KZ_logo1

Co přijde mužům na ženách opravdu sexy?

11.11.2017

Myslíte si, že když nemáte bujné poprsí, hustou, lesklou hřívu, pevný zadeček nebo plné rty, nemáte u mužů šanci? Možná vás dnes příjemně vyvedeme z omylu, jelikož ti správní muži o ženách přemýšlí trochu jinak. Co je podle nich na ženách opravdu sexy?

Sebedůvěra

Pokud si muž vybírá ženu, se kterou by chtěl žít celý život, jistě by vám řekl, že z ní musí sršet sebedůvěra. Samy to určitě znáte. Když víte, že vám to sluší, nebo že děláte správnou věc, jste uvolněnější, vtipnější, odvážnější a nebojíte se říct svůj názor. Pokud se vám tedy na sobě něco nelíbí, změňte to, jelikož to okolí určitě pozná.

Umění radovat se ze života

Pokud se pořád rozčilujete nebo se vám na každé věci něco nelíbí, není divu, že si vás váš vysněný muž nevšiml. Naučte se na každé věci vidět alespoň něco pozitivního. Pokud přeladíte myšlení na pozitivní vlny, budete působit veseleji a šťastněji. Kdo by se také chtěl bavit se zarmoucenou a zamračenou ženou, byť by byla velmi krásná? Zkuste si příště dělat z nedůležitých věcí menší vrásky. Dobrá nálada, smích a smysl pro humor jsou mnohem atraktivnější.

Zájem a obdiv

Dámy, lichotí vám, když vás muži pochválí za to, že vám to v těch nových šatech sluší nebo že krásně voníte? I oni to mají rádi! V jejich očích se stanete mnohem více žádoucí, pokud jim dáte najevo, že se vám líbí. Pochválit můžete jeho smysl pro humor, hezkou košili nebo třeba vyrýsovanou postavu. Zabodujete také, když mu budete naslouchat a projevíte zájem i obdiv.

Péče o sebe

Muži se rádi dívají na hezké ženy. Nemusíte každý týden trávit na kosmetice, u manikérky, kadeřníka nebo na pedikúře, péči o tělo byste však určitě zanedbávat neměly. Pokud víte, že by si některá z částí vašeho těla zasloužila trochu více pozornosti, zaměřte se na ni. V dnešní době různých zkrášlujících metod můžete zapracovat snad na všech nedostatcích, které vás trápí. Určitě se ale nesvěřujte odborníkům do péče jen proto, že vás k tomu partner nutí. Váš vzhled by měl být přirozený a měla byste se líbit především sama sobě, což na vás také bude velmi dobře znatelné. Nakonec, péče kosmetičky, kadeřníka, manikérky nebo maséry není tak nepříjemná, že?

Všeho s mírou

Toto heslo můžete aplikovat na téměř každou situaci. Muži nemají rádi, když ženy příliš přehánějí své chování, dávají si příliš velkou vrstvu make-upu nebo nosí až moc plastových doplňků – počínaje nehty přes umělé řasy až po silikonové poprsí. Pokud si v takovýchto zlepšeních vzhledu libujete, vždy se řiďte spíše střídmostí než výraznými prvky, které přímo křičí tím, že jsou umělé.

Normální chování

Jehlové podpatky, rudé rty nebo sexy šaty jsou určitě fajn, muži však mají rádi i ty ženy, které tyto ryze ženské věci dokáží na chvíli odložit. Mají vedle sebe rádi jak sexy milenku, tak i pohodovou ženu, která s nimi vyrazí na hezkou procházku přírodou. Nehrajte si proto na princeznu na hrášku a nenoste nos příliš vysoko, jelikož to na muže neplatí. Vždy si ale zachovejte pověst dámy.

Co muži na ženách podle vás ještě obdivují?

Tereza Obořilová

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…

Co vás šokovalo naposled? Ty, kdo investují, nejspíš rostoucí cena zlata

Přemýšlíte, jak rozumně zúročit vydělané peníze? Investujte do zlata,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář