KZ_logo1

Egyptský horoskop vás překvapí svou otevřeností

27.1.2017

Slyšeli jste už někdy o starověkém egyptském horoskopu? Tento horoskop je také rozdělen do dvanácti období v roce, každému období pak přísluší jeden egyptský bůh, na jehož základě je lidem pod jeho nadvládou narozeným přidělena určitá charakteristika. Překvapí vás otevřenost horoskopu, shrnutí dobrých, ale také špatných vlastností a možná se v daném bohu opravdu poznáte.

1) Sphinx – od 27. prosince do 5. ledna

Jste tajemným a lákavým člověkem, který si jde vždy za svým. Málokdo dokáže poznat, co si opravdu myslíte. Dokážete hrát s lidmi velkou hru a často nosíte masku. Většinou se vám povede dosáhnout všeho, co si vysníte. Zároveň s vámi ale není nikdy nuda a jste sexuálně velmi přitažlivým protějškem a zdatným milencem.

2) Shu – od 26. ledna do 24. února

Jste romanticky založený snílek, kterému nechybí cit pro umění. Milujete kreativní nápady, máte velkou fantazii a hodně toho obětujete pro druhé. Máte talent na umělecké, ale také technické tvoření. Ve vztazích potřebujete jistotu a váš domov je krásným a útulným místem.

3) Isis – od 25. února do 26. března

Jste idealista, který však nemá hlavu v oblacích. Umíte si udělat legraci sami ze sebe a jste velmi přátelský člověk. Chcete, aby vaši blízcí, rodina i přátelé žili šťastným a spokojeným životem. Umíte být opravdu obětaví, ale zároveň potřebujete neustálé aktivity. Nechybí vám smysl pro humor, který dokážete uplatnit také v posteli.

4) Osiris – od 27. března do 25. dubna

Jste zajímavým člověkem, který je hvězdou každého večírku. Umíte vyprávět vtipy, umíte tančit, zpívat a nechybí vám zdravé sebevědomí. Nikdo se s vámi nemůže nudit. Zároveň jste velmi pracovití a věci dotahujete do konce. Často jste to vy, kdo určuje směr.

5) Amun – od 26. dubna do 25. května

Jste jako jeden z nejsilnějších egyptských bohů. Dokážete se rychle a správně rozhodovat, v životě zastáváte vůdčí role, a pokud sami chcete, můžete to dotáhnout opravdu hodně vysoko. Umíte druhé motivovat, naslouchat jim, ale také si ve správnou chvíli dupnout. Ostatní k vám často vzhlíží a bezhlavě vás milují.

6) Hathor – od 26. května do 24. června

Jste dítětem štěstěny. Možná se tomu budete vzpírat, ale většinou se vám daří ve vztazích, v práci, při studiu a také s penězi si nemusíte dělat hlavu. Často se všechny vaše problémy vyřeší tak nějak samy. Jste však trochu lenoch, trochu tvrdohlavec a občas s vámi pěkně mávají změny nálad. Nechybí vám však moudrost a také obrovská touha žít neustále na plný plyn.

7) Phoenix – od 25. června do 24. července

Jste ochráncem rodinného krbu a neuvěřitelně zručným člověkem. Vaše ruce dokážou vytvořit malá umělecká díla a občas se sami divíte tomu, co se vám podaří. Jste nenapravitelnými snílky a idealisty. Vnímáte věci, které ostatní přehlíží, a vaše citlivost a empatie z vás dělají milovanou osobu. Často však máte pocit, že máte málo lásky, a nikdy vám nestačí. Chcete jí neustále víc a víc.

8) Anubis – od 25. července do 28. srpna

Jste přímým a férovým člověkem, na kterého je spoleh. Jste zodpovědní, dovedete vydělat peníze a nechybí vám moudrost. Neustále se vzděláváte, rádi objevujete nové věci a často jste průkopníky nových nápadů a ojedinělých myšlenek. Dokážete být v klidu v kritických situacích, ale milujete také riziko a adrenalin. Váš život je jízda plná zážitků a často si děláte všechno po svém.

9) Toth – od 29. srpna do 27. září

Jste skvělými mysliteli. Dokážete druhým poradit a pochopit je. Na každý problém máte originální a hlavně funkční řešení. Druzí u vás obdivují smysl pro spravedlnost, využití vašich uměleckých, ale také praktických schopností. Občas máte problémy s přepracovaností a sklony k workoholismu. Na první pohled můžete působit chladně, ale přesto jste v kolektivu a mezi opačným pohlavím opravdu oblíbení.

10) Horus – od 28. září do 27. října

Jste velkým svůdníkem a dokážete si život užívat opravdu naplno. Rozhodně se nenecháte jen tak lehce vyvést z míry a jste schopni bojovat za svou pravdu. Často vás okolí vnímá jako slunce a naději. Dokážete druhé povzbudit, potěšit a překvapit. Za svými cíli si jdete se zdviženou hlavou.

11) Wadjet – od 28. října do 26. listopadu

Jste člověk, který má rád tradice a rituály. Ctíte historické tradice, tradice vaší rodiny a také morální zásady. Často se chováte velmi zodpovědně, nechybí vám spolehlivost, jste dochvilní a někomu se můžete zdát jako dokonalý člověk. Nezapomínejte si však život také užívat. Umíte být milým a zábavným společníkem, který je velmi otevřený. Na lásku si občas musíte počkat.

12) Sekmeth – od 27. listopadu do 26. prosince

Jste optimista a bavič každým coulem. Někomu se může zdát váš život poněkud neuspořádaný a vaše chování lehkomyslné. Ve skutečnosti milujete všechno, co život přináší, a špatná nálada u vás nemá místo. Vaše nejlepší vlastnost je trpělivost a schopnost postarat se o druhé. Většina lidí vás obdivuje, i když mnohdy vám závidí váš ledový klid.

Jak na vás sedí tento horoskop?

Michaela Michalíková

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…

Související příspěvky

Zanechte komentář