KZ_logo1

Horoskop, aneb co vás ještě potká do konce roku

20.12.2017

Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci. Přemýšlíte, co vás ještě v prosinci potká, jak si užijete Vánoce a co můžete čekat na poli lásky nebo zda vás nepotrápí zdraví? Přečtěte si předpověď na poslední dny tohoto roku a dozvíte se všechno, co vás zajímá.

Beran

Beran má za sebou rok plný zážitků a dobrodružství, na která bude ještě dlouho vzpomínat. Čeká ho klidnější prosinec, ve kterém bude řešit převážně praktickou stránku. Může se objevit nabídka, která se zprvu bude zdát nedůležitá, avšak následně může ovlivnit celý váš další rok. V lásce budete muset být trpěliví a co se týká psychické pohody, zaměřte se hlavně na zbavení se svých strachů.

Býk

Býk má za sebou rok plný rodinných záležitostí a vztahových peripetií a prosinec nebude jiný. Na povrch se mohou dostat věci, které by měly zůstat pod pokličkou, ale berte to pozitivně. Alespoň se vám ve vztazích vyčistí vzduch. Na konci měsíce naleznete dlouho hledanou rovnováhu a pocítíte velký příliv fyzických a psychických sil všechno zvládnout.

Blíženci

Pro Blížence bude prosinec náročným obdobím, které bude však plné zážitků. Celý tento rok jste hodně přemýšleli a je opravdu na čase vyvodit nějaké závěry. Občas máte problém zorganizovat si všechno tak, abyste na nic nezapomněli, ale nezoufejte, v druhé polovině prosince začne vše odsýpat tak, jak má. V lásce vás čeká pokušení v podobě silné touhy změnit stávající vztah.

Rak

I když míváte většinou těžkou zimu, letos se nemusíte bát. Prosinec zvládnete levou zadní, tak jako všechny události, které vás tento rok potkaly. I když vždy nebylo všechno ideální, vy na sebe můžete být opravdu hrdí. Zvládli jste to, co si ostatní ani nedovedou představit. V lásce pocítíte obrovský příval sexuální energie, nechte ji proudit a užívejte si.

Lev

Lev má za sebou zajímavý rok a v prosinci vás čekají ještě důležitá setkání. Blížíte se do finále celého roku s velkým sebevědomím a hrdou chůzí. Čeká vás rozřešení starých záležitostí a máte šanci radikálně změnit svůj život. V lásce potkáte někoho, na koho čekáte už opravdu dlouho. A nebojte, ani zdraví vás nezradí, budete na vrcholu svých sil.

Panna

Tento rok je pro vás něčím jiným, výjimečným a jste zmítáni pocity jako už dlouho ne. Prosinec je pro vás měsíc rozhodování, potřebujete něco nutně vyřešit a konečně najdete odvahu říct vše nahlas. Čeká vás však také vystoupení z vaší komfortní zóny, ale nebojte, je na čase tento krok udělat. V lásce se vydáváte na novou, ale důležitou životní cestu, je to pro vás všechno výzva, která vnese do vašeho života konečně jasno.

Váhy

Poslední měsíce byly velmi náročné a také hektické. Cítíte se unavení jako nikdy. Prosinec se sice ponese v podobném duchu jako předešlé měsíce, ale nezoufejte. Brzy se již všechno změní a obrátí. Najdete novou sílu se vším se porvat a věřte, že budete úspěšní. Láska je pro vás útočištěm, kam si chodíte pro radu a nabrat novou sílu. Řekněte svému protějšku, jak moc je pro vás důležitý.

Štír

Zběsilý rok plný důležitých rozhodnutí a velkých životních kroků je u konce. Zbytek prosince bude ve vaší režii a vy budete mít tolik energie, že vám ostatní půjdou raději z cesty, abyste je nevzali s sebou. Čeká vás také spousta shonu, stresu, ale všechno to zvládnete. Nezapomínejte však odpočívat. V lásce se setkáte s tváří minulosti, dejte pozor na unáhlená rozhodnutí.

Střelec

Tento rok byl pro vás jako na kolotoči, chvilku nahoře a chvilku zase dole. Možná je na čase zmírnit své tempo, zpomalit a užít si Vánoce v poklidu. Těšte se na nečekaný vánoční dárek, kterému zprvu neporozumíte. Co se týče lásky, čekejte novou nabídku na vztah. Dejte si však pozor na to, komu věříte. Ne vždy je všechno tak, jak se může zdát.

Kozoroh

Poslední měsíce se vám povedlo zklidnit svou mysl a najít věci, které dělají vaší duši dobře. Prosinec se ponese v duchu setkávání s přáteli a s vidinou nové lásky. Musíte se však zbavit lidí, kteří do vašeho života už nepatří, udělejte čistku svých přátel a bývalých milenců. Ke konci prosince se může objevit vidina nové budoucnosti. Máte se opravdu na co těšit.

Vodnář

Tento rok byl příjemný, plný zážitků, ale také pracovních povinnosti. Je na čase trošku zpomalit, začít odpočívat a věnovat se také sobě. Přemýšlíte o tom, jestli máte v životě naplnění a jste šťastní. Věřte, že žijete přesně tak, jak jste si přáli. Čeká vás zimní romantika a příjemné večery ve dvou. Užijte si také plné zdraví a dopřejte si bylinkovou kůru nebo detoxikaci pomocí alespoň dvoudenní diety.

Ryby

Poslední měsíce tohoto roku jsou příjemným obdobím, které si chcete užít v kruhu své rodiny. V prosinci budete mít pocit, že jste v minulosti museli udělat nějakou chybu a teď se vám to vrací, do pár dnů se však všechno uklidní a už si budete jen užívat pohody. V lásce máte vše ve svých rukou a zdravotně jste na výši. Možná byste měli začít jen víc posilovat, další rok je ideální pro nové tělo.

Věříte horoskopům a stalo se vám někdy to, co jste si v nich přečetli?

Michaela Michalíková

portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…
living-room-2583032_1280

Trendy dekorace do obýváku – co je letos v kurzu?

Vánoce jsou za námi, a tak je načase schovat…
deti a životní prostředí

3 tipy, jak naučit děti pečovat o planetu

Chceme-li, aby nám naše planeta ještě chvíli sloužila, musíme…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…
jak se rozejít

Jak se citlivě rozejít s partnerem a neublížit víc, než je nutné?

Když vztah nefunguje tak, jak má, a přináší víc…
partnerství

Jak vycházet s rodiči partnera

Mezilidské vztahy jsou často velmi složité, a to nejen…
woman-1149911_1280

Kvíz: Jsem opravdu zamilovaná?

Samozřejmě, pokud se s někým pravidelně setkáváš a sdílíš…
pár

Šance na návrat po rozchodu

Je mnohem složitější vrátit se do vztahu, který nefungoval…

Související příspěvky

Zanechte komentář