy s rodinou

Pravého partnera poznáte také podle toho, že vás přijme i s vaší rodinou, a to přesto, že se na něj bude babička dívat zprvu přes prsty nebo že mu bude otec klást spoustu otázek, na které bude těžké odpovědět. To stejné platí o přátelích. Pokud váš partner přijme i vaši věčně ubrečenou a hysterickou kamarádku, a navíc se jí bude snažit pomoct a utěšit ji, máte vyhráno.

4) Můžete se spolu i nudit

Ano, zní to divně. Nikdo se přece nechce nudit. Ale s tím pravým a milovaným protějškem může i nuda být příjemná. Můžete spolu sedět v parku na lavičce, povídat si o běžných věcech, a přesto budete cítit zvláštní pocit naplnění. To stejné platí třeba o povinnostech v domácnosti, s milovaným člověkem si užijete i úklid nebo třeba obyčejné sledování televize. Stejně tak můžete jen lenošit v posteli.

5) Zasmějete se

Není nic lepšího než mít vedle sebe člověka, který vás rozesměje. S takovým člověkem si vždy uvědomíte, že ano, to je ono, to je to pravé. Je na vás, zda si budete vyprávět vtipy, příhody z dětství nebo se podíváte na oblíbenou komedii. Smích je ve vztahu dvou lidí opravdu hodně potřeba.

6) Píšete si a voláte

Když nejste spolu, i přesto jste jednoduše v kontaktu. Toho pravého poznáte tak, že ho zajímá, kde jste nebo co právě děláte, když nejste s ním. Nemusíte ani jeden čekat na to, až napíše nebo zavolá ten druhý, a často se stane, že si napíšete zároveň. Ani jeden z vás to nepovažuje za vlezlost nebo dotěrnost. Prostě si napíšete nebo zavoláte rádi, a to i bez vhodné příležitosti.

7) Spíte spolu a probouzíte se

Nevěřili byste, jak společné usínání a společné probouzení fungují na kvalitu vztahu. Večer se můžete přitulit, pustit si film nebo si před spaním povídat. Ráno se pak můžete těsně před budíkem válet společně v posteli nebo si sdělit plány na den, který vás čeká. Budete opravdu překvapeni, co takové večerní a ranní rituály dokážou.

Máte vedle sebe toho pravého člověka?

Michaela Michalíková

kyberšikana

Kyberšikana a jak se bránit

Mezi jeden z největších problémů současnosti patří kyberšikana. Ta…
_DSC0136

Voňavý švestkový koláč s makovou drobenkou

Přemýšlíte nad sladkou dobrotou, na níž si pochutnáte nejen…
voděodolná rtěnka

6 nových kosmetických vychytávek

Slyšeli jste už o rtěnce, která vám na rtech…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

partnerství

Jak vycházet s rodiči partnera

Mezilidské vztahy jsou často velmi složité, a to nejen…
woman-1149911_1280

Kvíz: Jsem opravdu zamilovaná?

Samozřejmě, pokud se s někým pravidelně setkáváš a sdílíš…
pár

Šance na návrat po rozchodu

Je mnohem složitější vrátit se do vztahu, který nefungoval…
pár

Rozchod: Jak se vyrovnat s rozchodem?

Rozchod je nepříjemný. A je úplně jedno, jestli se…
pár

Rozchod, signály rozchodu a pauza ve vztahu: Kdy je správný čas na rozchod?

Konec vztahu může přijít rychle nebo postupně. Možná jsme…

Související příspěvky

Zanechte komentář