KZ_logo1

Čím ženy při sexu muže zaručeně odradí

22.10.2015

Věřily byste, že existují situace, kdy se muž místo sexu radši vypaří a zmizí? Podívejte se s námi na situace, které muži těžko nesou a raději jdou o dům dál. Na co si dát pozor a jak neodpudit potencionálního milence ještě dřív, než ho vyzkoušíme v posteli?

1) Vulgární vyjadřování i chování

I když si mnohé ženy můžou myslet opak, muži opravdu nemají rádi ženy, které mluví jako dlaždič. Vypusťte ze svého slovníku sprostá slova a zapomeňte, že byste za každou větou dodávala slovo „vole“. Tento zlozvyk je opravdu jedním z nejhorších.

2) Sex jen při zhasnutí světla

Existuje spousta žen, které se rády milují potmě. Mnohé z nich si myslí, že ve tmě muži neuvidí, jak jsou tlusté nebo ošklivé. Ženy! Věřte, že když už s vámi jde nějaký muž do postele, prostě a jednoduše se mu líbíte. Muži sami sebe rozhodně neřeší jako my a chtějí prostě vidět, jak se při tom tváříme, chtějí prozkoumávat každý kousek našeho těla – tak jim v tom nebraňme!

3) Hodně make-upu a zlepšováků

Málokterého muže vzruší, když vás vášnivě zatahá za vlasy a váš umělý cop mu zůstane v ruce. Ta stejná nálada muže čeká, když vás pohladí po tváři a na ruce mu zůstane obrovský nános make-upu. Klidně se pro muže zkrášlujme a starejme se o sebe, ale všeho s mírou!

4) Srovnávání s ostatními

Není nic méně přitažlivého, než když ho budete v posteli srovnávat se svým bývalým. Nejhorší věty, které můžete vypustit, jsou: „Víš, ale můj bývalý ho měl takového…, a on to dělal vždycky takhle…“ Tohle tedy ne! Vám by se také nelíbilo, kdyby vás srovnával se svou bývalou, která měla nejen ideální míry, ale přírodní trojky a taaak dlouhé nohy…

5) Vyzdvihování vlastních nedostatků

Máte celulitidu na nohou nebo se vám právě udělal obrovský pupínek na zádech? Rozhodně na to muže neupozorňujte. Možná si toho ani nevšiml, možná se dívá úplně jinam anebo jej ta vaše skoro neviditelná celulitida opravdu nezajímá, protože se právě kochá vaším držením těla, krásnými vlasy nebo se soustředí na rozepínání podprsenky. Není nutné upozorňovat na své nedostatky, spíše vyzdvihněte své přednosti.

6) Nedostatečná hygiena

Toto téma je velmi ožehavé. Rozhodně by se nemělo stát, aby žena nebyla čistá, umytá a voňavá. Je sice pravda, že někteří muži na sebe také málo dbají, ale u ženy se mnohem více předpokládá, že bude čistotná. Věřím, že pokud by žena muži nevoněla, nebude ho ani vzrušovat. Otázkou poté zůstává, co komu voní a co už ne.

7) Zdrobněliny a „láskyplné“ výrazy

Není nic horšího, když se muž svlékne a místo obdivného pohledu a nadšení se dozví, že ho má hrozně roztomilého a „ňuníškatého“. Tyto a jiné podobné výrazy dokáží překazit i tu nejvášnivější atmosféru. Mnohdy je lepší opravdu nic neříkat a jen užasle zírat!

8) Příliš přemýšlení

Je také všeobecně známo, že ženy hodně přemýšlí. Někdy až moc. „Víš, přemýšlela jsem, jestli bychom my dva spolu měli spát… Víš přemýšlela jsem, jestli se spolu nevyspat, až se vezmeme…“ A najednou se podíváte a muž nikde! Že by utekl?

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

9) Spodní prádlo

Jak si muž představuje vzrušující ženu? Rozhodně ne ve stahovacích kalhotkách (Promiň, Bridget Jonesová!) a rozhodně ne ve vytahaném a sepraném prádle. Slýchaly jste také doma tu větu: „Hlavně musíš nosit čisté a hezké spodní prádlo, nikdy nevíš, co se stane!“? Tak podle této věty bychom se měly všechny řídit. A vůbec – muži jakbysmet!

10) Věčné téma antikoncepce

A posledním nemilým překvapením, které vám může překazit sex, je otázka antikoncepce. Muž se ptá: „Bereš prášky?“

Žena na to: „Ne, máš kondom?“

Muž: „Nemám, dám si pozor.“

A je po atmosféře. A možnosti jsou už jen dvě. Buď seženete kondom a budete doufat, že ta vzrušující atmosféra půjde oživit… anebo to risknete?!

Jak vidíte, opravdu existují situace, které dokážou překazit i ten nejlepší plán a zabít touhu. Já to ovšem otestovala reálně. Zeptala jsem se svého muže, co ho dokáže odradit od sexu. A on? Zasmál se a řekl mi: „Proč by mě mělo něco odrazovat?“ ☺

Napadá vás něco dalšího, co muže zaručeně odradí? Nebo naopak něco, co spolehlivě odradí nás ženy?

Michaela Michalíková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář