KZ_logo1

Co s jeho kamarády, které nemůžete vystát?

20.2.2017

Našla jste muže snů? Všechno je perfektní… až na jeho kamarády. Ti jsou vám nepříjemní a nechcete s nimi trávit čas. Jste-li s partnerem krátce, zkuste jeho přátelům dát šanci, třeba se z vás nakonec také stanou kamarádi. Jste-li však s partnerem nějaký ten pátek a společné akce s jeho kamarády jsou pro vás příjemné stejně jako návštěva zubaře, vyzkoušejte naše rady, jak se vypořádat s otravnými typy, bez kterých se váš milý neobejde. A ještě nebýt za hysterku.

Starý mládenec

Pokud si s tímto typem nerozumíte, je to pech. Je to snad to nejhorší, co vás mohlo potkat. Starý mládenec často vašeho milého systematicky odrazuje od témat, jako jsou svatba, dítě, společný víkendový pobyt, romantická večeře a jiných vám blízkých společných aktivit. Kromě častého posměchu, jaká je vaše polovička měkkota, když s vámi plánuje výše uvedené, ho víkend co víkend tahá na divoké večírky, pitky nebo ho zve na návštěvy erotických klubů.

Co s tím? Nejste jeho matka, ale přítelkyně, proto mu kamaráda nezakazujte. Naopak jednejte chytře a dokažte mu, jak báječné chvíle si může užít s vámi. Nejenže se na romantiku a zábavu s vámi bude těšit, ale nebude pro něj problém říct komukoliv, kolik srandy si s vámi užil a jak bezva vaše společné chvíle jsou.

Sexy kámoš

Váš partner je pro vás číslo jedna, o tom žádná. Ale co když má kamaráda, který je tak sexy, že si při každé příležitosti nemůžete pomoct a vždy zabloudíte pohledem na jeho zadek nebo zapojujete představivost?

Co s tím? Tady pomůže asi jen jedno – vždy, jakmile zapracuje představivost, vraťte se do reality a vzpomeňte si na nejhorší vlastnosti sexy kamaráda, např. jak se opíjí tak, že ani netrefí domů, nemá hezké zuby, střídá ženy jako ponožky, hlasitě krká… potom už vám nebude připadat tak sexy a budete mít oči zase jen pro tu svou jedničku!

Machr

Možná tento týpek nevadí přímo vám, ale vadí vám to, jak se chová k vašemu partnerovi, i když jemu nejspíše moc ne, když s ním kamarádí. Pokud se totiž váš partner sejde s tímto kamarádem, jeho sebevědomí se propadá do hlubin, protože kamarád všechno zná, umí a všude byl. A když náhodou ne, minimálně to umí, zná a ví lépe než ten druhý.

Co s tím? Připomeňte partnerovi, že jste si vybrala jeho, jste s ním a ne s tím machrem, a právě jeho považujete za nejúžasnějšího muže, který kdy chodil po severní polokouli. A všechno, co neumíte, neznáte nebo nevíte, můžete objevovat spolu, třeba na té jižní polokouli.

Dvojčata

Váš milý a on jsou jako dvojčata, bratři na život a na smrt. Když se neznají od narození, mají za sebou alespoň spoustu let – a společných zážitků mají nespočet. Když jsou ti dva spolu, máte pocit, že jste na druhé koleji.

Co s tím? Odmítnutí společných nákupů sice bolí, ale ustojíte to s grácií, když tohoto „bráchu“ budete brát jako přínos vašeho vztahu. Dejte jim prostor, ať spolu tráví čas. On se pak bude k vám vracet s úsměvem a v pohodě a vy můžete čas trávit po svém – u seriálu, na kosmetice, oblíbeným cvičením, klábosením u kafíčka nebo nákupy s kamarádkami a nebude vás štvát ani kamarád partnera, ani to, že se vám váš milý nevěnuje. Čas, který má každý jen pro sebe a své kamarády, vám jen dopomůže k pohodovému vztahu.

Markéta Jargusová

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář