KZ_logo1

Darujte vyhlídkové lety, nebo se staňte pilotkou na zkoušku

8.12.2019

Dárky pro své nejbližší pořizujeme několikrát v roce. Na Vánoce pak už bývá skutečně problém přijít s něčím originálním, zejména když musíme obdarovat rovnou více blízkých najednou. Přidejte se i vy k těm, co pochopili, že existuje lepší dárek než „měkkouš“ nebo další nepotřebný pomocník do kuchyně. Pojďte letos věnovat originální letecké zážitky.

Létání láká mnohé z nás. Sice si jej užijeme obvykle minimálně jednou v roce, když letíme na dovolenou, jenomže to je často zážitek spíše negativní. Přeplněná letadla, stále se zhoršující služby, stres z odjezdu na dovolenou obecně – takto si létání doopravdy nikdo neužije. Bažíme po zcela jiných leteckých zážitcích. Oblíbené jsou soukromé vyhlídkové lety po České republice, ale i po Evropě . Rádi si též užíváme výhledy z ptačí perspektivy z balonu . Milujeme posadit se do kokpitu, třeba v leteckém trenažéru. Co když to ale nestačí?

Staňte se pilotkou, zatím alespoň na zkoušku

Věnujte letos sobě, nebo někomu ze svých blízkých, kdo miluje letadla a vše, co s tím souvisí, opravdické létání. Stát se pilotem na zkoušku a při opravdovém letu moci převzít řízení, je skutečně neopakovatelným zážitkem. A proletět se můžete nejen v letadle.

Pilot na zkoušku má možnost letět v ultraligtu, ale i v jiném malém letadle. Pořád vám to připadá jako málo adrenalinu? Přistaňte s letadlem přímo na Ruzyni na runway 24 jako 2. letadlo za Boeingem ČSA. Tato možnost pro malá letadla zatím pořád existuje, avšak možná už ne příliš dlouho. Tak neváhejte. Je to zážitek na celý život. A nakonec, poslední možnost, co tak pilotovat vrtulník? Pro mnohé je právě toto tím pravým adrenalinovým zážitkem.

Co obnáší být pilotkou na zkoušku?

Každý, kdo se pro tento zážitek odhodlá, si skutečně na vlastní kůži vyzkouší řízení letadla. Na úvodním briefingu je zájemce seznámen se vším, co je k převzetí řízení potřebné znát. Zkušený instruktor pak předvede veškeré přístroje a v bezpečné výšce předá řízení.

Pilotem na zkoušku jako dárek

Zážitek „Pilotem na zkoušku“ lze věnovat jako dárek. Třeba právě nyní k Vánocům. Dárkové balení obsahuje poukaz s platností 12 měsíců, k tomu brožurku s pokyny a mapou, kam se k odletu dostavit. Vše dostanete v dárkové krabici, která vám je doručena poštou. Objednat si lze lety pro jednu až tři osoby s tím, že datum si vždy volí obdarovaný.

Co vás láká? Pilotování vrtulníku, pilotování ultralehkého letadla, či dokonce přistání na Letišti Václava Havla? Nebo byste chtěli pilotovat letadlo po Evropě, zaletět si do Chorvatska, případně pilotovat velkou Cessnu? Anebo vám dostatečně adrenalin zvedne i vyhlídkový let? Letecké zážitky jsou fantastické jako dárky, pro osobní potěšení, ale třeba i pro firemní akce. Nevěděli jste až doposud, jak třeba obdarovat vašeho významného obchodního klienta? Letecké zážitky se hodí i v tomto případě.

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář