KZ_logo1

Co o vás prozradí barva vašich očí

1.8.2017

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Můžete z nich vyčíst aktuální náladu, radost i bolest, ale také charakter člověka. Kromě tvaru očí je důležitá také jejich barva. Věděli jste, že existují lidé se žlutýma nebo černýma očima? Hnědoocí lidé jsou vášniví, zelenoocí si pečlivě vybírají přátele a modroocí jsou skvělými manipulátory. Co o vás prozradí vaše oči?

Modré oči

I když se vám můžou modré oči zdát jako krásné a něžné, často ukazují na člověka, který dokáže manipulovat druhými. Negativními vlastnostmi modrookých je chladnost, melancholie a často také apatie a deprese. Naopak vás tito lidé příjemně překvapí svou upřímností, oddaností a také inspirací. Modroocí lidé se dokážou nadchnout pro mnohé a spoustu ze svých cílů a snů dovedou ke zdárnému cíli. Nikdy se nevzdávají, neztrácejí naději a jsou velcí optimisté. Občas mají problém s přílišnou dominancí a chutí velet.

Šedé oči

Méně obvyklou barvou očí je šedá. I přesto, že je poměrně neobvyklá, můžete se s ní opravdu setkat. Lidé s šedýma očima jsou velmi zvláštní, těžko uchopitelní a ještě hůře popsatelní. Ve svém životě jdou z krajní situace do ještě krajnější. Mají život plný extrémů, a to také, co se týče jejich povahy. Jsou extrémně nevyrovnaní, mohou být velmi plačtiví nebo naopak velmi usměvaví. Často jsou opatrní, pomaleji se rozhodují, ale každé jejich rozhodnutí má svůj smysl. Jsou dobromyslní a velmi vážně berou lásku a všechny její romantické projevy. Šedoocí lidé jsou racionálně smýšlející analytici, kteří dokážou vyřešit i zdánlivě neřešitelné.

Hnědé oči

Lidé, kteří mají hnědé oči, patří mezi vášnivé a spontánní jedince, kteří v životě hluboce touží a prahnou po lásce. Hnědoocí lidé jsou vášnivými milenci a jsou opravdu velmi přitažliví. Patří také mezi spolehlivé a starostlivé partnery, kteří v životě touží po úspěchu. Tito lidé milují jistoty, ke štěstí potřebují pocit bezpečí a své přednosti využívají vždy naplno. Často mají problém s přepracovaností a občas se pro druhé obětují až tak, že jim nezbývá čas na vlastní povinnosti a zábavu. V lásce si vybírají silné dominantní protějšky, ke kterým tak trochu vzhlíží a zároveň se jim chtějí podobat.

Zelené oči

Mnohým se můžou zelenoocí lidé zdát příliš tvrdí, neoblomní a nepříjemní. Zdání ovšem klame. Zelenoocí lidé jsou otevření a společenští, ale své přátele si pečlivě vybírají. Patří mezi podmanivé a kreativně zdatné jedince, kteří si potrpí na pořádek. Jejich představa ideálního života je klid, bohatství a spokojená rodina. Občas mají problém s lakomstvím a vztekem, někdy také příliš žárlí a podezírají ostatní z toho, že jim lžou. Tito lidé však působí rozverným dojmem a zdá se, že budou věčně mladí.

Žluté oči

Slyšeli jste už o lidech se žlutýma očima? I takoví totiž existují, říká se jim hadi nebo tygři. Tito lidé jsou zvláštní a vzácné bytosti, které jsou úzce spjaté s uměním. Jejich život je plný kouzel a nevysvětlitelných věcí. Často jsou mezi nimi vynálezci nebo lidé velmi velkorysí s ochranitelskými pudy.

Černé oči

Černé oči, které se zprvu mohou zdát jen nejtmavším odstínem hnědé, jsou velmi zvláštní a mnohdy až strašidelné. Tyto oči jsou právem spojeny s láskou k noci, s otevřenou intuicí a také s tajemnými zážitky. Lidé s černýma očima jsou mlčenliví, mají tajemství, která jen tak neprozradí, a zároveň se drží od lidí dál. Pokud někdo získá jejich srdce, dokážou mu být věrní navždy. Vždy si přejí být dokonalí. Jedná se o vášnivé perfekcionisty, kteří jsou duchovně na výši.

Jaké oči máte vy? Sedí na vás tento popis?

Michaela Michalíková

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář