KZ_logo1

Co s jeho kamarády, které nemůžete vystát?

20.2.2017

Našla jste muže snů? Všechno je perfektní… až na jeho kamarády. Ti jsou vám nepříjemní a nechcete s nimi trávit čas. Jste-li s partnerem krátce, zkuste jeho přátelům dát šanci, třeba se z vás nakonec také stanou kamarádi. Jste-li však s partnerem nějaký ten pátek a společné akce s jeho kamarády jsou pro vás příjemné stejně jako návštěva zubaře, vyzkoušejte naše rady, jak se vypořádat s otravnými typy, bez kterých se váš milý neobejde. A ještě nebýt za hysterku.

Starý mládenec

Pokud si s tímto typem nerozumíte, je to pech. Je to snad to nejhorší, co vás mohlo potkat. Starý mládenec často vašeho milého systematicky odrazuje od témat, jako jsou svatba, dítě, společný víkendový pobyt, romantická večeře a jiných vám blízkých společných aktivit. Kromě častého posměchu, jaká je vaše polovička měkkota, když s vámi plánuje výše uvedené, ho víkend co víkend tahá na divoké večírky, pitky nebo ho zve na návštěvy erotických klubů.

Co s tím? Nejste jeho matka, ale přítelkyně, proto mu kamaráda nezakazujte. Naopak jednejte chytře a dokažte mu, jak báječné chvíle si může užít s vámi. Nejenže se na romantiku a zábavu s vámi bude těšit, ale nebude pro něj problém říct komukoliv, kolik srandy si s vámi užil a jak bezva vaše společné chvíle jsou.

Sexy kámoš

Váš partner je pro vás číslo jedna, o tom žádná. Ale co když má kamaráda, který je tak sexy, že si při každé příležitosti nemůžete pomoct a vždy zabloudíte pohledem na jeho zadek nebo zapojujete představivost?

Co s tím? Tady pomůže asi jen jedno – vždy, jakmile zapracuje představivost, vraťte se do reality a vzpomeňte si na nejhorší vlastnosti sexy kamaráda, např. jak se opíjí tak, že ani netrefí domů, nemá hezké zuby, střídá ženy jako ponožky, hlasitě krká… potom už vám nebude připadat tak sexy a budete mít oči zase jen pro tu svou jedničku!

Machr

Možná tento týpek nevadí přímo vám, ale vadí vám to, jak se chová k vašemu partnerovi, i když jemu nejspíše moc ne, když s ním kamarádí. Pokud se totiž váš partner sejde s tímto kamarádem, jeho sebevědomí se propadá do hlubin, protože kamarád všechno zná, umí a všude byl. A když náhodou ne, minimálně to umí, zná a ví lépe než ten druhý.

Co s tím? Připomeňte partnerovi, že jste si vybrala jeho, jste s ním a ne s tím machrem, a právě jeho považujete za nejúžasnějšího muže, který kdy chodil po severní polokouli. A všechno, co neumíte, neznáte nebo nevíte, můžete objevovat spolu, třeba na té jižní polokouli.

Dvojčata

Váš milý a on jsou jako dvojčata, bratři na život a na smrt. Když se neznají od narození, mají za sebou alespoň spoustu let – a společných zážitků mají nespočet. Když jsou ti dva spolu, máte pocit, že jste na druhé koleji.

Co s tím? Odmítnutí společných nákupů sice bolí, ale ustojíte to s grácií, když tohoto „bráchu“ budete brát jako přínos vašeho vztahu. Dejte jim prostor, ať spolu tráví čas. On se pak bude k vám vracet s úsměvem a v pohodě a vy můžete čas trávit po svém – u seriálu, na kosmetice, oblíbeným cvičením, klábosením u kafíčka nebo nákupy s kamarádkami a nebude vás štvát ani kamarád partnera, ani to, že se vám váš milý nevěnuje. Čas, který má každý jen pro sebe a své kamarády, vám jen dopomůže k pohodovému vztahu.

Markéta Jargusová

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…

Související příspěvky

Zanechte komentář