KZ_logo1

Chcete zažít vášnivý sex? Nechte se svázat!

9.4.2016

Nebojte, nemusíte se hned na začátek lekat, nebudeme vám předčítat známý erotický román a u toho si vázat uzly. Erotická bondáž neboli svazování je sice jednou z BDSM praktik, ale svazování může vypadat i zcela „nevinně“ a rozhodně nemusí způsobovat bolest. Podívejte se s námi, jak na to, třeba se vám pak podaří zbourat stereotyp, který se občas vkrade do milostného života každého páru.

Co je to bondáž

Tato erotická praktika má za úkol spoutat, znehybnit nebo také omezit pohyb jednomu nebo také oběma partnerům. Tím dochází ke vzrušení z určitého pocitu bezmocnosti, protože se musíte poddat tomu druhému. Klasická bondáž nemá nic společného s bolestí, ale opravdu jen s omezením pohyblivosti. U sadomasochistických hrátek se samozřejmě může ke svazování přidat i bolest, ale záleží na každém z vás, jak daleko to necháte zajít.

Jak začít

Za bondáž nebo svazování můžete považovat i to, když vám váš protějšek nasadí policejní pouta a pak vás líbá na celém těle. Vy se nemůžete bránit a musíte toto laskání „vydržet“. Také vás partner může přivázat za ruce k posteli a třeba vám i zavázat oči a opět vás líbat a hladit. I tyto víceméně něžné a vlastně běžné praktiky vás mohou neuvěřitelně vzrušit, a váš sex tak povýší na opravdu nezapomenutelnou událost.

Co je na tom vzrušujícího

Znehybnění přivádí mnoho lidí do rozpaků, pro ostatní ale znamená silné vzrušení a ztrátu moci, v důsledku čehož začne mozek pracovat na plné obrátky a vytváří jednu erotickou představu za druhou. V mysli člověka je totiž svazování vnímáno jako něco submisivního, nutícího podřídit se a také něčím, co se nesmí… A je všeobecně známo, že zakázané ovoce nás přitahuje a vzrušuje nejvíc.

Výhody bondáže

Kromě toho, že svému partnerovi neutečete a ani on vám, můžete si také vychutnat vzrušující erotické fantazie, užít si opravdu vášnivý sex, a okořenit tak svůj milostný život. Zároveň si naplno uvědomíte, jaké to je svému protějšku naprosto důvěřovat a poddat se mu. To samé si může vyzkoušet váš partner. Svazování vás může opravdu sblížit.

Co k bondáži potřebujete

Pro začátek zapomeňte na návštěvu železářství a nákup několika metrů provazu. Vyzkoušejte věci, které máte doma běžně po ruce. Využijte šátek, pásek nebo si kupte plyšová pouta. Hlavní je vaše pohodlí a také vzájemná domluva s partnerem.

Jak druhého vázat

Pokud s touto erotickou praktikou začínáte, zapomeňte na obtížné a náročné uzly, které umí profíci, kteří se tímto svazováním živí. Začněte s partnerem postupně. Nejdříve si vyzkoušejte více pomůcek, svázání rukou za hlavou anebo přivázání k posteli. Následně si můžete vymyslet další techniky svazování nebo se inspirovat internetem, kde je přesných a podrobných návodů spousta.

Důležité informace

Hlavně nikdy nezapomínejte na to, že tuto praktiku musíte chtít vyzkoušet oba. Nikdy svého partnera nesvazujete proti jeho vůli. Sama se také nenechte přemlouvat a už vůbec ne nutit. Jen tak si oba užijete příjemný a nový zážitek. Třeba ho už nikdy nezopakujete, ale možná právě naopak – najdete svou novou společnou vášeň.

Jaký názor máte na svazování vy?

Michaela Michalíková

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář