KZ_logo1

Horoskop – co vás čeká v roce 2016

19.12.2015

Nadcházející rok se má nést ve znamení dynamiky, neklidu a divokých zážitků. Zároveň s sebou nový rok přináší i spoustu tajemství a nadpřirozena. Tento rok bude ideální na splnění všech dlouhodobějších snů a plánů. Očekávejte také velké změny, které mohou váš život obrátit zcela naruby.

Beran

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Na začátku roku můžete s partnerem pociťovat určité napětí. V průběhu dubna až května se všechno vyjasní a vy zjistíte, že si s partnerem rozumíte víc než obvykle. Nezadaní se mohou právě v létě „zadat“.

Zdraví

Celý příští rok vás čeká pevné zdraví a velké množství aktivit. Nezapomeňte ale relaxovat a dopřejte si i zasloužený odpočinek.

Kariéra

Tento rok budete mít opravdu zajímavé a originální nápady. Čeká vás možnost pracovního postupu nebo změna místa. Všechny změny ale povedou k lepšímu.

Býk

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Čeká vás rok plný lásky a erotiky. Pokud přemýšlíte o přírůstku do rodiny, soustřeďte se na druhou polovinu roku. Mezi přáteli a také doma v rodině zavládne klidná a pohodová nálada.

Zdraví

Na začátku roku si dávejte pozor na nachlazení a táhnoucí se rýmy. Druhá polovina roku už bude bez problémů. Ale potřebnou energii doplňujte místo kofeinu raději sportem.

Kariéra

V novém roce vás čekají na pracovišti nová přátelství. Tyto přátele si dobře chraňte a hlídejte, protože vás budou provázet větší část života. Zažijete velmi příjemné pracovní prostředí.

Blíženci

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Lidi kolem sebe si opravdu vybíráte. Nezahazujete se jen tak s každým a chcete mít kolem sebe hlavně chytré a zajímavé protějšky. Snažte se lidem více otevřít.

Zdraví

Na začátku roku se budete cítit ve skvělé formě. Dejte si však velký pozor na přetížení a přepracovaní. Zkuste se chvilku zastavit, dát nohy nahoru a odpočívat. Dopřejte si také procházky do přírody.

Kariéra

Čeká vás nová výzva. Snažte se ukázat nadřízenému, že zadané úkoly zvládnete, ale nesnažte se být chytřejší než váš šéf. Nemuselo by se vám to vyplatit.

Rak

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Na konci roku čekejte možný stereotyp a nudu. Pokud se ale budete snažit, dokážete váš vztah oživit. Možná potkáte někoho nového, čeká vás osudové setkání s tím pravým. Nemusíte nic dělat, a přesto zazáříte!

Zdraví

V tomto roce vás čeká příjemný odpočinek a také klid. Dejte pozor na kosti a klouby. Dopřejte si vhodnou stravu a zbytečně neriskujte.

Kariéra

Pokud máte vlastní firmu, naskytne se vám možnost rozšířit obchod až do zahraničí. Celý rok budete velmi kreativní a skvělé nápady se budou sypat jeden za druhým.

Lev

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

V lásce vás čeká opravdu bohatý rok. Budete miláčkem všech. Nebojte se seznamování, nových lásek ani přátelství. Vaše sebevědomí bude do očí bijící a všichni se s vámi budou chtít hřát na výsluní.

Zdraví

V tomto roce byste měli konečně začít cvičit. Dodržujte také vhodný jídelníček a více hlídejte svou váhu. Žádné větší zdravotní obtíže vás nečekají.

Kariéra

Vaši nadřízení z vás budou nadšení a možná budete vzorem i pro ostatní kolegy. Pokud ještě studujete, čekají vás jen a jen úspěchy. Může se vám také naskytnout nová pracovní příležitost.

Panna

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

V tomto roce vás velké změny na poli vztahů nečekají. Všechno zůstane při starém. S partnerem si budete nadále rozumět, a kdybyste se začali nudit, dopřejte si lázně nebo wellnes pobyt.

Zdraví

Na začátku roku budete svěží jako rybička, v létě vás může mírně potrápit zažívání a v zimě už bude zase všechno v pořádku. Snažte se jíst zdravě a kvalitně.

Kariéra

V tomto roce bude váš výdělek opravdu ucházející. Navíc získáte peníze i jinými a příjemnějšími způsoby, než je práce. Možná byste si měli i vsadit!

Váhy

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

V lásce si dejte pozor, abyste svou otevřeností někoho neurazili. Váš partner vás ale bude na rukou nosit a možná vás i konečně požádá o ruku! Nezapomeňte souhlasit.

Zdraví

Tento rok budete opravdu ve skvělé kondici. Slouží vám zdraví, hýříte optimismem a jste na vrcholu i psychicky a emocionálně.

Kariéra

Dopřejte si jazykový kurz nebo si vyberte jiný obor, který vás bude bavit. Tento rok je ideální pro studium a doplnění vzdělání.

Štír

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Tento rok zkuste co nejvíce omezit hádky. Raději si dopřejte klid zbraní a snažte se s partnerem více komunikovat. Uvidíte příjemné změny.

Zdraví

Ani tento rok se nebudete potýkat se zdravotními problémy. Máte skvělou imunitu a vaše strava je pestrá. Dopřejte si jen více ovoce a zeleniny.

Kariéra

Čeká vás pohodový pracovní rok. Žádné velké výkyvy a žádné stresující problémy. Užívejte si pracovní pohodu a jistou práci.

Střelec

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Vždycky myslete na to, že všechno zlé je pro něco dobré. Tento rok nebude nahrávat lásce a vztahům, ale přesto se svými chybami můžete hodně naučit.

Zdraví

Budete cítit, že jste plní pozitivní energie. V první polovině roku vás mohou mírně potrápit nervy a negativní myšlenky, ale druhá půlka roku vám spraví náladu.

Kariéra

Vaše práce vám přináší uspokojení a v nadcházejícím roce vás bude opravu bavit a naplňovat. Nepouštějte se do hádek s kolegy a zachovejte si chladnou hlavu.

Kozoroh

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Zapomeňte na nevěru a různé úlety. Věnujte se jen a jen partnerovi a važte si ho. Tento rok zjistíte, jak moc pro vás znamená.

Zdraví

Začátkem roku si dejte pozor na dostatečné oblékání a všechny zdravotní obtíže by se vám měly po celý rok vyhýbat. Nezapomínejte na ranní rozcvičku.

Kariéra

Dejte si pozor na svoje ego, které má v plánu tento rok vystrkovat růžky. Buďte trpěliví a poslechněte si i názor druhých. Ve dvou a více se to opravdu lépe táhne.

Vodnář

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Pokud jste zadaní a občas to skřípe, zkuste partnerovi více naslouchat. Dopřejte mu pocit, že je opravdu milovaný, a uvidíte, že vám to stonásobně vrátí.

Zdraví

Fyzické zdraví máte opravdu velmi silné. V polovině roku vás můžou potrápit emoce, jako je žárlivost, nízká sebedůvěra a určitý stereotyp. Dopřejte si nějakou tvořivou činnost.

Kariéra

V práci zažijete občas nudu, občas stagnaci. Nečekejte příliš velké změny a nedělejte žádné zásadní kroky. Změna ještě nějaký ten rok počká.

Ryby

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Láska

Čeká vás důležitý restart vašeho vztahu. S partnerem si k sobě opět najdete cestu a vy získáte tak potřebnou sebedůvěru. Vaše láska postupem roku jen pokvete.

Zdraví

Tento rok vás čekají nové zážitky. Vyzkoušejte jógu, pilates nebo si kupte permanentku do posilovny. Pohyb vám vrátí ztracenou energii a znovu vás naladí na příjemnou notu.

Kariéra

Nový rok bude opravdu velmi obtížný pro vaši profesi. Zažijete růst, těžká rozhodnutí a také nabídky, které se jen tak neodmítají. Zahoďte strach a jděte do toho!

Věříte horoskopům? Už se vám někdy splnilo to, co předpověděly?

Michaela Michalíková

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář