KZ_logo1

Dejte průchod své vášni!

25.7.2015

Už si ani nepamatujete, kdy jste se naposledy odvázala a užila si skvělý sex? Na co čekat, vlítněte na to hned teď!

Ať už jste s partnerem delší dobu, nebo se zatím stále poznáváte, co takhle ho překvapit? Jestli vás zná jako milou a stydlivou, rozhodně ho dostanete sváděním v podobě vzrušujícího striptýzu nebo nabídkou neobvyklých sexuálních praktik. Pokud jste ovšem dračice, upoutáte ho svou něžnou stránkou. Dopřejte mu tedy dlouhou a smyslnou masáž nebo pro něj připravte romantickou atmosféru při svíčkách.

1) Hrajte si

Kdo by se nechtěl vrátit do dětských let a nerušeně si hrát s hračkami a na nic nemyslet. Proč ne? Ovšem obyčejné hračky vyměňte za ty erotické a ukažte partnerovi, že si to nejen umíte užít, ale že máte nápadů na rozdávání. V dnešní době je tolik možností, jak dokonale uspokojit sebe i partnera. Nenechte se prosit!

2) Zkoušejte nové a nepoznané

Klidně se inspirujte u kamarádky. Zeptejte se jí, jaký erotický zážitek ji v životě nejvíc vzrušil, a poté ho praktikujte doma. Třeba si zahrajte na dva cizí a dejte si „sex na jednu noc“. Buďte originální a zkuste něco úplně nového. Sveďte partnera v pravé poledne, milujte se přerušovaně, natáčejte se u toho. Nic, co vás dva vzruší a bude se vám oběma líbit, není tabu.

3) Střídejte polohy

Zapomeňte na klasického misionáře. Osedlejte si partnera sama a třeba i čelem vzad. Už dlouhé hodiny sedí v pracovně u počítače? Přijďte jen v župánku, sedněte si před něj a roztáhněte nohy. Překvapte ho v kanceláři a užijte si sex na jeho pracovním stole. Kupte si kámasútru a společně si ji večer předčítejte a poté ji vyzkoušejte v praxi.

4) Užijte si neobvyklá místa

Pokud to na vás přijde, nebraňte se tomu. Užijte si sex v autě, když se vracíte z večerního nákupu. Vezměte si deku a udělejte si piknik v lese, kromě vzájemného vychutnávání dobrot se můžete vzájemně vychutnávat i vy dva navzájem. Hledejte si svá tajná místa, na která se budete vracet a na která budete vzpomínat. Zapomeňte třeba měsíc na postel a uvidíte, jak váš sexuální život pokvete.

5) Jako ve filmu

Zkuste to jako ve filmu. Inspirujte se filmem Striptýz, Pretty Woman nebo Sexem ve městě. Podívejte se na svůj oblíbený film a zkuste to stejně. Žádné nervy drásající drama, jen živočišný lákavý sex a svádění. Můžete být princezna nebo také Xena, můžete vlastně být, cokoliv chcete, a partner bude štěstím bez sebe, že má tolik žen v jedné.

6) Jako nikdy předtím

Jsou věci, které byste nikdy nezkusila? Bojíte se análního sexu, poloha 69 vám přijde hrozná? Proč? Zkuste s tím něco dělat. Zamyslete se, proč máte strach nebo nechcete. Mluvte o tom s partnerem a vyzkoušejte jiné obměny toho, co je mezi vámi a partnerem tabu a on by to přitom tak rád zažil. Odbourejte zábrany a vzájemně si jděte vstříc. Řekněte mu, ať je něžný, jak to má dělat a co se vám líbí.

Hlavně buďte svá. Dělejte věci, které vám jsou příjemné a které potěší vás i vašeho partnera. Každá žena má v sobě obrovskou vášeň, tak nechte váš protějšek, ať ji ve vás zapálí, a pak už si jen užijte tu rozkoš!

Michaela Michalíková

pár

Rozchod, signály rozchodu a pauza ve vztahu: Kdy je správný čas na rozchod?

Konec vztahu může přijít rychle nebo postupně. Možná jsme…
rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…

Související příspěvky

Zanechte komentář