KZ_logo1

Bláznivě trendy! Vsaďte na grafické linky!

3.11.2016

Máte pocit, že ve světě make-upu vás již nepřekvapí, protože tu vše již bylo? Vyvedeme vás z omylu! Představujeme vám bláznivé grafické linky!

Zažily jste boom umělých řas, trend bez umělých řas a dokonce i trend řas pouze namalovaných. Oční stíny v roztodivných barvách to možná trochu zachrání, ale už nejste ve věku, kdy si přejete napodobit vzhled disko koule. A jako by toho nebylo málo, nejste vůbec rtěnkový typ.

Kvůli tomu se spokojíte s paletkou neutrálních očních stínů, řasenkou a tekutými linkami, které si necháváte na speciální události.

Letos vás možná přesvědčíme, že ani klasická černá linka nemusí být konzervativní a nudná! Letošnímu podzimu a zimě totiž budou kralovat grafické linky na tisíc možných způsobů!

Takže, milé dámy – sáhněte po linkách černých, barevných, třpytivých, tekutých či ve fixu a popusťte uzdu své fantazii!

V první řadě se zaměřte na pleť. Naneste vrstvu krému a nechte ho dostatečně vsáknout. Následně naneste svůj oblíbený make-up, případně BB krém. Další nedostatky, jakými jsou například viditelné pupínky, zarudnutí či kruhy pod očima zamaskujte tekutým korektorem. Produkty do pleti vklepejte prsty, případně použijte kvalitní štětec. Pokud se vaše pleť leskne, sáhněte po transparentním pudru, který přirozeně splyne s barvou vašeho make-upu. Předejdete tak nevzhledným skvrnám.

Dále se zaměřte na tvarování obočí. Letošní podzim a zimu je číslem jedna přirozeně vypadající obočí, ale pokud nejste spokojená s tím, co vám příroda nadělila, případně byste se cítila nesvá, obočí zvýrazněte tužkou či stínem a zafixujte gelovou řasenkou, díky které bude vaše obočí držet dokonalý tvar po celý den.

Za pomoci bronzeru můžete lehce vymodelovat lícní kosti a následně je pro dokonale svěží efekt poprášit trochou tvářenky.

Nyní přichází na řadu oční linky. Můžete zvolit linky gelové, tekuté nebo ty ve fixu. Volit můžete jak klasické černé, tak i barevné. Na horní linii řas namalujte velmi tenkou linku, kterou povedete až k vnitřnímu koutku oka. Na vnější straně linku protáhněte, jako byste chtěla namalovat klasickou oční linku. Na samém konci linky začněte směrem dovnitř malovat trojúhelník, a to po obou stranách. Pokračujte dále a namísto plynulé čáry vytvořte linku z několika čar či teček, chcete-li. Spodní linii řas zvýrazněte za pomoci černých stínů, které štětcem rozetřete do ztracena pro přirozenější efekt.

Natočte řasy a použijte svoji oblíbenou řasenku. Pokud chcete své líčení udělat o něco zajímavější, na vatovou tyčinku naneste lepidlo na řasy a aplikujte ho do již vyznačeného trojúhelníčku vaší linky. Na to místo nalepte kamínek. Nakonec na rty naneste svoji oblíbenou barvu rtěnky. Pokud chcete předejít jejímu rozpíjení, obkreslete rty tělovou tužkou na rty.

A co vy? Troufnete si na toto originální líčení?

Kateřina Umová

601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
vídeň trhy

Nejhezčí vánoční trhy

Vánoce se blíží a vy pořád necítíte tu správnou…
cola

Co dělá s tělem kola bez cukru

Patříte mezi milovníky koly a nedokáže si ji odepřít…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…

Související příspěvky

Zanechte komentář